July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Szwecja to taki real madryt narodów
2
@majkiii @Kessie opinia
1
@Chaoss Jak Pawlak Kargula
1
@Kozinho. podanie xd
3
Lewy, żebyś Ty do soboty nie zapomniał XD
4
Lewy ciasteczko jak Pedri :3
1
@Luciano99 Nie bez powodu masz Złotą Piłkę.
1
@Comentateiro no to w sumie raz w życiu ma w pełni rację
2
Chyba jednak nie pojedziemy na mundial…
2
Co oni barceloniom???
3
¿¿¿Y qué fue???
3
Weź go do Barcelony, pan!
2
Nikoś!!!! ♥️♥️♥️
0
@Misiusessi na mnie się gapią tylko stare zboczuchy xd
Ale gdyby miała tu konto, to zawsze jakiś wspólny temat na początek ;)
1
@LAMC_10 akurat będzie miał kto dzieci do szkoły zawozić :P
0
@Szczygiel06 Będę mieć 40 lat, męża i troje dzieci (mam nadzieję) i chyba będzie łatwiej mi to przyjąć.
4
No to VAMOS POLSKA i do zobaczenia po meczu!
1
@Arden coś mi mówi to nazwisko xd
0
@Misiusessi to chyba jednak nie patrzysz na mnie XD
2
@LAMC_10 i znowu płaczę… Nie ma ten chłop litości nade mną.
1
@Vegeta88 też bym wolała bez dogrywki
1
@PeRRy jeszcze pewnie z grupy wyjdą… przypadków nie ma
1
@Giwera albo do Polski, bo Polacy Robacy źli.
6
@TR3YWAY ktoś już dzisiaj wrzucał, że za Tuska nie jeździmy na mundiale xd
1
@Vegeta88 jak sie trafi ten właściwy, to powie „tak”.
1
@TR3YWAY Przedszkolaki jak dostaną lizaka są szczęśliwe ;)
1
@Ilka Widocznie nie był Ciebie wart. Znajdzie się następny :P
1
@TR3YWAY Faceci narzekają na żony, kobiety narzekają na mężów. Wszyscy są nieszczęśliwi. I tak to się kręci…
0
@addept Nie podsłuchuj dorosłych :P
0
@Aequlibre nie zadawałeś kiedyś tego samego pytania?