0

@Laminedependencia to już pewnie zależy od właściciela.

1

@Laminedependencia Dzisiaj tzw Zielone Świątki, więc nawet jakby był handel w niedzielę, to dziś i tak byłoby zamknięte.

0

@ZuczekFCB1899 u mnie teraz będzie długotrwały sezon wesel :D

1

@Bolton to i tak by było przynajmniej 10 lat do następnej Komunii.

3

@ZuczekFCB1899 ja byłam tydzień temu i więcej dzieci w rodzinie nie mam.

1

@Kozinho. Nie wysyłaj mi więcej zdjęć swoich stóp, przynajmniej dopóki ich nie umyjesz xd

5

@Kozinho. Widać, że wylałeś, bo całą zakładkę wylało XD

0

@Lukikiki dobrze, że Pedri sobie żartów ze swojej laski nie robi xD

1

@Cochise Ja nawet nie myślałam, że tak się przywiązałam do Roberta w Barcelonie. Oglądałam go w Borussi, w Bayernie mniej, bo choć sportowo był tam gigantem, to jakoś tak po ludzku za nim nie przepadałam. Jednak transferem do Barcelony jarałam się jak dzieciak, a teraz bardzo mi przykro, że to już koniec tej historii. Coś wspaniałego, o czym jeszcze w lutym 2022 byśmy nawet nie pomyśleli. Ostatnio nawet znalazłam screena pierwszego artykułu stąd z takimi plotkami transferowymi. Piękny to był czas i fajnie, że się wydarzył.

0

@Lukikiki a może to właśnie ona się próbowała zalogować…

1

@esem91 żadne, wypiłam drineczka do meczu i na razie przerwa z alkoholem.

0

@esem91 nic, żartuję sobie.

0

@esem91 a przynajmniej już wybrałeś kolegę do romansowania?

2

@esem91 Nawet do zakładki przejść nie mogę…

0

@clyde wiem, też mi się pocą oczy.

7

@clyde kontrakt ma do 30 czerwca. Jeszcze chociaż formalnie jest :’(

0

@LAMC_10 @Dari0G nie czuję się przekonana…

1

@LAMC_10 a kto tu jest normalny?

5

@LAMC_10 to chyba jesteś pierwszy

27

@LAMC_10 o ile są kulturalni, to nie. Np co komu przeszkadza taki Oski @FcPortoFan1999? Oskiego wszyscy lubią.

0

@daniel32778 Może i gdzieś mi się to obiło o uszy, ale ponieważ mam bardzo nudne życie i zdecydowanie za mało chodzę na imprezy, to nie utkwiło mi to w pamięci…

0

@TR3YWAY Ferran leci po Złotego Balona i nawet nie mówcie mi, że nie.

1

@Dari0G to jest śmiech radości, a nie wyśmiewanie. Ja przecież jestem #TeamRobercik

2

@LAMC_10 ale komu masz się tłumaczyć? Płacz Władek jak i ja płaczę.

38

Skończyła się przepiękna przygoda. Dziękujemy Robert za te 4 lata. Za te 120 momentów radości. To był zaszczyt być świadkiem oglądać Cię jako pierwszego rodaka grającego dla Blaugrany.

12

Płacz Robert, płacz jak i ja płaczę

10

Lewy MVP hahaha

4

Sprzedać wszystkich!

1

@tomek8756 już nie w tym roku…

0

Ferran Torres i Felix Hoffman bohaterami narodowymi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?