1

@tristan87 brader lui lui lui

1

@xVENUMx Tak wgl to 9 rocznica...

0

@Uukasz_93 Ja widzę zielono-szary.

1

@Nocturno Da się nie zauważyć że służba zdrowia jest szmacona?

0

@dv7wisnia gąbeczką przecieram z brudu i nie obieram

0

@Hosh Może wymiana 1 za 1. Jedni odwołują strajk, a drudzy big M?

0

@IronSanHybrid To wygląda jak z mojego gimnazjum (nie tylko automat ale i tło) więc nie mam pytań.

0

@Coutinho007 Ja już tak od marca liczę...

1

@Ramos9248 Programy informacyjne w Polsce, szczególnie na dwóch wiodących kanałach informacyjnych.

0

@Barca1992 Poza sprawami zawodowymi. Przecież musiał sobie zostawić otwartą furtkę...

0

@ProMILs My bijemy tych z Łodzi, a ci z Łodzi biją nas ~ Roman "Argentyńczyk " Kurski

0

@FafitFCB Widać jacy dorośli

1

@Janiama Skąd Jarek ma to wiedzieć skoro kobity nie ma?

0

@hasan 7 Hasanku, ja innych nie mam ;)

0

@Striker Marek ?

0

@hasan 7 A tu Cię zaskoczę bo się z Tobą zgadzam. Messi dał tej drużynie wszystko i rządzi na boisku, ale to cichy geniusz a tu trzeba głośnego odważniaka

1

@IronSanHybrid No trudno żeby piłkarz za 100mln ryzykował kontuzję grając z jakimś Ferencwaroszem jak Real na horyzoncie...

0

@justfootball Nie no ładnie śpiewał dzisiaj. Nie powiesz, że nie.

1

@MesQueUnClub96 Idź. Droga wolna.

1

@baczmus Alfa Romeio wygrywa wszystko

8

@Rewolucja123 Kaźmirz

5

@NeroTFP Aż milej się patrzy w stronę nadchodzącej zimy :)

1

@NeroTFP Na mnie tak działa "na dworzu".

0

@TR3YWAY 25:60 32.13.2020

0

@ToshyFCB Fifonż

1

@justfootball Bo doskonale wiedzą, że to wszystko to farsa.

1

@PatrychoO i to bez konsekwencji

3

@culesjasiules Z instynktem Bartomeu za 10 tysięcy miałeś na myśli...

0

@DonMatteo901 i gryka jak śnieg biała

0

@Denzon a Pique wcale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?