1

@meloo Musza grac tak jak obecnie i wtedy nie wyjda.

8

@Pedri16Future Krociutko z patologia.

8

@_barti Spokojnie, juz w lutym beda pozytywne odczucia.

0

@looki Myslalem, ze miastowe bardziej wychowane sa, a nie obrazaja ludzi majacych inne zdanie.

0

@Firestone 0:0 spokojnie w zasiegu.

3

@lntrowertyk Racja, nie pomyślałem o tym pod takim kątem.

0

@333tricampeones333 Przecież on mało co gra w tym sezonie.

2

@HighestInTheRoom No i super :te) ja staram się wykorzystywać psychologię żeby okiełznać moich synków, ale jak na razie oni są Sprite a ja jestem pragnieniem ;)

Ale się nie poddaję!

3

@HighestInTheRoom Czy ta ładna Czekoladoamerykanka miała na imię Mohamed?

Off żart, fajnie że zrobiłeś taką projekcję, bo to dobrze pokazuje jaki można mieć wpływ na kobiety samą mimiką i podejściem.

2

@PJ777 Pierwsze miejsce przy obecnej formie oraz taktyce serwowanej przez Xaviego jest nierealne.

7

@Emhyr W boskim Buenos dopiero wczesny wieczór.

1

@Tomala15 Łatwo je opuści spadając jeszcze niżej.

1

@NeroTFP1 Proszę o oznaczanie :)

1

@FCB_dimiC Skasował poprzednie konto po długim czasie żeby mieć czas na pisanie książki i teraz wrócił, a książka ukaże się w przyszłym roku :)

0

@FCB_dimiC Ale tego użytkownika to Ty szanuj.

0

@Pedri16Future "Inteligenty" - no niestety się nie łapię.

1

@tristan87 To liściaste, więc na pewno nie sosny. Obstawiałbym dęby.

1

@Colon cząstek musi być.

2

@MesQueUnClub_87 Duża pajda chleba razowego, masło osełkowe też, sałata, pomidor, camembert, dobra swojska szynka, jajko, przyprawy.

Edit: jeszcze sos cezar (najlepiej własnej roboty) i zielone oliwki.

0

@Emhyr Nie doczytalem, ze chodzilo o ofensywnych.

0

@kejdzi Thiago Silva, Roberto Carlos, Cafu, Juninho, Ze Roberto, Lucio.

0

@NeroTFP1 Daj znać jak się ukaże to kupię :)

2

@NeroTFP1 Super, że wróciłeś! Jak tam Twoja książka?

0

@Kidd Nie moja bajka zupełnie, ale dzięki za oznaczenie :)

0

Drogi @Colonie, jak nazywał się ten przeciwchorobowy drink na bazie whisky, bo czuję że go potrzebuję.

3

Warszawa dziś nie zaśnie, ludzie nie pójdą jutro do pracy.

1

Naprzód Polacy po 3 punkty!!!!11

7

2

@Albatros To za mecz z Czechami dalo sie go obronic?

6

@StefanBatory87 Ja mialem to szczescie, ze moja zona nie przywiazywala do pierscionka wielkiej wagi, wiec jedyne co musialem znac to rozmiar palca :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?