JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lukikiki Pro tip: w zadnym markecie nie kupisz swiezych i ladnych owocow.
Ewentualnie w Dino mozna cos trafic.
2
@Kuba_1 Pewnie taka ma strategie zeby wygladac na jak najbardziej biednego i skruszonego.
2
@PatrykBarca To byl wyjatek w skali calej dyscypliny. Takiej druzyny juz nie bedzie i takie schematy zeby grac na spokoju z pierwszej pilki pod wysokim wscieklym pressingiem sa nierealne.
1
@ViscaelBarca2007 Motta
3
@Arden Moim zdaniem sluszne slowa, bo niepotrzebnie ryzykuje sie strata pilki.
35
@Arden osobowosc, pasja, charyzma... wypisz wymaluj Sergi Roberto.
2
@Jakchcesz Ona taka nie jest.
0
@Forsyth Turcja i rosja to niestety zbyt duzi gracze zeby trzymac ich za mordy.
1
@Kamilos84 Coreczka ma zaebane zatoki, ze musi oddychac przez usta? ;)
2
@Kessie @Bobo25 dzieki Panowie!
0
@Bobo25 Taktyczny, daj znac jak sobie przypomnisz tytul.
11
@barcelonaLM jest za 5 zlotych, tylko za 0.7l ;)
0
@jakub1906 z tak krotka lawka moga miec z tym problem.
9
@damianex10 Ale pieknie szla.
0
@Kamiloza91 Sane to moim zdaniem nierealne marzenie, bo jest czolowym zawodnikiem Bayernu w tym sezonie. Chyba, ze nie chcialby przedluzyc kontraktu.
19
@marcin62 Ale po co abortowac to dziecko i eutanazyfikowac dziadka skoro sa zdrowi?
1
@Kamiloza91 Z 40 mln zarobionych na sprzedazy moglibysmy wydac na transfery pewnie z 10.
3
@PatrychoO Piekna to byla pilka.
3
@Visca_barca Pena to co najwyzej Złotą Firankę moze wygrać.
1
@semafor Może ten owczarek niemiecki nie był jednak Tobą zainteresowany.
1
@barcelonaLM Chyba się udało ;)
1
@KrwawiaceoczyVEB I dobrze, zawsze ich lubilem jeszcze za czasów Sukura, Emre, czy Nihata.
0
@AxelF Tylko, że ten hejt jest totalnie niewspółmierny do jej zachowania.
Zresztą, ja nie śledzę tych wszystkich mediów społecznościowych i nawet nie wiedziałem, że jest taką atencjuszką.
0
@KrwawiaceoczyVEB Taktyczny
1
@Benz Jeden z czolowych pilkarzy PL juz kolejny sezon.
4
@Luciano99 Algorytm:
FC Barcelona - mozecie wydac na transfery 47 Euro i siatke pilek.
Chelsea - mozecie wydac 35257497594375043796037 Euro.
0
@rob1500100900 hehehe
5
@Compadre To ja swoja za Sake i idziemy po tryplet w przyszlym sezonie.
0
@ranger3120 Alez skad!
;)
0
@TheNekro94 Wszyscy czujni widze ;)