1

@michaleu Fajnie, ja zaraz wrócę i też będę :D

2

@don'T.R.I.P.e ja odkąd się raz porządnie rozchorowałam od chodzenia bez czapki na mrozie już nie mam xd
@Czajka90 wiadomo, czerwiec najlepszym miesiącem :D

2

@mordini123 gdybym była kapitanem, to dałabym go na sam początek.

3

Ktoś ze skokowych świrów dziś obecny?

1

@MirusAmisz ok, powiedz mu, żeby się zastanowił co chce na kolację.

2

@MirusAmisz i słusznie ;)

2

@MirusAmisz jak wróci do domu, to nawet pozwolę mu dotknąć xd

@Safinetka to ja zupełnie odwrotnie dzisiaj, tylko ramoneskę narzuciłam, bo ciepło.
Jakbym chciała być wredna, to bym powiedziała, że @Gary o Ciebie odpowiednio nie zadbał, ale przecież nie jestem xD

2

@ranger3120 a chociaż masz kury?

3

@Roobo Nie wracajcie do domu!

1

@MirusAmisz nie wyślę.

0

Kwiecień to dziwny miesiąc. Niektórzy jeszcze czapki, szaliki i kozaki, inni szorty i koszulki na krótki rękaw, jeszcze inni cienkie spodnie i bluza. I weź tu utraf jak się ubrać…

3

@macio_944 och jak ja go nienawidzę :P

1

@Bykunn To muszę z innego okręgu, bo u siebie wszystkich znam :P

3

@michaleu ja sobie ułożę grafik pod Hiszpanię jedynie. No i może na Argentynę spojrzę, żeby pooglądać Leo.
Zero atmosfery w tym roku.

0

@Bykunn też mi przykro, że nie udało mi się wyrwać żadnego piłkarza… nawet takiego z B klasy :(

0

@ranger3120 u mnie niby 12 i słonecznie, ale mam wrażenie, że jest więcej.

9

@MichalZZZ zawsze mogli gorzej, np. koszulkę realu z Vinim…

1

@Vegeta88 Ty do mnie ładnie, to i ja do Ciebie ładnie. To tak działa ;)

0

@Kozinho. W święta to średni wypoczynek jak się rodzinka do domu zwala. Trzeba czekać do majówki :/

5

@Katalończyk 99 Nie wiem, bo jej nie śledzę. Ale jakby mój mąż miał tak ważny mecz, to choćbym próbowała, nie umiałabym się wychillować…

8

@Eklerek to ja miałam łzy w oczach jak zobaczyłam wpis Robercika, a ta chill XD

0

@Kozinho. No nie bardzo, bo jutro normalnie.

0

@tadzik447 czas pokaże

0

@Faro a tak pytam

1

@Faro będziesz dziś jechał 13?

1

@Vegeta88 Nie no, misiu. Ci dwaj nie. Ich trzeba usynowić.

0

@Kozinho. Dobrze, dzisiaj nie pracuje na tego Janusza prywaciarza, więc od razu milej.

3

@Pawlak1992 też i bez premii.

2

@Safrani Nie jadłam chyba nigdy. U mnie w rodzinie się jej nie praktykuje.

0

@Vegeta88 Ale od Petera Prevca i Anze Laniska to niech lapy trzymają z dala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?