1

@maroon Nasz człowiek

1

@KSSniper noszz nie strasz

0

@quarto bardzo trafne życzenia:) dzięki:)

0

@MichalZZZ To jest jego dzień

4

@Cariones Marsz Boniek kochany...

0

@El dominatore dziękuję:)

1

@WisniaKala Dzięki mordeczko

0

@El dominatore Jak już to nie przekonałAŚ ...

0

@tadzik447 Dzięki Tadziu :)

0

@El dominatore Uwierz mi że chcą i to bez żadnych podtekstów.

0

@tadzik447 Po tym golu możemy powiedzieć jedno: niemożliwe nieistnieje!
Tu wszystko jest okej

1

@zagi31 Jest nawet filmik z wczoraj jak kibice z trybuny południowej żegnają go podczas zejścia z boiska.

8

@mekston Dlatego wolę dzień kobiet w Barcelonie od walentynek w Paryżu.

9

Wszystkiego najlepszego z okazji 3 rocznicy największego comebacku ever drogie koleżanki :*
Żeby nasi piłkarze robili nam tylko takie niespodzianki:)

1

Trzy punkty zawsze są smaczne, co najwyżej mecz mógł być niesmaczny.

5

Dobrze, że już po wszystkim...

1

@barcelonaLM La Rambla najlepsze źródło informacji:)

0

@Hiacynk Jeju ja ledwo śniadanie zjadłam... hahahaha

2

@mrboom kwaśna śmietana z cukrem

0

0

Myśląc o rzekomym konflikcie Setiena z chłopakami przypomina mi się jak w połowie sezonu 2014/15 LE był na wylocie. Jak widać dobrze że wtedy został. Każdemu trzeba dać czas.

1

@macio_944 Mistrzostwo

0

@norbi77 Jedno takie jest większe niż moja głowa

0

@skakun95 Też tak uważam

6

Sarabia się na nich darł, ale to i dobrze. A cała afera... czyżby to nie po to by przyćmić problemy Bartomeu??? Przegrany klasyk wydaje się idealny dla niego żeby odwrócić od siebie uwagę.

7

@Triv44 Z roku na rok coraz szybciej to leci:(

4

@malyras Ja jeszcze nie złapałam bana :D

0

@Krzywy95 Normalna sprawa

2

@Szicek10 Borussia Dortmund

31

Na TVP Seriale "Ranczo" i Kusy mówiący do Lucy: "przyszedłem się pożegnać " ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?