0

@michaelson8 Zastanawiam sie, czy nie kupic, chociaz ja caly czas ogrywam FM20.

Zaczalbym Deportivo, Parma albo Middlesborough.

0

@Geble Moge Ci podpowiedziec z autopsji, ze sie nie da ;)

1

@bartekvisca Skoro ktos jest na tyle przedsiebiorczy, ze doszedl do pozycji, ktora daje mu mozliwosc zarabiania 15k/ miesiecznie to nie widze powodu, dla ktorego nie mialby byc premiowany swiadczeniem 800+

Dalece bardziej wolalbym to swiadczenie przyznawac takim wlasnie osobom niz wszelkiej masci kolorowym ptakom, ktorzy w zyciu nie podjeli sie zadnej pracy.

15

@Deviler Zdecydowanie jestem za takim rozwiazaniem. Skonczyloby sie pasozytowanie nierobow.

0

@michal26 Chociaz widze, ze juz masz komplet oznaczonych, wiec chyba lipa.

0

@michal26 Poprosze o oznaczenie.

2

@tristan87 I za plecami Valeron - Euro Depor bylo piekne.

3

@mcsarna Przede wszystkim sa strasznie niespojni pogladowo, a to nie zwiastuje wiekszych sukcesow w przyszlosci.

2

@Bezhistorii *Makaay.

bardzo go lubilem, w ogole to byly czasy kiedy Holandia miala kapitalnych napastnikow - Makaay, van Nistelrooy, Kluivert, Bergkamp, Hasselbaink, van Hooijdonk...

1

@tomek8756 Czy udalo sie odzyskac karte?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@FcPortoFan1999 To byly czasy.

3

@Bykunn Szkoda tylko, ze w szafie wisza same dresy...

2

@negreanu Tak to ja wspominalem, dzieki bardzo za pamiec :)

5

@Faro Wyceny tych dwoch mocno przesadzone, ale uwazam, ze wycena Pedriego jest rowniez zawyzona.

2

@Awtameok_Klana Chlop w szoku, a tak sie dzieje od zawsze.

49

Dobra, skonczcie juz pisac o tej pilce, bo chce poczytac o polityce.

5

@Danny Gaucho
" i potem w Kanale Sportowym, potężny Bór cytujący Danny`ego :)"

"Napijmy sie" - tak to widze.

14

@bartekvisca Ok, to gdzie to poczucie humoru?

0

@BorzyKrzys Taktyczny

2

@FcPortoFan1999 Przeciez on gra caly czas...


...na nerwach.

0

@FcPortoFan1999 Dzieki za przypomnienie :) Bede w trasie i tak i pewnie dopiero wieczorem odpale.

0

@FcPortoFan1999 No to kiepsko, bo pewnie bede musial z odtworzenia ogladac.

3

@mekston Dzieki za okazana mi łaske.

0

@Emhyr Szmata ewidentnie mysli juz o flaszce.

4

Uwaga, post o pilce noznej!


Czy wiadomo juz o ktorej godzinie bedzie el Classico?

6

@BorzyKrzys Hehehe dobre

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kvothe07 Keczup Hellmansa? Nigdy nie jadlem, nastepnym razem sprobuje.

9

@Johnnie_Walker Fajnie jakby lewica zamienila sie procentami z konfa, ale to nierealne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?