JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Johnnie_Walker Po co nam ten odpad? Juz mamy takich kilku w klubie i wystarczy.
0
@LM10GOAT 150 mln wystarczy
3
"biegunka legislacyjna" - to mu sie udalo :)
0
@arasz1819 Cos musi.
8
@arasz1819 To w sumie co ma mowic?
0
@Kgorecki2500 Nie sluchalem, ale z tego co czytam to nie ma czego zalowac.
0
@Emhyr I bardzo dobrze, im wiecej ludzi bedzie swiadomych tego, co tam sie odwala, tym lepiej.
1
@Transu96 Żarty żartami, ale pewnie i tak by jeszcze dawał radę.
4
@macio_944 Po tej akcji Raphinha chciałem wyrzucić telewizor przez balkon.
Niestety nie mam ani telewizora, ani balkonu, więc niestety musiałem oglądać tę żenadę dalej.
Syndrom sztokholmski jak nic.
11
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak z jednej z najlepszych defensyw w Europie na przestrzeni pół roku staliśmy się grupką bambików?
1
@betonito Dziwi mnie, że dostaje tak mało szans w repce.
0
@Emhyr Na szczęście na vice jest Salah ;)
0
Co się stało ze Spotify nagle, że nie pokazuje polubionych utworów w playlistach?
2
@norbi77 Oczywiście, że skrzypce.
2
@Kgorecki2500 Świetna inicjatywa!
1
@Kgorecki2500 Dużo ciekawych wskazówek, teraz ma to większy sens niż początkowo myślałem.
1
@Kgorecki2500 Czyli w praktyce chcą wysłać swoich obywateli na rzeź, chyba nie tędy droga, chociaż temat bardzo trudny.
1
@kubix05 Dziękuję za pamięć :)
2
@Rysiu Mądrego aż miło poczytać!
1
@Muszynianka Jak juz mam wydac 1.8k na kurtke to chcialbym w niej pochodzic z 10 sezonow, a nie 4-5.
Swego czasu pracowalem dla Marmota i tez maja bardzo fajne cieple kurtki.
1
@MesQueUnClub_87 To pewnie przez to ciasto 48-godzinne.
3
@MesQueUnClub_87 Dokladnie, takiej drozdzowki to bym nawet bezdomnemu nie dal.
5
@Kluivert_P Ciasto dojrzewalo 48h? ;)
12
@Kgorecki2500 Mnie bardziej smieszy Sikorski w MSZ.
1
@Herato Robinho?
3
@Gronek Miara umiejetnosci Pepa jest to jakie kluby chca go zatrudniac. Gdyby nie byl takim fachowcem jakim jest to nie zatrudnialyby go najlepsze kluby.
0
@tristan87 Darmowe czyszczenie podlog? Top!
1
@Colon Historia zatoczyła piękne koło.
1
@P33ck Cos niesamowitego!
0
@Herato Trezeguet?