0

Ten sezon to jest jakiś jeden wielki żart...

0

Jaaaaa pierrrrr......nika bym zjadła!!!!!

0

@Krychaaa10 Strejlau*

0

@ryzy21 Na miejscu Anto i Eri to ja już bym zazdrosna była xD

3

Co tam jakiś Quique, Strejlau to byłby trener...

0

@neymarjr_143 i prędko nie poda

0

Messi i Ter Stegen w once de gala... i co teraz?

1

No to już Thiago Messi się nadostawał lekcji bycia bramkarzem hahaha

0

@gumaz sinupret extract

0

@Sysia11 Z Valdkiem się spełniło

1

@Chwytliwy Jednak została po nim ta siła fatalna...

0

@karci0 Ja jednak wolę zaufać Wójtowi Koziołowi ;)

1

@nvidd Pić wódę, żeby się aby nie odwodnić xD

2

@BarcaInfo Urodziny siostry też niedługo. Trzeba się załatwić żeby pobalować.

0

@MichalZZZ Rozmawiałam z Antkiem po wczorajszym meczu. Wszystko przez to, że Antek rozpuścił włosy i Leoś poczuł się urażony.

22

Co by nie mówić podium całe biało-czerwone...

0

@Quahoo Najpierw trzeba wstać rano a w nocy się nie kłaść

0

@ShinobiQWE Wolny jest nieobliczalny więc na dwoje babka wróżyła. Podobno w trenigach nieprzyzwoiciej się spisywał. Może wreszcie wstanie i mu sie przestawi w głowie. Bądźmy dobrej myśli:)

0

@ShinobiQWE Michał powiedział że zwycięskiego składu się nie zmienia. W sumie Wolny skacze zupełnie inaczej w drużynówkach.

0

Panie cio to ma być???

0

@NeroTFP znam coś gorszego. Związek tylko przez messengera. Dodam że osoby poznały się w rzeczywistości.

1

@13th No cóż zrobić jak chłopak ma ewidentnie błysk w oczach...

0

Sąsiadeczki.... :)

4

Pierwsze egzaminy zerowe w życiu czas zacząć! Trzymajcie kciuki:*

1

Dzień doberek :)

2

@Colon spokojnie, bartek cały czas zostaje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@HassanMubarak ja mój też:)

0

@Majkel34 Ci, których wymieniłeś z zaplecza tak naprawdę są już dojrzali. Musimy czekać na kolejny skok jakiegoś naprawdę młodego, nowego talentu.

1

@Majkel34 3-4 lata temu nikt o zdrowych zmysłach nie przypuszczałby, że Dawid tak się rozskacze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?