7

Szwecja to taki real madryt narodów

2

@majkiii @Kessie opinia

1

@Chaoss Jak Pawlak Kargula

1

@Kozinho. podanie xd

3

Lewy, żebyś Ty do soboty nie zapomniał XD

4

Lewy ciasteczko jak Pedri :3

1

@Luciano99 Nie bez powodu masz Złotą Piłkę.

1

@Comentateiro no to w sumie raz w życiu ma w pełni rację

2

Chyba jednak nie pojedziemy na mundial…

2

Co oni barceloniom???

3

¿¿¿Y qué fue???

3

Weź go do Barcelony, pan!

2

Nikoś!!!! ♥️♥️♥️

0

@Misiusessi na mnie się gapią tylko stare zboczuchy xd

Ale gdyby miała tu konto, to zawsze jakiś wspólny temat na początek ;)

1

@LAMC_10 akurat będzie miał kto dzieci do szkoły zawozić :P

0

@Szczygiel06 Będę mieć 40 lat, męża i troje dzieci (mam nadzieję) i chyba będzie łatwiej mi to przyjąć.

4

No to VAMOS POLSKA i do zobaczenia po meczu!

1

@Arden coś mi mówi to nazwisko xd

0

@Misiusessi to chyba jednak nie patrzysz na mnie XD

2

@LAMC_10 i znowu płaczę… Nie ma ten chłop litości nade mną.

1

@Vegeta88 też bym wolała bez dogrywki

1

@PeRRy jeszcze pewnie z grupy wyjdą… przypadków nie ma

1

@Giwera albo do Polski, bo Polacy Robacy źli.

6

@TR3YWAY ktoś już dzisiaj wrzucał, że za Tuska nie jeździmy na mundiale xd

1

@Vegeta88 jak sie trafi ten właściwy, to powie „tak”.

1

@TR3YWAY Przedszkolaki jak dostaną lizaka są szczęśliwe ;)

1

@Ilka Widocznie nie był Ciebie wart. Znajdzie się następny :P

1

@TR3YWAY Faceci narzekają na żony, kobiety narzekają na mężów. Wszyscy są nieszczęśliwi. I tak to się kręci…

0

@addept Nie podsłuchuj dorosłych :P

0

@Aequlibre nie zadawałeś kiedyś tego samego pytania?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?