JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Szybciutko Xavi zyskał wymówkę dla straty punktów.
1
@macio_944 Środek tygodnia, a Ty już odpalony?
1
@Emhyr Predzej powiedzialbym o istnieniu Dejongocepcji, bo Frenkie w mojej opinii ma duzo wiekszy wplyw na gre mimo, ze gra nizej.
Prawda jest taka, ze Pedri ma zaskakujaco malo atutow w swojej grze: nie jest ani szybki, ani specjalnie dynamiczny, nie wspominajac o sile fizycznej, a to sa kluczowe aspekty w nowoczesnym futbolu.
Do tego rzadko kiedy jest decydujacy na boisku, a jego gra rzadko przeklada sie na bramki, czy asysty (tak wiem, Xavi i Iniesta tez nie notowali liczb, ale i tak bramek i asyst mieli znacznie wiecej).
Padaja tez argumenty, ze Xavi pozno wszedl na szczyt - zgoda, ale w dzisiejszych czasach praktycznie w kazdej topowej druzynie mozna znalezc mlodego zawodnika, ktory jest decydujacy.
2
@Emhyr Poniewaz wcale nie jest az tak dobry jak tu sie uwaza, co widac na boisku.
2
@Emhyr Watpie zeby byl slabszy od Pedriego, a juz na pewno bylby czesciej dostepny do gry.
2
@Pedri16Future @NeroTFP1, chyba Ci sie to nie spodoba...
30
@MESSIah16 Oczywiscie, ze tak.
3
@Khajio Zalezy od dnia tygodnia.
13
@Janas11224 Ze tez chcialo Ci sie znowu od ojca pozyczac...
Na wszelki wypadek oznaczam @AbelKabel w celu weryfikacji prawdziwosci tego zdjecia.
0
@Gruak O prosze, ciekawa historia a w tle pewnie miliardowe kwoty przetargow.
1
@Rastafarnianin Marze o spokoju jaki ma ten wedrowiec.
8
@MesQueUnClub96 On pisal o bicku, a nie o wadze.
0
@Colon Skromny gosc.
4
@Rewolucja123 Never don't give up.
1
@macio_944 Drzwi dobrych wnetrz?
0
@Colon Chyba @BorzyKrzys robil to z filmami.
0
@tristan87 Agata rozne figle plata.
2
@A4ron Ja bym sie odwolal, bo utrudnial wjazd na skrzyzowanie pomimo zielonego swiatla.
0
@Joe_Barbaro Jesli wiedzialbym kto zgubil to tak. Jesli nie byloby zadnej informacji, dokumentow to chyba bym sobie zostawil.
2
@IronSanHybrid Taktyczny.
1
@ranger3120 Sa rozne aktywatory skretu, ktore pomagaja trzymac loki w dobrej formie np. ten https://www.rossmann.pl/Produkt/Inne-formy-stylizacji/Cantu-aktywator-skretu-355-ml,369849,8676
1
@ranger3120 Ale zgodze sie, ze nudle przyklejone do czola nie wygladaja dobrze.
2
@FcPortoFan1999 Ligi Narodow nikt nie traktuje tak powaznie jak Euro.
1
@ranger3120 Jakis czas temu mialem cos podobnego do tego, teraz troche dluzsze zapuszczam:
https://www.pinterest.com/pin/682647256023279295/
3
@FcPortoFan1999 Przeciez Hiszpania w kazdej formacji moze poza pomoca jest mocno przecietna.
3
@Fabik87 Ja nie, ja caly czas slepo chwale wspaniala gre naszego zespolu i zachwycam sie licznie strzelanymi bramkami.
1
@ranger3120 Jak najbardziej hot.
Od zawsze mam loki i nigdy nie narzekalem na brak zainteresowania ze strony dziewczyn, wrecz przeciwnie, byl to dodatkowy atut.
Kwestia tego jak sie je prowadzi.
1
@FcPortoFan1999 Co w niej jest do podobania? Ciemno przez caly dzien, mokro, brak naturalnej witaminy D - nie widze plusow.
0
@gumaz Da sie, ale ja bardzo rzadko gram, tata juz teraz tez rzadziej :)
1
@gumaz ja 4 - 156 zlotych, tata mial 2 razy piątkę: raz jakies 30 lat temu - wtedy dostal jakies 500 zlotych i drugi raz jakies 2 lata temu, wtedy to bylo ok. 4 tysiecy.