0

@TR3YWAY

580
270

1

@MOLESTA Mogl sobie przeciez poszukac klubu, w ktorym grywalby regularnie.

2

@P33ck To sa jakies inne swiateczne filmy oprocz Kevina?!

1

@Czajka90 Musza!

1

@escarabajo Porobione juz wczoraj :)

11

@VegetaPolska O jacie gacie, ale jaja!

0

@VegetaPolska A gdzie byl zart?

1

@Danqoo Troche tak, ale dla normalnych ludzi odbior bedzie pozytywny.

1

@BartqRKO IV tez byla spoko, no i I.

7

@BartqRKO Czyli tamten typek gral tylko w Vice City i San Andreas.

1

@mleczkoo Tak jak pod wzgledem pogladow politycznych nie zgadzam sie z @macio_944 tak jak najbardziej wspieram jego zdanie, ze nalezy skonczyc z tym wiecznym malkontenctwem i zaczac troche bardziej doceniac to co mamy, zarowno jesli chodzi on nasz kraj per se jak i o inne otaczajace nas zjawiska takie jak chocby wlasnie ta "glupia" gra.

1

@Krystian1588 Niezly swir.

5

@Michau98 To poczekaj az Dodi wroci ze szkoly.

4

@SuperPatsonFCB uuu pieknie, i podoba mi sie ze powiedzial to niezaleznie z jakiej partii sa politycy.

1

@Rl9k1nG Tak jest.

0

@Szklaner Jakis link mozna prosic?

3

Ciekawe, czy nazwa Leonida w GTA VI nie wziela sie przypadkiem od pewnego Argentynczyka ;)

@macio_944

1

@Rl9k1nG Zakopane to kwintesencja kiczu, piekna goralska architektura zanieczyszczona oblesnymi bilbordami, straganami z chinszczyzna i patodeweloperka, juz wole Koscielisko, choc to miasto nie jest.

Abrastrahujac od powyzszego podoba mi sie bardzo Sandomierz oraz Olsztyn z racji bliskosci natury.

5

@Rl9k1nG Za 20 zlotych to chyba psa zmielonego z buda.

1

@Rewolucja123 A ile razy grali?

0

@mordini123 To ja na I sie wychowywalem i dla mnie byla swietna, podobnie jak nieco zapomniane London.

0

@Deviler III, reszta byla co najmniej bardzo dobra.

1

@macio_944 Graficznie to dla mnie petarda, podobnie z nasyceniem detali i liczba ludzi na ulicach.

0

@Ojciec5tkidzieci Ja to samo!

3

Ale to bedzie sztos, swietny trailer.
@macio_944 opinia?

1

@Androchem Zamierzam zglaszac wszystkie prowokacyjne posty w tym temacie :)

1

@P33ck GOAT bezapelacyjnie, choc bardzo lubilem tez Hendry'ego i White'a.

0

@tristan87 Co to byla za akcja, bo nie jestem w temacie?

0

@Yoshi94 Zgadzam sie z tym, nie rozumiem dlaczego przez indolencje obroncy ofensywni zawodnicy maja byc poszkodowani.

1

@Worny Kapitalna interwencja, jak kiedys Abidal i Puyol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?