1

@Vxb93 wódka i kiełbaaaasa, hopsa hopsa sasa

1

Poleciał jak gąsior. Tyle w temacie.

2

@koszol chodzi o zdrowie psychiczne i jakąś kampanie na ten temat

6

Barcelońskiego Nowego Roku Misie ♡

0

@8Iniestazo8 Mazur Karczew

0

@NeroTFP Dokładnie. Każdy dopatruje się spisku tak naprawdę wymagając od Kamila bycia idealnym w każdym skoku a nikt nie zauważa, że Dawid pnie się nam w górę .

0

@Aaron10 U mnie był tydzień temu o 11

0

@rafalnac87 Najlepszego. Dużo mentalnej młodości w sobie:)

0

@kamilos1214 U mnie był w zeszłą sobotę ale obyło się bardzo dyplomatycznie. Za to kiedyś jak przychodził ksiądz, który uczył mnie w przeszłości religi, zawsze miałam ochotę pokazać gdzie są drzwi, mimo iż nie mam jakichś uprzedzeń czy coś. Po prostu jego pytania uważałam nie na miejscu.

1

@8Iniestazo8 No niestety. Dla technologii 30 lat to inna epoka.

0

@8Iniestazo8 Bodajże na yt jest bo moja pani od wosu polecała dla lubiących mocne wrażenia

0

@Szicek10 Bo są święta i nic sie nie dzieje a musi coś się dziać

3

Wchodzę do pustego pokoju a tu Kevin sam się ogląda. Wesołych świąt:)

0

@SeeleyBooth deny to grubość, cyfry to rozmiar a oznaczenia to kolor

0

Bona nadal i força Barça!

0

@deyna2018 Słyszałam o tym. To straszne. Ciekawe czy sami chcieli by spędzić święta w szpitalu po tym jak całe życie wychowywali dzieci, które je tam oddadzą ...

1

@Mario96w hahaha kolega śmieszek ;)

0

@AdrianGajewski2005 raczej tak. Jak znasz klase to jeszcze lepiej

2

@michaleu znając jego zaangażowanie nie byłabym taka pewna że to on zostanie ojcem....

1

@bixmix Mi też się ta sztuka dziś udała ;) wesołych świąt:)

0

@FafitFCB jest 12:24 a on nadal jest trenerem

1

Spierniczyliście nam święta Panowie xD

0

@sokot lubię adrenaline xd

1

Chciałabym już zaszyć się w koc, popijać kakałko i oglądać meczyk...a przede mną jeszcze ćwiczenia z ekonomii:(

1

@NGTRX żeby życie miało smaczek

1

@kolo123 ale nikt jej nie zakazuje dorosłym ...

0

@Tom0VeB chyba się wybiorę do lidla

1

Kiedyś śnił mi się mecz, który nie miał końca. Co więcej grały w nim aż trzy drużyny: Hiszpania, Chile i Brazylia. Niby niemożliwe nie istnieje ale no bez przesady Erni ...

0

@kamilos1214 początek sezonu i tyle....

0

@Maniek9444 Ja się zgadzam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?