5

@Rastafarnianin O Panie, łezka poszła.

1

@MesQueUnClub_87 Racja! Dzięki za korektę :)

3

@NeKenI Jak tam Twój psiak?

1

@MesQueUnClub_87 Ja właśnie ten film jeszcze głębiej odebrałem, bo dzięki niemu potrafiłem lepiej zdać sobie sprawę jak się czuł mój nieżyjący już dziadek i dzięki temu filmowi mogłem lepiej spędzić czas z dziadkiem w ostatnich tygodniach życia.

2

@Ambasador Mogę, ale nie chcę.

1

@P33ck Tak, tak, tak!

2

@MesQueUnClub_87 Ja byłem pod niesamowitym wrażeniem po obejrzeniu "Tato" - zagrał tak realistycznie i wiarygodnie, że były momenty, kiedy się zastawiałem, czy może faktycznie on już nie ma jakichś starczych problemów.

27

@Arden O tej porze to się ma promile, a nie argumenty.

2

@MesQueUnClub_87 Pytanie, czy on w ogóle grał ;)

0

@sevs Nie wiem... Ja cierpię na Syndrom Sztokholmski i będę się katował zawsze.

2

@sevs Niestety tak.

1

@osa91 Jasna sprawa :) Podobieństwo jest, ale bramka Henry'ego to był absolutny top.

1

@BorzyKrzys Ten gol De Ketelaere przypomniał mi to trafienie Titiego:


0

@Emhyr Ewentualnie Arteta, ale raczej jest to mało prawdopodobna opcja.

0

@Emhyr Co mu się stało w twarz?

3

@NeroTFP1 trzymam kciuki za powrót do zdrowia i polecam Cię w modlitwie.

6

@VegetaPolska To chyba nikt Ci Basni braci Grimm nie czytal :)

1

@VegetaPolska "to nie jest bajka. To anime."

A to nie jest chinska bajka?

0

@TR3YWAY Tez Araujo i Pedriego.

1

@Saviola88 Pamietam jak nigdy nie bylem zwolennikiem Bojana, a teraz wzialbym takiego gracza z pocalowaniem reki...

0

@Arys Sporo jak na weekend.

0

@Arys Jak zwykle whisky to z cola i kamieniami chlodzacymi, jak lepsze to sama whisky z kamieniami.

Za drinkami nie przepadam, kiedys lubilem Long Island Ice Tea.

0

@Arys Glownie whisky i piwo, od czasu do czasu wodka okazyjnie, czasem wino.

1

@Pawel13sz Znajac Laporte to pewnie zjadl te kanapki razem z tackami.

1

@Comentateiro Czasem sobie mysle, ze Amerykanie sa zbyt glupi zeby korzystac z tak nieskrepowanej wolnosci jaka zapewniaja USA.

2

@BulaKG Dobre, bo polskie.

1

@Comentateiro Moze w ten sposob poprawiaja sytuacje ekologiczna swojego kraju poprzez depopulacje?

1

@P33ck Wiem, wiem :)

1

@P33ck Calkiem niezly? Coz za niedopowiedzenie.

4

@SawneyBean Skoro obrazasz w nim ludzi o innym spojrzeniu na swiat niz Twoje to trudno sie temu dziwic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?