3

@koksik2700 Zakazać Rzeszowa.

3

@koksik2700 zakazać dzieci.

0

@TR3YWAY moze Hulk?

0

@Colon Potrzymaj mi piwo.

9

@Arys Fajny komentarz, ale to ostatnie zdanie zepsulo caly efekt.

1

@JohnA mam kamizelke do bialej koszuli, bardzo elegancko sie prezentuje.

8

@Danny Gaucho To i tak dobrze, ze nie 0,7 z 0,1.

0

@Danny Gaucho - masz moze gdzies pod reka dane, ile zarabial Suarez w ostatnim sezonie u nas vs obecnego zarobki Lewego?

0

@Gaucho Alez by to byl game changer.

1

@Jakchcesz "Nie dam Lewego do najlepszych, bo mu pilka odskakuje"

9

@Rl9k1nG Ja zdecydowanie narodziny moich synow.

1

@Kengo Przestalem miec wszelka nadzieje, co do zawodnikow przychodzacych do nas (moze z wyjatkiem obroncow), bo i tak po niezlym poczatku wszyscy przepadaja.

Nico potrzebuje przestrzeni zeby pokazac swoja szybkosc i drybling.

Oczekujesz, ze sprawdzilby sie w sytuacji, gdy cala druzyna przeciwnika jest za linia pilki i trzeba klepa pilke po obwodzie zgodnie ze sprytnym planem taktycznym stratega Xaviego?

6

@AlexDark00 Nie uzywalem zadnych sztuczek. Przedstawilem suche fakty i liczby.

Jak nie pasuje liga pod narracje? Co Ty pieprzysz czlowieku? Ile razy Lewy strzelal wiecej bramek od Auby w lidze? Czy Ty cos ćpasz przy pisaniu tych komentarzy?

2

@AlexDark00 Ale ok, niech Ci bedzie. Mamy 2 sezony na 14, w ktorych Auba byl lepszy (o jedna bramke) lub wyrownal wynik ligowy Lewego.

Jak kurna na podstawie takich wynikow, ktokolwiek normalny mialby przypuszczac, ze Auba dalby obecnie wiecej od Lewego, ktory bedac obecnie w tragicznej formie strzela i tak wiecej niz Auba w Marsylii?

8

@AlexDark00 Ani razu nie padlo slowo "liga" w tym watku.

10

@AlexDark00 Pisalem o wszystkich rozgrywkach.

13

@AlexDark00 W ciagu 14 sezonow gry na najwyzszych poziomach rozgrywkowych Auba nie mial ani jednego sezonu, w ktorym strzelilby wiecej goli od Lewego.

Prosze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LS Nie robi na mnie wrazenia nazwa strony, tylko transkrypcja obydwu wyrazow, ktora jest identyczna, co zreszta zgadza sie w roznych slownikach.

1

@ranger3120 Tak samo sie wymawia.

1

@MesQueUnClub_87 Chcialbym dozyc czasow, gdy zamiast cofac wskazowki w okresie zimowym bedziemy je przesuwac do przodu zeby zyskac choc troche jasnosci po poludniu.

0

@AxelF Najpierw spójrz na nick i zastanów się od kogo wymagasz logicznego myślenia.

1

Komentarz usunięty

7

@VegetaPolska Szykuj pierścionek.

1

@Emhyr hahahaha ale zloto

0

@Katalończyk 99 Mam nadzieje, ze wyzdrowieje niedlugo, bo przed kontuzja byl kotem.

0

@blakkudium Wymiana z Chelsea na Nkunku z doplata z naszej strony i deal done.

0

@lucas/catalan Taktyczny

0

@Mns21 Dajmy mu szanse.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?