JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@bartas97 Ktory to brat?
2
@MesQueUnClub_87 Poczekaj, zaraz wyjde jak zjem!
1
@Popitek12 Arsenal
1
@Deviler Fajny yougtimer, ale podejrzewam ze ciezko dostac w dobrym stanie.
A, zapomnialem, ze byla nowsza generacja.
1
@LaLigaPD Przykladowo, kolejke wczesniej grajac na wyjezdzie z Evertonem (ktory u mnie w lidze jest dosc wysoko) wygralem 4:2.
Troche za duzo losowosci jak dla mnie, ale tez na tym polega urok FMa.
0
@LaLigaPD Daleko nie trzeba szukac. Wczoraj sobie gralem z 19 Bournemouth, prowadze sobie 1:0 i moj napastnik w 30 minucie postanowil dostac czerwo i skonczylo sie 1:1...
3
@TR3YWAY Bylem i nie bije swoich dzieci. Uwazam, ze sa lepsze metody wychowawcze.
1
@TR3YWAY Czyli juz nie rozmawiamy o golach tylko o przyjeciu pilki?
Ok, to zobacz sobie jak przyjmowal pilke Suarez w ostatnim sezonie u nas.
Daj znac jak z przyjmowania pilki bedziesz chcial przejsc do opieprzania wszystkich to przypomne Ci jak Suarez latal z lapami do wszystkich.
1
@TR3YWAY Prawda jest taka, ze Ferran jest jeszcze slabszy od Lewego w slabej formie.
5
@TR3YWAY
Gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem.
Factos.
5
@Zoker Bardziej uniwersalnym tak. Czy lepszym, kwestia dyskusyjna.
7
@ludnek Ale jakie fakty podales? Mozna go nie lubic za charakter, ale umniejszanie jego osiagniec sportowych, co jest tutaj notoryczne, to zenada.
5
@Antimadridista_WR Czekaj, Ty chcesz placic za porady jak zarobic duzo wirtualnych pieniedzy w grze, ktora za kilka tygodni przestanie byc grywalna?
2
@marcin62 Trzymali zgnile jablko przez 8 sezonow, bo tak.
Czego nie rozumiesz?
14
@ludnek Zieeeeew, nudy...
Nawet manipulowac nie potrafisz, bo Choupo strzelil 17 bramek, z czego w lidze zawrotne 10.
1
@Emhyr 1 mln EUR + 2 mln EUR zmiennych za wygranie LM przed PSV w ciagu najblizszych 5 lat - tak to widze.
2
@macio_944 Udowodnij, ze to Twoja Sycylia.
0
@Tom0VeB No mam tutaj bardzo duzo stycznosci z mlodszym spoleczenstwem, a i tak nie zaobserwowalem tego zjawiska.
2
@szymonekk My chcemy gola! Polacy my chcemy gola! My chcemy gooooolaaaa, Polacy my chcemy goooola!
A tymczasem niestety bramka dla Czechów...
11
@Tom0VeB Gdybys o tym nie napisal to nawet bym tego nie zauwazyl.
1
@Kidd Naprzod Moldawia!
Chce zobaczyc miny januszy na trybunach w meczu z Czechami, ktorzy zamiast zbojkotowac ten pazdzierz beda sobie ogladali mecz towarzyski.
0
@Szklaner Uuu Panie, testament spisany?
1
@Danny Gaucho Jemu pewnie chodzilo o lige ;)
Albo o uj wie co.
1
@Emhyr Ale podpisac kontrakt tylko na 1 miesiac zeby nie zdazyl sie popsuc.
1
@Barcasub Hehe :)
0
@Albatros Fermin zaraz pewnie zaliczy zjazd jak kazdy wchodzacy do druzyny w ostatnim czasie. Alves? Bez przesady. To tylko pokazuje jak slaba byla ta druzyna skoro 39 latek blyszczal na tle pozostalych. Luuk pelna zgoda.
0
Wrzuci ktos jakies fajne fragmenty z Holownia z obrad?
1
@tomek8756 Smiech prawie jak Karol Krawczyk.
0
@Albatros Araujo, a zwlaszcza Pedri wiecej czasu sa polamani niz graja. Co do Auby zgoda. Reszta to melodia przeszlosci, dobrze ze jeszcze R10 nie dales za przyklad.
0
@Rewolucja123 Nie pamietam zeby jakiemus pilkarzowi zmiana klubu na Barcelone wyszla na dobre.