JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 @rasta212 dzięki Panowie
0
A właściwie co się ostatnio dzieje z Inigo, że nic nie gra? Ktos cos?
0
@Rl9k1nG W latach świetności bywało i po kilka godzin, ale teraz to już sen bierze górę.
2
@macio_944 He's gonna fly now!
5
@Rl9k1nG 8 minimum, kocham spać, bardziej niż seks.
1
@Worny A daj Pan spokój... ta maska wybitnie mu nie służy.
2
@Rl9k1nG Nie mam, ale nie chciałbym mieć.
2
Dopiero obejrzałem mecz i to był jakiś totalny matrix - Lewy pierdyliard okazji i bez gola, jeden z najsłabszych ataków w lidze ładuje nam 2 gole, Gundo nie trafia z metra na pustą bramkę, Sergi Roberto otarł się o hat-trick... naprawdę nie wiem co o tym myśleć, więc się napiję.
2
@Ptasior Kurde, to samo mialem napisac!
0
@Faro Mialem przyjemnosc pracowac z kilkoma specjalistami z Ukrainy i bardzo dobrze mi sie z nimi wspolpracowalo.
0
Jak to w koncu bylo z ta Borowiak?
2
"Precz z komuna!" - normalnie komedia.
2
Duzo tam jeszcze tych kasztanow bedzie przemawiac?
6
@RosjaninBut Gnoje.
Strasznie ciezko mi sie czyta takie tweety...
0
Gocha Pepek teraz leci z tematem.
0
@Colon Super jest
0
@Dertinho Rzeczywiscie, to jest najwazniejszy aspekt polityczny.
0
@Alex1995 Jesli te formacje, ktore obecnie tworza koalicje rzadzaca dobrze bede wywiazywac sie ze swoich obowiazkow wobec panstwa to nie widze przeszkod.
0
@Alex1995 Ja obstawiam Trzecia Droge.
5
@kuz Wylacza Ci TVP i bedziesz mial gorzej, o.
8
@Alex1995 Nie wroca, bo za pare lat straca duzy odsetek swojego elektoratu.
2
@tomek8756 Niesamowita cierpliwosc i klasa, nie wiem czy bym potrafil sie powstrzymac na jego miejscu.
3
@Kapitan hawk Takiego z 3 nogami.
14
Holownia teraz wykazal sie anielska cierpliwoscia wobec tego tluka suskiego.
0
Giertych pieknie teraz
0
@barteq Ech, pewnie skonczy sie na jednej serii...
1
@Kgorecki2500 no wlasnie tez to widzialem, ale jakos nic sie nie dzieje, ciekawe.
11
@kynio302 Mieszanie religii do tego syfu to juz kompletna zenada.
1
Wiadomo kiedy ta konferencja Holowni?
@Kgorecki2500
0
@Ojciec5tkidzieci Ale ma celownik.