JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lola120 Góry, fotografia, ogrodnictwo, gry planszowe.
9
@Kessie Nie ogladali.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@tristan87 "Obrzydliwe rasistowskie i ksenofobiczne spreparowane nagranie, nic zlego nie robia" Abel Kabel, 2024.
2
@maroon W jakimkolwiek celu ktos to zrobil to trudno nazwac go inaczej niz @norbi77
0
@FcPortoFan1999 Kiedy konkurs? :)
1
@BorzyKrzys Ona stala w kolejce po slonine, 3 razy.
0
@rasta212 Dzięki
0
Co się dzieje z Trippierem, że nie gra?
1
@NeroTFP1 Z tym pufem to powiem szczerze, że nie wiedziałem :)
1
@Kgorecki2500 Ja nie mam z tym większych problemów, ale na co dzień jeżdżę dwoma samochodami i może dlatego jest mi łatwiej.
1
@Kluivert_P Taktyk do przepisu :)
8
@MESSIah16 Ja już śledziłem jego poczynania jak grał w 3 lidze szóstek U-18 w Buenos Aires.
1
@Criss18Barca Jutro pierwszy konkurs TCS? Będzie transmisja w TVP?
1
@macio_944 Moim skromnym zdaniem Yaro będzie powoli odstawiany na boczny tor, bo jego retoryka staje się zbyt niewygodna nawet jak na standardy pisu, a to są jego ostatnie podrygi.
1
@BorzyKrzys On jest dobrym człowiekiem dla przyjaciół, ale dla wrogów zamienia się w prawdziwą bestię.
1
@Mixtape Ale on jest dobrym człowiekiem.
12
@HighestInTheRoom Bys nie kupil bezalkoholowego to by nie bylo awantury...
1
@Comentateiro Rozumiem, że najpierw zjadłeś bigosik, a dopiero później podlałeś winem?
1
@PatrychoO Bardzo go brakuje...
0
@arasz1819 "Chodź Maniuś, wejdź Maniuś" - szkoda, że sparing z Lepperem nie doszedł wtedy do skutku.
0
@Kgorecki2500 Daj znac co tam bylo, bo ja nie bede mogl zobaczyc :(
1
@Kgorecki2500 Mile to bylo, co zreszta przyznal sam Pan Marszalek Holownia.
2
@Kgorecki2500 Dobre to bylo :)
1
Ladnie teraz gosc z PSLu wypunktowal.
@Kgorecki2500
11
@misterio Bo afrykanski hydraulik przyjdzie przepchac jej rure.
12
@Kgorecki2500 Bedziemy pewnie traktowani tak jak Brukseli bedzie wygodnie.
1
@Kamiloza91 Republike
1
@Ojciec5tkidzieci Tak, o ten program co mial edukowac :)
1
Ale taka Szkołe by TVP to bym sobie obejrzal jeszcze.