JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@NeroTFP1 Kolejny atak na gorace i tak nalezy te wpisy traktowac :)
2
@Bykunn oj tam oj tam
6
@SawneyBean Zapomniales jeszcze o "otworzcie oczy" , "wylaczcie TV, wlaczcie myslenie" i "dajecie sie sterowac"
3
Po prostu musimy wyciagnac wnioski.
1
@Ptasior On to robil na kodach.
1
@Cataloniec94 ABCD
9
@pt9 Dobrze, ze u nas mniejszosc rosyjska nie czuje sie dyskryminowana, bo towarzysz Krajana juz by zasygnalizowal ten fakt swoim mocodawcom.
6
@krajana Zadnego. Pomagalem doraznie w pierwszym roku gdy byla najwieksza potrzeba.
1
@bartas97 Zapytaj Mariusza.
1
@martool2 Tracimy 3 gole z 19 druzyna w lidze, daj spokoj czlowieku.
1
@NeroTFP1 O nie... Dopiero co czytalem o jego probie zlamania 2 godzin...
30
@krajana Ile rubli dostales za ten wpis?
4
Wciąż jesteśmy w grze o Ligę Mistrzów.
5
Dzisiaj wszyscy jesteśmy Leverkuzynami.
0
skad opoznienie w meczu Bayeru?
1
@Popitek12 Oczywiscie, ze tak. Talent czystej wody.
1
@P33ck Przy Ekstraklasie procentowy trunek to powinien byc w starter packu ;)
2
@NeroTFP1 Powinni zrobic dwumecz: jedna walka w sklepie w Biedrze, a rewanz w Lidlu - lub na odwrot.
1
@P33ck Ale chyba nie na trzezwo co?
0
Czy wiadomo, kiedy Felix wraca do gry?
2
@Popitek12 Sir Francis Drake - absolutnie tak. Kapitalny zeglarz.
1
@BorzyKrzys Maja doswiadczenie w tej metodzie.
2
@arasz1819 A platki sniadaniowe je na kolacje.
0
@BorzyKrzys Moze beda przygotowywali pilkarzy na te czerwcowe Mistrzostwa Legend?
0
@ViscaelBarca2007 Tzn, i tak chyba wolalbym zostawic FdJ kosztem Kounde i Raphinhi.
2
@Kamiloza91 Tylko, ze jak sprzedamy Raphinie to zostaniemy z Yamalem na prawym skrzydle. Potrzeba kupic i DM, i prawoskrzydlowego.
1
@PatrykBarca Gundo 34 lata, Kimmich 29, no ja tego nie widze dobrze.
3
@Bobo25 Tak, Holownia zarzadzil przerwe w obradach, bo sprawozdawca nie chcial zejsc z mownicy - zostal sam i przy nim jeszcze byl jakis kolega partyjny, ktory prawdopodobnie nagrywal telefonem to co mowil ten baran.
0
Szczerze mowiac nie wierze w to odejscie FdJ - to jeden z naszych najlepszych zawodnikow, dopiero co urodzilo mu sie dziecko i na pewno nie jest to moment w ktorym chcialby zmieniac otoczenie.
6
@Kgorecki2500 Ogladam caly czas, niezly cyrk.
Wszyscy wyszli, zostal tylko ten typek i Braun w lawie.
Generalnie gosc zamiast referowac projekt ustawy to jechal po elgiebetach mimo, ze Holownia go z 10 razy prosil zeby odniesc sie do tematu projektu.