JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd Spoko, ja to z przymruzeniem oka pisalem :)
2
@Kidd Wypraszam sobie, w macu rzadko jem ;)
3
@Kinginiesta @Kinginiesta Zle sie wyrazilem, kupilem 5 paczkow x4,50 za sztuke :)
4
@Kgorecki2500 ja kupilem 5 za 4,50 i nie uwazam zebym zrobil zly interes.
2
@esem91 Moim zdaniem ten projekt zostanie rozmyty i utopiony pod jakimis blahymi powodami, ewentualnie wyjdzie jakas nowa afera, ktora przykryje rezygnacje z CPK.
16
@Deviler No ten marketowy syf to faktycznie gowno, dlatego ten raz w roku wole sie szarpnac i kupic normalne paczki z piekarni.
1
@Colon Wymiana Hewitta z Federerem niesamowita.
22
@Faro No przeciez @TR3YWAY pisal ze Vegeta.
0
@Colon Nie pamietam juz szczerze mowiac, musialbym zajrzec w setliste.
11
@TR3YWAY Co popatrzyl to jego
5
@Popitek12 Tak, odbywa sie jutro.
1
@Comentateiro Chcial sobie podjesc za darmo, poznanskie korzenie
1
@Jakchcesz pączko
0
@Colon Mialem okazje byc na jego koncercie pare lat temu w Poznaniu w Zamku, piekne przezycie.
Super, ze mi o nim przypomniales, bedzie sluchane wieczorem.
8
@FutureFCBarcelona Skoro Nato nie warto wierzyc to moze zamiast wojsk natowskich zaprosimy do nas wojska rosyjskie? Co Ty na to?
0
@Arkon Tak, dwie newralgiczne pozycje mamy obsadzone na co najmniej 3 lata.
5
@Arden Pewnie ich sprowokowala swoim strojem.
2
@NeroTFP1 Wow, piekne!
4
@Popitek12 Dopoki jej razem nie zdradzacie ze soba to tak.
0
@Joki_ Ucieka od tematu jak moze.
0
@Pedri16Future Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie
10
@P33ck Jak na @Borneo ten tekst to prawie jak spod piora Mickiewicza.
4
@NeroTFP1 Ja najbardziej lubie z konfitura rozana i takich jutro bede wypatrywal w piekarni :)
3
@NeroTFP1 z jakim nadzieniem najbardziej lubisz?
1
@Emhyr Troche go kontuzje trapily, no i Brighton az tak nie blyszczy jak w zeszlym sezonie.
Choc wciaz bylby to ciekawy transfer z perspektywy pozyskania zainteresowania na rynku azjatyckim.
2
@agaFCB Jest, jest, ja tez lubie, ale juz daaawno nie jadlem.
11
@Arden To powinien byc narodowy sport Francuzow.
3
@agaFCB Swojskie flaki robione przez dziadka, wspaniale.
2
@macio_944 Przydalaby sie taka gdzies w poblizu Bernabeu.
0
@DonCarletto Za chamskie faule w barwach realu i za to ze gral w realu.