KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dużo ludzi na naszym forum popełnia ten sam błąd :)
4
Patrząc na grę Krychowiaka aż prosi się o danie szansy Żurkowskiemu w meczu z Łotwą.
0
Luzik tak na przyszłość będziesz wiedzial :)
0
Fakt masz rację, byłem pewien że piszę się przez o. Tyle że nazwisko Holendra przewija się przez kilka miesięcy po kilkanascie razy dziennie a ludzie dalej robią błąd.
14
Ligtem* !!!!!!!!!!!
3
Oczywiście przy sprzedaży Coutinho. Według mnie to byłaby najlepsza opcja. I nie to że nie lubie Coutinho, bardziej chodzi o fakt , że w pomocy grać nie będzie a w ataku nie wygryzie Dembele. A w przyszłości nasz skład mógłby wyglądać tak:
Jodon-Jovic-Dembele
Arthur-Frenkie-Alena/Puiq
Lo nie wiem-Lenglet-De Ligt-Semedo
Ter Stegen
0
Sancho to jezdziec bez głowy???
To chyba inny mecz oglądaliśmy. Grał po prostu mądrze, nie wychodził za każdym razem w drybling. Świetnie widzi kolegów. Zaliczyl nawet asyste przy pierwszym golu Sterling I raz sam był bardzo bliski strzelenia gola . I to w wieku 18 lat. Nawet Maciej Sczęsny w pomeczowym studio powiedział że swoimi umiejętnościami przewyższa już Rashforda.
0
Kimmich to byłby strzał w 10 ale raczej nie realne. Bardziej jest mi smutno że Jodon jest najbliżej Manu:(
0
I mają niesamowitego Jodona Sancho !
Harry Kane to topka napastnikow, Sterling jest w niesamowitej formie. Jedynie pomoc moglaby byc lepsza. Jeszcze na ławce mają Hudsona Odoi który z meczu na mecz jest coraz lepszy. Ale ja jako kibic Barcelony marzę o Jodonie u nas.
0
Jest niesamowity dzisiaj w podstawie Anglików.
Gość ma 18 lat. Gdyby sprzedać Coutinho I kupić Sancho. Nie obraziłbym się.
0
Maciej Szczęsny :
"Sancho jest lepszy od Rashforda"
Odważne stwierdzenie
0
Sancho !
Bartomeu musisz!
0
Sancho to jest kocur!
Barca musisz!
0
No nie wiem czy w przyszlosci nie będą jedną lepszych reprezentacji
0
Ależ mają zawodników na przyszlosc Anglicy. Marzy mi Się jeden z nich u nas
7
Nie rozumiem ludzi którzy krytykują Klicha
0
Jodon Sancho :)
2
Gość w wieku 18 lat ma taką odwagę w grze to ja nie wiem co będzie dalej. Mi osobiście w dryblingu przypomina Mbappe.
3
On glownie gra na lewym skrzydle. A na lewym wdg mnie nawet Dembele gra gorzej. Trzeba mysleć przyszlosciowo. Osobicie sprzedałbym Coutinho I kupił Jodona. Gość ma 18 lat I robi ogromny szum w top 5 lig swiata.
3
Szkoda , że Barcelona nie interesuje się Jodonem :(
0
A Puig gdzie????
0
Dawać go do nas
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Lepiej kupić kloca Gomeza
2
Najgorsze jest to , że pomimo świetnego spotkania Lusia dalej nie strzelił bramki :(
0
Lol
Co Semedo miał w buzi?
1
W pierwszym meczu też wyglądał genialnie
0
5 obrońców 3 pomocników I 2 napastników
5
Jak mi się przypominają wczesniejsze Lm to aż mi się smutno robi. Kiedyś komentator potrafił wbic cię w fotel, swoim komentarzem sprawiał , że miałem wrażenie , że jestem na stadionie a dzisiaj?
Przy jakimkolwiek strzale Juventusu gościu dostaje orgazmu. Musiałem wyciszać za każdym razem bo aż głowa boli od jego darcia ryja. Szkoda , że teraz zero obiektywizmu w tych meczach a spotkania komentują osoby, które nawet nazwisk nie potrafią poprawnie wymawiać.
0
Dla was ten karny zasłużony ? bo tam był lekki kontakt.