JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Rastafarnianin O Panie, łezka poszła.
1
@MesQueUnClub_87 Racja! Dzięki za korektę :)
3
@NeKenI Jak tam Twój psiak?
1
@MesQueUnClub_87 Ja właśnie ten film jeszcze głębiej odebrałem, bo dzięki niemu potrafiłem lepiej zdać sobie sprawę jak się czuł mój nieżyjący już dziadek i dzięki temu filmowi mogłem lepiej spędzić czas z dziadkiem w ostatnich tygodniach życia.
2
@Ambasador Mogę, ale nie chcę.
1
@P33ck Tak, tak, tak!
2
@MesQueUnClub_87 Ja byłem pod niesamowitym wrażeniem po obejrzeniu "Tato" - zagrał tak realistycznie i wiarygodnie, że były momenty, kiedy się zastawiałem, czy może faktycznie on już nie ma jakichś starczych problemów.
27
@Arden O tej porze to się ma promile, a nie argumenty.
2
@MesQueUnClub_87 Pytanie, czy on w ogóle grał ;)
0
@sevs Nie wiem... Ja cierpię na Syndrom Sztokholmski i będę się katował zawsze.
2
@sevs Niestety tak.
1
@osa91 Jasna sprawa :) Podobieństwo jest, ale bramka Henry'ego to był absolutny top.
1
@BorzyKrzys Ten gol De Ketelaere przypomniał mi to trafienie Titiego:
0
@Emhyr Ewentualnie Arteta, ale raczej jest to mało prawdopodobna opcja.
0
@Emhyr Co mu się stało w twarz?
3
@NeroTFP1 trzymam kciuki za powrót do zdrowia i polecam Cię w modlitwie.
6
@VegetaPolska To chyba nikt Ci Basni braci Grimm nie czytal :)
1
@VegetaPolska "to nie jest bajka. To anime."
A to nie jest chinska bajka?
0
@TR3YWAY Tez Araujo i Pedriego.
1
@Saviola88 Pamietam jak nigdy nie bylem zwolennikiem Bojana, a teraz wzialbym takiego gracza z pocalowaniem reki...
0
@Arys Sporo jak na weekend.
0
@Arys Jak zwykle whisky to z cola i kamieniami chlodzacymi, jak lepsze to sama whisky z kamieniami.
Za drinkami nie przepadam, kiedys lubilem Long Island Ice Tea.
0
@Arys Glownie whisky i piwo, od czasu do czasu wodka okazyjnie, czasem wino.
1
@Pawel13sz Znajac Laporte to pewnie zjadl te kanapki razem z tackami.
1
@Comentateiro Czasem sobie mysle, ze Amerykanie sa zbyt glupi zeby korzystac z tak nieskrepowanej wolnosci jaka zapewniaja USA.
2
@BulaKG Dobre, bo polskie.
1
@Comentateiro Moze w ten sposob poprawiaja sytuacje ekologiczna swojego kraju poprzez depopulacje?
1
@P33ck Wiem, wiem :)
1
@P33ck Calkiem niezly? Coz za niedopowiedzenie.
4
@SawneyBean Skoro obrazasz w nim ludzi o innym spojrzeniu na swiat niz Twoje to trudno sie temu dziwic