JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@meloo Musza grac tak jak obecnie i wtedy nie wyjda.
8
@Pedri16Future Krociutko z patologia.
8
@_barti Spokojnie, juz w lutym beda pozytywne odczucia.
0
@looki Myslalem, ze miastowe bardziej wychowane sa, a nie obrazaja ludzi majacych inne zdanie.
0
@Firestone 0:0 spokojnie w zasiegu.
3
@lntrowertyk Racja, nie pomyślałem o tym pod takim kątem.
0
@333tricampeones333 Przecież on mało co gra w tym sezonie.
2
@HighestInTheRoom No i super :te) ja staram się wykorzystywać psychologię żeby okiełznać moich synków, ale jak na razie oni są Sprite a ja jestem pragnieniem ;)
Ale się nie poddaję!
3
@HighestInTheRoom Czy ta ładna Czekoladoamerykanka miała na imię Mohamed?
Off żart, fajnie że zrobiłeś taką projekcję, bo to dobrze pokazuje jaki można mieć wpływ na kobiety samą mimiką i podejściem.
2
@PJ777 Pierwsze miejsce przy obecnej formie oraz taktyce serwowanej przez Xaviego jest nierealne.
7
@Emhyr W boskim Buenos dopiero wczesny wieczór.
1
@Tomala15 Łatwo je opuści spadając jeszcze niżej.
1
@NeroTFP1 Proszę o oznaczanie :)
1
@FCB_dimiC Skasował poprzednie konto po długim czasie żeby mieć czas na pisanie książki i teraz wrócił, a książka ukaże się w przyszłym roku :)
0
@FCB_dimiC Ale tego użytkownika to Ty szanuj.
0
@Pedri16Future "Inteligenty" - no niestety się nie łapię.
1
@tristan87 To liściaste, więc na pewno nie sosny. Obstawiałbym dęby.
1
@Colon cząstek musi być.
2
@MesQueUnClub_87 Duża pajda chleba razowego, masło osełkowe też, sałata, pomidor, camembert, dobra swojska szynka, jajko, przyprawy.
Edit: jeszcze sos cezar (najlepiej własnej roboty) i zielone oliwki.
0
@Emhyr Nie doczytalem, ze chodzilo o ofensywnych.
0
@kejdzi Thiago Silva, Roberto Carlos, Cafu, Juninho, Ze Roberto, Lucio.
0
@NeroTFP1 Daj znać jak się ukaże to kupię :)
2
@NeroTFP1 Super, że wróciłeś! Jak tam Twoja książka?
0
@Kidd Nie moja bajka zupełnie, ale dzięki za oznaczenie :)
0
Drogi @Colonie, jak nazywał się ten przeciwchorobowy drink na bazie whisky, bo czuję że go potrzebuję.
3
Warszawa dziś nie zaśnie, ludzie nie pójdą jutro do pracy.
1
Naprzód Polacy po 3 punkty!!!!11
7
@tomek8756 @VegetaPolska ucz sie.
2
@Albatros To za mecz z Czechami dalo sie go obronic?
6
@StefanBatory87 Ja mialem to szczescie, ze moja zona nie przywiazywala do pierscionka wielkiej wagi, wiec jedyne co musialem znac to rozmiar palca :)