JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mrboom Dzieki za info, faktycznie cos takiego bylo. Napisalem do niego na priv.
6
@tristan87 Jakiego odklejenia? Przeciez sie trzyma na tasme.
5
@Stinger_ To musi byc blitzkrieg - widzisz, ze polubila Twoje zdjecie na insta i od razu atakujesz.
0
@LS Oby nie. Akurat jego byloby mi zal.
2
@escarabajo Za bardzo sie skupilem na contencie zamiast na oznaczonych ;)
2
@Kessie o wlasnie, dzieki!
0
Jak sie nazywal user z Michaelem Scottem w awatarze, bo juz dawno go tu nie widzialem, a czesto pisal wartosciowe komentarze.
14
@Popitek12 Zapomniales oznaczyc glownego specjalisty do spraw planowania rodziny @VegetaPolska
5
@NeroTFP1 Jeszcze tego nie mieli na polskim.
8
@Danny Gaucho That's what she said
1
@JarekS Dziekuje Jarku za oddany na mnie glos. To bardzo mile byc docenionym przez kogos, kto jest tak mocno zwiazany ze srodowiskiem pilkarskim :)
1
@Danny Gaucho Chyba musze sie przewietrzyc zeby sodówka sie wygazowala z glowy.
3
@Pawel13sz Tylko troche szybszy.
5
@Danny Gaucho Mundo 55 bramek, a Sport ile?
0
@BorzyKrzys No ja wiem, ze masz slabosc do niego, ale prawda jest taka, ze dopiero po przejsciu do Romy troche odzyl.
Nawet Ambasada o nim nie wspomina, a to o czyms swiadczy.
3
@MarioVeB! z 5 lat jak nic.
12
@Gacek5 Piles nie pisz.
0
@DaPidejpi Idzie ten kto jest wyszkolony by walczyc. Wole zeby walczyli za nas wyszkoleni ludzie niz politycy.
0
@Emhyr Ale patrzac na jego poprzednie sezony jest strasznie nierowny.
1
@Emhyr Ten slabiak juz powinien pojsc do Arabii, czy innego MLSu.
1
@Rust_Cohle Salah
6
@Kgorecki2500
Piekny skok
19,5
19,5
19,0
20,0
20,0
0
@Veysel Nie zgodzę się, Roque jest nieporównywalnie mocniejszy fizycznie od Neymara, który przez pierwsze parę miesięcy pobytu u nas odbijał się od obrońców.
5
Ale co Lewy zaliczył asystę drugiego stopnia to jego.
0
Widać, że Roque już złapał barceloński mental.
2
Może tak Barcelonę na trytytki spróbować poskładać...
1
@Faro Chyba po przerwie reprezentacyjnej.
0
@Lukiss Przez całą połowę statystyki pokazywały 0, te strzały o których mówiłeś były zablokowane przez obrońców i nie doleciały nawet do bramki.
0
@Lukiss Jaki strzał niby oddaliśmy?
6
0-7 w strzałach z drużyną strzelającą najmniej bramek w lidze, prowadzoną przez byłego trenera Barcy B.
Kurwa mać.