JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY
580
270
1
@MOLESTA Mogl sobie przeciez poszukac klubu, w ktorym grywalby regularnie.
2
@P33ck To sa jakies inne swiateczne filmy oprocz Kevina?!
1
@Czajka90 Musza!
1
@escarabajo Porobione juz wczoraj :)
11
@VegetaPolska O jacie gacie, ale jaja!
0
@VegetaPolska A gdzie byl zart?
1
@Danqoo Troche tak, ale dla normalnych ludzi odbior bedzie pozytywny.
1
@BartqRKO IV tez byla spoko, no i I.
7
@BartqRKO Czyli tamten typek gral tylko w Vice City i San Andreas.
1
@mleczkoo Tak jak pod wzgledem pogladow politycznych nie zgadzam sie z @macio_944 tak jak najbardziej wspieram jego zdanie, ze nalezy skonczyc z tym wiecznym malkontenctwem i zaczac troche bardziej doceniac to co mamy, zarowno jesli chodzi on nasz kraj per se jak i o inne otaczajace nas zjawiska takie jak chocby wlasnie ta "glupia" gra.
1
@Krystian1588 Niezly swir.
5
@Michau98 To poczekaj az Dodi wroci ze szkoly.
4
@SuperPatsonFCB uuu pieknie, i podoba mi sie ze powiedzial to niezaleznie z jakiej partii sa politycy.
1
@Rl9k1nG Tak jest.
0
@Szklaner Jakis link mozna prosic?
3
Ciekawe, czy nazwa Leonida w GTA VI nie wziela sie przypadkiem od pewnego Argentynczyka ;)
@macio_944
1
@Rl9k1nG Zakopane to kwintesencja kiczu, piekna goralska architektura zanieczyszczona oblesnymi bilbordami, straganami z chinszczyzna i patodeweloperka, juz wole Koscielisko, choc to miasto nie jest.
Abrastrahujac od powyzszego podoba mi sie bardzo Sandomierz oraz Olsztyn z racji bliskosci natury.
5
@Rl9k1nG Za 20 zlotych to chyba psa zmielonego z buda.
1
@Rewolucja123 A ile razy grali?
0
@mordini123 To ja na I sie wychowywalem i dla mnie byla swietna, podobnie jak nieco zapomniane London.
0
@Deviler III, reszta byla co najmniej bardzo dobra.
1
@macio_944 Graficznie to dla mnie petarda, podobnie z nasyceniem detali i liczba ludzi na ulicach.
0
@Ojciec5tkidzieci Ja to samo!
3
Ale to bedzie sztos, swietny trailer.
@macio_944 opinia?
1
@Androchem Zamierzam zglaszac wszystkie prowokacyjne posty w tym temacie :)
1
@P33ck GOAT bezapelacyjnie, choc bardzo lubilem tez Hendry'ego i White'a.
0
@tristan87 Co to byla za akcja, bo nie jestem w temacie?
0
@Yoshi94 Zgadzam sie z tym, nie rozumiem dlaczego przez indolencje obroncy ofensywni zawodnicy maja byc poszkodowani.
1
@Worny Kapitalna interwencja, jak kiedys Abidal i Puyol.