JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michaelson8 Zastanawiam sie, czy nie kupic, chociaz ja caly czas ogrywam FM20.
Zaczalbym Deportivo, Parma albo Middlesborough.
0
@Geble Moge Ci podpowiedziec z autopsji, ze sie nie da ;)
1
@bartekvisca Skoro ktos jest na tyle przedsiebiorczy, ze doszedl do pozycji, ktora daje mu mozliwosc zarabiania 15k/ miesiecznie to nie widze powodu, dla ktorego nie mialby byc premiowany swiadczeniem 800+
Dalece bardziej wolalbym to swiadczenie przyznawac takim wlasnie osobom niz wszelkiej masci kolorowym ptakom, ktorzy w zyciu nie podjeli sie zadnej pracy.
15
@Deviler Zdecydowanie jestem za takim rozwiazaniem. Skonczyloby sie pasozytowanie nierobow.
0
@michal26 Chociaz widze, ze juz masz komplet oznaczonych, wiec chyba lipa.
0
@michal26 Poprosze o oznaczenie.
2
@tristan87 I za plecami Valeron - Euro Depor bylo piekne.
3
@mcsarna Przede wszystkim sa strasznie niespojni pogladowo, a to nie zwiastuje wiekszych sukcesow w przyszlosci.
2
@Bezhistorii *Makaay.
bardzo go lubilem, w ogole to byly czasy kiedy Holandia miala kapitalnych napastnikow - Makaay, van Nistelrooy, Kluivert, Bergkamp, Hasselbaink, van Hooijdonk...
1
@tomek8756 Czy udalo sie odzyskac karte?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@FcPortoFan1999 To byly czasy.
3
@Bykunn Szkoda tylko, ze w szafie wisza same dresy...
2
@negreanu Tak to ja wspominalem, dzieki bardzo za pamiec :)
5
@Faro Wyceny tych dwoch mocno przesadzone, ale uwazam, ze wycena Pedriego jest rowniez zawyzona.
2
@Awtameok_Klana Chlop w szoku, a tak sie dzieje od zawsze.
49
Dobra, skonczcie juz pisac o tej pilce, bo chce poczytac o polityce.
5
@Danny Gaucho
" i potem w Kanale Sportowym, potężny Bór cytujący Danny`ego :)"
"Napijmy sie" - tak to widze.
14
@bartekvisca Ok, to gdzie to poczucie humoru?
0
@BorzyKrzys Taktyczny
2
@FcPortoFan1999 Przeciez on gra caly czas...
...na nerwach.
0
@FcPortoFan1999 Dzieki za przypomnienie :) Bede w trasie i tak i pewnie dopiero wieczorem odpale.
0
@FcPortoFan1999 No to kiepsko, bo pewnie bede musial z odtworzenia ogladac.
3
@mekston Dzieki za okazana mi łaske.
0
@Emhyr Szmata ewidentnie mysli juz o flaszce.
4
Uwaga, post o pilce noznej!
Czy wiadomo juz o ktorej godzinie bedzie el Classico?
6
@BorzyKrzys Hehehe dobre
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kvothe07 Keczup Hellmansa? Nigdy nie jadlem, nastepnym razem sprobuje.
9
@Johnnie_Walker Fajnie jakby lewica zamienila sie procentami z konfa, ale to nierealne.