1

@bixmix Mi też się ta sztuka dziś udała ;) wesołych świąt:)

0

@FafitFCB jest 12:24 a on nadal jest trenerem

1

Spierniczyliście nam święta Panowie xD

0

@sokot lubię adrenaline xd

1

Chciałabym już zaszyć się w koc, popijać kakałko i oglądać meczyk...a przede mną jeszcze ćwiczenia z ekonomii:(

1

@NGTRX żeby życie miało smaczek

1

@kolo123 ale nikt jej nie zakazuje dorosłym ...

0

@Tom0VeB chyba się wybiorę do lidla

1

Kiedyś śnił mi się mecz, który nie miał końca. Co więcej grały w nim aż trzy drużyny: Hiszpania, Chile i Brazylia. Niby niemożliwe nie istnieje ale no bez przesady Erni ...

0

@kamilos1214 początek sezonu i tyle....

0

@Maniek9444 Ja się zgadzam

0

@lukas10 mrrrrrrrrrraauuuuuuu

0

@mrboom Po piciu w piątek 13 nie ma się kaca.... przynajmniej ja nie mam.

1

@JohnA Oj tak. Masakra :(

0

@4drian0 Może Archie się tym sposobem zaraził więc radziłabym uważać

3

@xVENUMx Niczym Markus Eisenbichler pewnego razu :)

0

@BarcaInfo ha.... ha.... ha....

0

Ciroooooooooooo ❤

3

Ufffff.... mistrzu!!!

12

Ja wam mówię, krysztiano jest za kulisami i zaraz wyskoczy na scenę ze swoim siiiiiiiii

0

@BarcaInfo Kamerzysty się naoglądał?

0

@kiper09 siiiiiiiiiiiiiiii

0

@Chaoss Spoko autko

0

@klopx a tu bam bam niespodzianka, Marcelo ze Złotą Piłką

0

@MSDCbrzdyk a mi tam bardziej przypomina Timiego Zajca....

1

@Chaoss Do towarzystwa dla Ronaldo

0

@Cave to jak wszystkie bramki Messiego na Barça.tv. Inni zdążą się przez ten czas wyspać.

1

@Vahn 251,5m dokładnie

0

Jeszcze Krisztianu wygra i nigdy więcej nie włączę tego g.

0

@draxidox dla opłakania 8 pozycji Robcia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?