1

@hayek W sensie minuta meczu?

5

Komentarz usunięty

9

@Janas11224 Ja mam zawsze szacunek dla otylych ludzi, ktorych widze na korcie, na silce, czy na pilce, bo postanowili zrobic cos z soba i chociaz troche sie ruszyc

3

@RosjaninBut Ciekawe, czy zadaja tez wzniesienia pomnika za kazda ludzka ofiare wypadku samochodowego. Ale to Francja, nic mnie juz u nich nie zdziwi.

1

@Kamiloza91 Jesli znaczaco zmienilby styl gry i zaczal wymagac lepszego przygotowania motoryczno-kondycyjnego od pilkarzy (czytaj: zapierdalania) to tak.

2

@Emhyr Ladne kwiatki wychodza.

4

@macio_944

Ten na wozku wyglada na zadowolonego.

(Czarny humor off)

0

@shahman Bergkamp top topow.

1

SmallWorld, 7 Cudow Swiata

0

@jacobFCB Dobrze, ze gosc nie byl czorny, bo biednego aligatora by odstrzelili.

6

Ależ kapitalny mecz Villi, praktycznie większość spotkania pod kontrolą.

5

@MesQueUnClub96 Vinnie Jones vs reszta świata


0

@Colon Kiepsko pamiętam jego grę, ale tata mówi zawsze, że był kozakiem.

0

Ktos widzial moze tego Savinho w akcji? Czy jest moze dla odmiany szybkim przebojowym skrzydlowym z dobrym dryblingiem?

5

@Kitek1640 Przeciez prawie nikt go juz nie lubi poza garstka sympatykow Konfederacji.

85

@DonCarletto Moze wyrownaja wiek emerytalny ;)

1

@MesQueUnClub_87 Dobra taktyka.

6

@LS Ale ten bobas musi duzo jesc marchewki, ze ma taka karnacje.

2

@DonCarletto Raphinha do srodka i juz. Jestem przekonany, ze lepiej by wygladal niz na skrzydle.

0

@lntrowertyk Tez by mi sie takie przydaly, bo rece to zawsze byla moja pieta achillesowa jesli chodzi o odczuwanie zimna.

2

"W najbliższych spotkaniach Urugwajczyk będzie grał w masce, a za około trzy tygodnie jego stan powinien się poprawić."

@Culers - moja teoria jak narazie sie sprawdza ;)

0

@BorzyKrzys Nie powiedzial nikt.

2

@Rastafarnianin Uderza niesamowity kontrast zasniezonej ziemi z granatowo-czarnym niebem, pieknie namalowany brak nadziei.

2

@Danny Gaucho Saka Top, Wirtz Dzik, Simons Kot.

Kazdego z nich bym chetnie zobaczyl w naszych barwach.

1

@DonCarletto Na szczescie w przypadku Sary to byla dobra inwestycja ;)

0

@DonCarletto Dlatego zmierzam do tego, ze mozna miec duzo hajsu a wygladac jak kupa.

0

@DonCarletto Nie zawsze to idzie w parze ;) spojrz na Madonne.

10

@Culers Daj sie rozkrecic akcji, za pare godzin bedzie info, ze zagra w masce, a wieczorem, ze jednak musi przejsc operacje twarzoczaszki i moze zdazy na 1/2 finalu LM.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Czajka90 Brawo za grę do końca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?