0

Dużo ludzi na naszym forum popełnia ten sam błąd :)

4

Patrząc na grę Krychowiaka aż prosi się o danie szansy Żurkowskiemu w meczu z Łotwą.

0

Luzik tak na przyszłość będziesz wiedzial :)

0

Fakt masz rację, byłem pewien że piszę się przez o. Tyle że nazwisko Holendra przewija się przez kilka miesięcy po kilkanascie razy dziennie a ludzie dalej robią błąd.

14

Ligtem* !!!!!!!!!!!

3

Oczywiście przy sprzedaży Coutinho. Według mnie to byłaby najlepsza opcja. I nie to że nie lubie Coutinho, bardziej chodzi o fakt , że w pomocy grać nie będzie a w ataku nie wygryzie Dembele. A w przyszłości nasz skład mógłby wyglądać tak:
Jodon-Jovic-Dembele
Arthur-Frenkie-Alena/Puiq
Lo nie wiem-Lenglet-De Ligt-Semedo
Ter Stegen

0

Sancho to jezdziec bez głowy???
To chyba inny mecz oglądaliśmy. Grał po prostu mądrze, nie wychodził za każdym razem w drybling. Świetnie widzi kolegów. Zaliczyl nawet asyste przy pierwszym golu Sterling I raz sam był bardzo bliski strzelenia gola . I to w wieku 18 lat. Nawet Maciej Sczęsny w pomeczowym studio powiedział że swoimi umiejętnościami przewyższa już Rashforda.

0

Kimmich to byłby strzał w 10 ale raczej nie realne. Bardziej jest mi smutno że Jodon jest najbliżej Manu:(

0

I mają niesamowitego Jodona Sancho !
Harry Kane to topka napastnikow, Sterling jest w niesamowitej formie. Jedynie pomoc moglaby byc lepsza. Jeszcze na ławce mają Hudsona Odoi który z meczu na mecz jest coraz lepszy. Ale ja jako kibic Barcelony marzę o Jodonie u nas.

0

Jest niesamowity dzisiaj w podstawie Anglików.
Gość ma 18 lat. Gdyby sprzedać Coutinho I kupić Sancho. Nie obraziłbym się.

0

Maciej Szczęsny :
"Sancho jest lepszy od Rashforda"
Odważne stwierdzenie

0

Sancho !
Bartomeu musisz!

0

Sancho to jest kocur!
Barca musisz!

0

No nie wiem czy w przyszlosci nie będą jedną lepszych reprezentacji

0

Ależ mają zawodników na przyszlosc Anglicy. Marzy mi Się jeden z nich u nas

7

Nie rozumiem ludzi którzy krytykują Klicha

0

Jodon Sancho :)

2


Gość w wieku 18 lat ma taką odwagę w grze to ja nie wiem co będzie dalej. Mi osobiście w dryblingu przypomina Mbappe.

3

On glownie gra na lewym skrzydle. A na lewym wdg mnie nawet Dembele gra gorzej. Trzeba mysleć przyszlosciowo. Osobicie sprzedałbym Coutinho I kupił Jodona. Gość ma 18 lat I robi ogromny szum w top 5 lig swiata.

3

Szkoda , że Barcelona nie interesuje się Jodonem :(

0

A Puig gdzie????

0

Dawać go do nas

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Lepiej kupić kloca Gomeza

2

Najgorsze jest to , że pomimo świetnego spotkania Lusia dalej nie strzelił bramki :(

0

Lol
Co Semedo miał w buzi?

1

W pierwszym meczu też wyglądał genialnie

0

5 obrońców 3 pomocników I 2 napastników

5

Jak mi się przypominają wczesniejsze Lm to aż mi się smutno robi. Kiedyś komentator potrafił wbic cię w fotel, swoim komentarzem sprawiał , że miałem wrażenie , że jestem na stadionie a dzisiaj?
Przy jakimkolwiek strzale Juventusu gościu dostaje orgazmu. Musiałem wyciszać za każdym razem bo aż głowa boli od jego darcia ryja. Szkoda , że teraz zero obiektywizmu w tych meczach a spotkania komentują osoby, które nawet nazwisk nie potrafią poprawnie wymawiać.

0

Dla was ten karny zasłużony ? bo tam był lekki kontakt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?