3

@Ojciec5tkidzieci Ksywka nieprzypadkowa widze.

3

@ricardo0705 Ogladam na tyle uwaznie zeby stwierdzic, ze wypisujesz bzdury, bo FdJ to jedyny pomocnik, ktory potrafi sprawnie wyprowadzic pilke z linii obrony, w dodatku caly czas gra na rownym wysokim poziomie i popelnia bardzo malo bledow.

To chyba ostatni zawodnik w naszej druzynie, ktorego bym sprzedal.

Edit: Frenkie jest dla mnie fenomenem, bo jest i szybki, i dobry technicznie i ma swietne podania.

15

@ricardo0705 Skonczylem czytac na de Jongu.

0

@Colon Nie wiem co tam u nich, ale zawsze lubilem ich ogladac.

2

@Colon W tym samym konkursie skakal Funaki i zajal 21. miejsce :)

5

@Azi hehehe, wygrales tym komentarzem :)

12

@Ojciec5tkidzieci Ciekawe, czy po zdanych egzaminach zabrala go w nagrode do Macdonalda.

3

@Danny Gaucho Watkins jako jedyny w tym towarzystwie ma double-double. Kapitalny sezon Anglika.

16

@Rastafarnianin W ogole zeby taka statystyka miala sens to powinno sie rowniez wskazac jak to sie ksztaltowalo w przypadku osob heteroseksualnych, bo mogloby sie okazac, ze wyszedlby podobny wzrost.

2

@Striker O, kompletnie o nim zapomnialem. Tez mial druga mlodosc na stare lata.

7

@FutureFCBarcelona Chyba jeszcze tylko Dzeko przychodzi mi do glowy.

0

@Lukikiki Zima to narciarskie pod kolana.

3

@NeroTFP1 Ok, umowa stoi.

Albo jeszcze ten bezcenny argentynski kaktus.

0

@NeroTFP1 *wicemistrzostwo za Arsenalem i gitara.

0

Ale odlecial Forfang!

0

@AFA
1. Arsenal
2. Liverpool
3. City
4. Tottenham

0

@Criss18Barca Zgoda, ale i tak to jest imponujacy wynik :)

5

@MESSIah16 Pierwsza zasada to nigdy nie wysylac niczego Poczta Polska.

0

@FcPortoFan1999 No wlasnie tez to widze.
Z jednej strony fajnie widziec te legendy wciaz skaczace, ale z drugiej jak niski musi byc poziom japonskich skokow.

2

@Stoiczkow Szczerze mowiac praktycznie jej nie znam, ale z opisu jaki przedstawiasz wydaje sie duzo bardziej sensowna kandydatka od Bidena i Trumpa. Wiesz moze jak to wyglada w sondazach?

2

@Arden Podobny casus jak Sneijder.

3

@Fcbsoci1980 Ale po co ma przechodzic do BvB? Miara jego klasy i umiejetnosci jest fakt, ze to wlasnie najlepsze kluby chca go zatrudniac.

To tak jakby kazac Ancelottiemu przechodzic do Napoli zeby mial cos komus udowadniac...

24

@Fcbsoci1980 Tego Lahma to bym wzial, co prawda ma juz 40 lat, ale pewnie i tak nie bedzie gorszy od Roberto.

2

@KamQiX 5 Euro kary, albo 20 lat wiezienia.

7

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 To jest to na Netflixie?

1

@Gaz Jak to możliwe, że kibice krytykują drużynę, która w 7 ostatnich meczach traci 18 bramek, w tym 3 z drużynami z niższych klas rozgrywkowych, no nie mogę tego pojąć.

2

@escarabajo Super wygląda!

1

@Arden Nie ma kregoslupa moralnego.

1

@Emhyr Zwykly fuks, nie wierze ze tak chcial to zagrac i sam Kyrgios o tym wspominal w trakcie meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?