0

Wiesz moze czy Varane będzie mógł zagrać w rewanżu?

0

Może mi ktoś powiedzieć czemu przy bramce Asensio sędzia nie gwizdnął faulu na De Jongu?

0

Jak się tak ogląda Ajax to się przypomina Barca Pepa. Tylko szkoda że Real może nic nie grać a I tak ma szczęście. A z De Jonga będziemy mieli mnóstwo pociechy.

0

Wydaję mi się, że lepiej dla ciebie kupić narty sztywne. Ja sam mam narty Fisher progresor f15 I szczerze polecam. To zależy też czy chcesz kupić lepsze/droższe na dłużej czy takie aby były

0

Nie wiem w czym pomóc ale mogę spróbować

0

Tylko I wyłącznie Ajax

0

A ja nie w wieku Neymara Mbappe będzie jeszcze lepszy

0

Lepiej zobacz co z Holandią zrobił Ronald

0

Dobrze poinformowany o tematach związanych z FC Barceloną bloger i youtuber Adrian Sanchez podaje, że klub ze stolicy Katalonii jest chętny na zatrudnienie Ronalda Koemana w przypadku odejścia obecnego szkoleniowca, Ernesto Valverde. 

0

Według mnie Veratti zagra
Skład Psg
Buffon-Br
Lo-Bernat
Śo-Kimpembe/Marquinios
Śo-Thiago Silva
Po-Dani Alves
Pomoc:tu jest wiele opcji
Nkunku,Veratti,Marquinios,Paredes
Nie wiadomo co z Rabiotem
I atak :
Ls-Draxler
N-Mbappe
Ps-Di Maria
Myślę ze na papierze wyglądają dobrze

3

Faktycznie na szybko napisałem nie zmienia to faktu że każdy wie o kogo chodzi

2

Jezu nie każdy może wiedzieć jak się pisze jego nazwisko.

1

Nie rozumiem trochę ludzi którzy stawiają że to Psg dostanie w dupe. To że nie zagra Neymar I Cavani nie znaczy że wszystko zmienia się o 180 stopni.
Jest jeszcze Mbappe który jeśli będzie miał dobry mecz sam rozmontuje tą śmieszną obronę Manu.

1

Szczerze wolę Boatenga niż Suareza

1

Najnowszy nabytek Barcelony - Frenkie De Jong, stracił piłkę aż 20-krotnie w dzisiejszym przegranym meczu z Heraklasem(1:0) - rekord jeżeli chodzi o jego profesjonalną karierę.
Ktoś oglądał?
Aż tak źle?

1

Ciekawe czy coś więcej z niego będzie

0

Fajna byłaby taka pomoc:
Joao Felix
Arthur De Jong

1

Arthur piłkarz meczu !

1

Mógł mieć bramkę ale po raz kolejny nie potrafi strzelić setki

0

Przecież gdyby za Malcoma grał Dembele to Marcelo rutinoscorbin by nie pomógł. On zapomniał j ak się gra w piłkę.

0

Gramy w 9 bo Coutinho I Suarez dzisiaj chyba w domu zostali. Wyobraziłem sobie jakbyśmy grali z Leo I Dembele zważywszy na to że nawet bez nich gramy lepiej niż Real

1

Wydaje mi się że to ostatni sprawdzian dla Malcoma. Jeżeli dzisiaj totalnie zawiedzie, pora się z nim pożegnać.

0

Byłem nawet w pobliskich knajpach. Wszystko fajnie tylko mają zazwyczaj otwarte do 21:00 ewentualnie 22:00

0

Wkleiłem komentarz z wczoraj dzięki za korekte :)

0

Zna ktoś jakąś karczme w Bukowinie Tatrzańskiej gdzie można obejrzeć El Clasico?

Sory że tak spamuje ale bardzo mi zależy żeby obejrzeć ten mecz.

0

Zna ktoś jakąś karczme lub knajpe w Bukowinie Tatrzańskiej gdzie można obejrzeć jutro El Clasico?

Sory że tak spamuje ale bardzo mi zależy żeby obejrzeć ten mecz

0

Tak ale żeby cokolwiek się dowiedziec musiałbym dzwonić po knajpach. A myślę że ci ludzie mają dosyc pracy na głowie. Coś pokombinuje.
Niżej kolega napisał że w karczmie pod leśnym oglądał kiedyś. Ale na stronie pisze że otwarte do 22:00

0

Dzięki poszukam napewno

0

Może lekko przesadziłem. Ale boje się że nie znajde żadnej knajpy. A nie wiem gdzie szukać

0

Zna ktoś jakąś karczme lub knajpe w Bukowinie Tatrzańskiej gdzie można obejrzeć jutro El Clasico?
Sory że tak spamuje ale bardzo mi zależy żeby obejrzeć ten mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?