1

@Kuczek też tak chcę!

0

@daniel32778 nie mam tik toka i nie słucham disco Polo poza imprezami, także nadal mi to nie rozjaśnia niczego :D

0

@daniel32778 Nie wiem o kim mówisz (nie znam się na artystach), ale ok xD

2

Maldini teraz stylówka na żymianina xd

0

@Criss18Barca To Ty niemiły jesteś, jak bekę z ludzi masz… :/

0

@Piotr,1985 co trzeba mieć w głowie, żeby mieć takie coś na głowie? :P

0

@Kozinho. Ale niegroźna

0

@Kozinho. Aż tak to nie xd

0

@Kozinho. Ja też taka normalna to nie jestem…

0

@Kozinho. Nawet miejsce w łóżku bym mu odstąpiła. Wygodniej mi spać sama.

1

@Kozinho. Ja też nie wiem, czego ona się spodziewała, ale jak widać błędy młodości.

1

@Kozinho. Pedri dzisiaj ława, po tym jak Alejandra mu urządziła piekło w domu za Ferrana.

2

@TR3YWAY Chińczyk czy buddysta, ale dzieciak ma być katolik. Od małego.

9

@Kozinho. A Wojtka lagi są zawsze skuteczne ;)

2

@Katalończyk 99 wierzący, ale buddysta

3

@MessiForeverTheBest „O mamuńciu ty moja. Zgiń przepadnij. Nie ma cię? Nie ma cię? Ale żem się przelunkł. Bożusiu, nie będę pił!”

4

@MOLESTA równie dobrze, to może być zemsta Nawrockiego na Tusku…

2

@Roobo czasami prawda jest brutalna

2

Dwóch Polaków w pierwszym składzie Barcelony: The Final!

Będą się oczka dziś szkliły…

2

@Popitek12 super… o takie info nic nie robiłam.

2

@FcPortoFan1999 Oski, mówisz sam do siebie?

28

@dingoDingo dla mnie jak najbardziej w porządku, że nie chcesz tego robić z pierwszą lepszą. Nie ma nic w tym złego, wręcz przeciwnie.

0

@paweldunajecfcb analizując Twoje dzisiejsze posty, strzelam, że walnąłeś jakąś gafę przy kimś ważnym. Nie przejmuj się, nie myli się ten, kto nic nie robi. Życie to samo naprostuje.

0

@mrboom Nie wiem, ale piękne są ♥️

1

@TR3YWAY ja będę ale raczej bez kąpieli

2

@paweldunajecfcb a żeby to raz… a największe bzdury oczywiście opowiadałam przy swoim licealnym crushu, potem moralniak pół roku gwarantowany XD

1

@michal26 @Roobo Ty jesteś z Krakowa, nie?

3

@LAMC_10 przecież sam właśnie podsumowałeś gościa na 2 minuty xd

11

@karci0 sąsiedzi z sekundnikiem liczą ;)

0

@Czajka90 ja w ogóle nie przefarbuję, gdyż farby do włosów powodują u mnie reakcję alergiczną. Poza tym, lubię swój naturalny kolor.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?