JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uuuu Mati wchodzi!
1
@Kgorecki2500 Ogladam :)
3
Kolodziejczak robi dymy!
@Kgorecki2500 @tomek8756
0
@D10SLEO Nie zgodze sie. Prime Suareza byl w Liverpoolu, a Villi w Valencii.
Tylko Eto'o przychodzil w prime.
1
Czy ja tam widzialem Bosaka przymierzajacego sie do fotela Marszalka?
@Kgorecki2500
2
@NeroTFP1 O tym akurat wiedzialem, genialna technologia swoja droga :)
1
@Kgorecki2500 Akurat teraz nie patrzylem :(
0
@Ls0811 Geneze nazwy znam, ale brzmi troche niefortunnie mimo wszystko.
I chyba bede musial ograniczyc salami...
2
Nie wiem jak sie nazywa ten mowca, ale naprawde dobrze sie prezentuje pod wzgledem merytoryki.
@tomek8756 @Kgorecki2500
0
@tomek8756 Za duzo populizmow jednak.
1
@Kgorecki2500 Wlasnie slucham, bedzie ciekawie.
0
"Program locha+" - mogliby te projekty nazywac troche mniej komicznie.
2
@Kgorecki2500 Braun cos tam gadal, ale tradycyjnie kilometry od meritum, a poza tym nie bylo jakichs ciekawych rzeczy.
1
@norbi77 Kapitalny refleks
1
@mekston To bylo mistrzostwo Pruszkowa.
26
Ale to podanie Cancelo z falsza wczoraj to bylo mistrzostwo swiata.
5
@mordini123 Swietna animacja!
0
Przerażające jak łatwo Porto jest w stanie zdobywać teren.
Jeżeli to oni rzekomo są w dołku to nie wiem jak nazwać to, gdzie my jesteśmy i jak głęboka jest.
0
Trzeba szybko włączyć żeby nie przegapić bramki ;)
3
Chcę dzisiaj zobaczyć atrakcyjną grę z pomysłem.
Mam nadzieję, że Barcelona też nie będzie za bardzo odstawać.
1
@Kgorecki2500 Swietnie wypadl.
1
@Colon Bardzo celnie ich wypunktowal.
0
Kukiz tradycyjnie lata swietlne od meritum.
1
Teraz Kukiz! Mentzen pieknie wyjasnil pis.
1
Uuu, Sławek na mownicy.
@Kgorecki2500
1
Matko jaki krzykacz teraz wyszedl, zero merytoryki oczywiscie...
3
@Bykunn To gratulacje, oby sie udalo szybko znalezc dawce :)
0
@Bykunn Chodzi o nerke?
1
Co tam Braun teraz mowil bo nie moglem sluchac?
@Kgorecki2500
3
@MesQueUnClub96 Na kortach bez korytarza deblowego nie mozna grac w debla.