JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek W sensie minuta meczu?
5
Komentarz usunięty
9
@Janas11224 Ja mam zawsze szacunek dla otylych ludzi, ktorych widze na korcie, na silce, czy na pilce, bo postanowili zrobic cos z soba i chociaz troche sie ruszyc
3
@RosjaninBut Ciekawe, czy zadaja tez wzniesienia pomnika za kazda ludzka ofiare wypadku samochodowego. Ale to Francja, nic mnie juz u nich nie zdziwi.
1
@Kamiloza91 Jesli znaczaco zmienilby styl gry i zaczal wymagac lepszego przygotowania motoryczno-kondycyjnego od pilkarzy (czytaj: zapierdalania) to tak.
2
@Emhyr Ladne kwiatki wychodza.
4
@macio_944
Ten na wozku wyglada na zadowolonego.
(Czarny humor off)
0
@shahman Bergkamp top topow.
1
SmallWorld, 7 Cudow Swiata
0
@jacobFCB Dobrze, ze gosc nie byl czorny, bo biednego aligatora by odstrzelili.
6
Ależ kapitalny mecz Villi, praktycznie większość spotkania pod kontrolą.
5
@MesQueUnClub96 Vinnie Jones vs reszta świata
0
@Colon Kiepsko pamiętam jego grę, ale tata mówi zawsze, że był kozakiem.
0
Ktos widzial moze tego Savinho w akcji? Czy jest moze dla odmiany szybkim przebojowym skrzydlowym z dobrym dryblingiem?
5
@Kitek1640 Przeciez prawie nikt go juz nie lubi poza garstka sympatykow Konfederacji.
85
@DonCarletto Moze wyrownaja wiek emerytalny ;)
1
@MesQueUnClub_87 Dobra taktyka.
6
@LS Ale ten bobas musi duzo jesc marchewki, ze ma taka karnacje.
2
@DonCarletto Raphinha do srodka i juz. Jestem przekonany, ze lepiej by wygladal niz na skrzydle.
0
@lntrowertyk Tez by mi sie takie przydaly, bo rece to zawsze byla moja pieta achillesowa jesli chodzi o odczuwanie zimna.
2
"W najbliższych spotkaniach Urugwajczyk będzie grał w masce, a za około trzy tygodnie jego stan powinien się poprawić."
@Culers - moja teoria jak narazie sie sprawdza ;)
0
@BorzyKrzys Nie powiedzial nikt.
2
@Rastafarnianin Uderza niesamowity kontrast zasniezonej ziemi z granatowo-czarnym niebem, pieknie namalowany brak nadziei.
2
@Danny Gaucho Saka Top, Wirtz Dzik, Simons Kot.
Kazdego z nich bym chetnie zobaczyl w naszych barwach.
1
@DonCarletto Na szczescie w przypadku Sary to byla dobra inwestycja ;)
0
@DonCarletto Dlatego zmierzam do tego, ze mozna miec duzo hajsu a wygladac jak kupa.
0
@DonCarletto Nie zawsze to idzie w parze ;) spojrz na Madonne.
10
@Culers Daj sie rozkrecic akcji, za pare godzin bedzie info, ze zagra w masce, a wieczorem, ze jednak musi przejsc operacje twarzoczaszki i moze zdazy na 1/2 finalu LM.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Czajka90 Brawo za grę do końca!