July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon Nasz człowiek
1
@KSSniper noszz nie strasz
0
@quarto bardzo trafne życzenia:) dzięki:)
0
@MichalZZZ To jest jego dzień
4
@Cariones Marsz Boniek kochany...
0
@El dominatore dziękuję:)
1
@WisniaKala Dzięki mordeczko
0
@El dominatore Jak już to nie przekonałAŚ ...
0
@tadzik447 Dzięki Tadziu :)
0
@El dominatore Uwierz mi że chcą i to bez żadnych podtekstów.
0
@tadzik447 Po tym golu możemy powiedzieć jedno: niemożliwe nieistnieje!
Tu wszystko jest okej
1
@zagi31 Jest nawet filmik z wczoraj jak kibice z trybuny południowej żegnają go podczas zejścia z boiska.
8
@mekston Dlatego wolę dzień kobiet w Barcelonie od walentynek w Paryżu.
9
Wszystkiego najlepszego z okazji 3 rocznicy największego comebacku ever drogie koleżanki :*
Żeby nasi piłkarze robili nam tylko takie niespodzianki:)
1
Trzy punkty zawsze są smaczne, co najwyżej mecz mógł być niesmaczny.
5
Dobrze, że już po wszystkim...
1
@barcelonaLM La Rambla najlepsze źródło informacji:)
0
@Hiacynk Jeju ja ledwo śniadanie zjadłam... hahahaha
2
@mrboom kwaśna śmietana z cukrem
0
@cules100pro tak
0
Myśląc o rzekomym konflikcie Setiena z chłopakami przypomina mi się jak w połowie sezonu 2014/15 LE był na wylocie. Jak widać dobrze że wtedy został. Każdemu trzeba dać czas.
1
@macio_944 Mistrzostwo
0
@norbi77 Jedno takie jest większe niż moja głowa
0
@skakun95 Też tak uważam
6
Sarabia się na nich darł, ale to i dobrze. A cała afera... czyżby to nie po to by przyćmić problemy Bartomeu??? Przegrany klasyk wydaje się idealny dla niego żeby odwrócić od siebie uwagę.
7
@Triv44 Z roku na rok coraz szybciej to leci:(
4
@malyras Ja jeszcze nie złapałam bana :D
0
@Krzywy95 Normalna sprawa
2
@Szicek10 Borussia Dortmund
31
Na TVP Seriale "Ranczo" i Kusy mówiący do Lucy: "przyszedłem się pożegnać " ;(