KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiesz moze czy Varane będzie mógł zagrać w rewanżu?
0
Może mi ktoś powiedzieć czemu przy bramce Asensio sędzia nie gwizdnął faulu na De Jongu?
0
Jak się tak ogląda Ajax to się przypomina Barca Pepa. Tylko szkoda że Real może nic nie grać a I tak ma szczęście. A z De Jonga będziemy mieli mnóstwo pociechy.
0
Wydaję mi się, że lepiej dla ciebie kupić narty sztywne. Ja sam mam narty Fisher progresor f15 I szczerze polecam. To zależy też czy chcesz kupić lepsze/droższe na dłużej czy takie aby były
0
Nie wiem w czym pomóc ale mogę spróbować
0
Tylko I wyłącznie Ajax
0
A ja nie w wieku Neymara Mbappe będzie jeszcze lepszy
0
Lepiej zobacz co z Holandią zrobił Ronald
0
Dobrze poinformowany o tematach związanych z FC Barceloną bloger i youtuber Adrian Sanchez podaje, że klub ze stolicy Katalonii jest chętny na zatrudnienie Ronalda Koemana w przypadku odejścia obecnego szkoleniowca, Ernesto Valverde.
0
Według mnie Veratti zagra
Skład Psg
Buffon-Br
Lo-Bernat
Śo-Kimpembe/Marquinios
Śo-Thiago Silva
Po-Dani Alves
Pomoc:tu jest wiele opcji
Nkunku,Veratti,Marquinios,Paredes
Nie wiadomo co z Rabiotem
I atak :
Ls-Draxler
N-Mbappe
Ps-Di Maria
Myślę ze na papierze wyglądają dobrze
3
Faktycznie na szybko napisałem nie zmienia to faktu że każdy wie o kogo chodzi
2
Jezu nie każdy może wiedzieć jak się pisze jego nazwisko.
1
Nie rozumiem trochę ludzi którzy stawiają że to Psg dostanie w dupe. To że nie zagra Neymar I Cavani nie znaczy że wszystko zmienia się o 180 stopni.
Jest jeszcze Mbappe który jeśli będzie miał dobry mecz sam rozmontuje tą śmieszną obronę Manu.
1
Szczerze wolę Boatenga niż Suareza
1
Najnowszy nabytek Barcelony - Frenkie De Jong, stracił piłkę aż 20-krotnie w dzisiejszym przegranym meczu z Heraklasem(1:0) - rekord jeżeli chodzi o jego profesjonalną karierę.
Ktoś oglądał?
Aż tak źle?
1
Ciekawe czy coś więcej z niego będzie
0
Fajna byłaby taka pomoc:
Joao Felix
Arthur De Jong
1
Arthur piłkarz meczu !
1
Mógł mieć bramkę ale po raz kolejny nie potrafi strzelić setki
0
Przecież gdyby za Malcoma grał Dembele to Marcelo rutinoscorbin by nie pomógł. On zapomniał j ak się gra w piłkę.
0
Gramy w 9 bo Coutinho I Suarez dzisiaj chyba w domu zostali. Wyobraziłem sobie jakbyśmy grali z Leo I Dembele zważywszy na to że nawet bez nich gramy lepiej niż Real
1
Wydaje mi się że to ostatni sprawdzian dla Malcoma. Jeżeli dzisiaj totalnie zawiedzie, pora się z nim pożegnać.
0
Byłem nawet w pobliskich knajpach. Wszystko fajnie tylko mają zazwyczaj otwarte do 21:00 ewentualnie 22:00
0
Wkleiłem komentarz z wczoraj dzięki za korekte :)
0
Zna ktoś jakąś karczme w Bukowinie Tatrzańskiej gdzie można obejrzeć El Clasico?
Sory że tak spamuje ale bardzo mi zależy żeby obejrzeć ten mecz.
0
Zna ktoś jakąś karczme lub knajpe w Bukowinie Tatrzańskiej gdzie można obejrzeć jutro El Clasico?
Sory że tak spamuje ale bardzo mi zależy żeby obejrzeć ten mecz
0
Tak ale żeby cokolwiek się dowiedziec musiałbym dzwonić po knajpach. A myślę że ci ludzie mają dosyc pracy na głowie. Coś pokombinuje.
Niżej kolega napisał że w karczmie pod leśnym oglądał kiedyś. Ale na stronie pisze że otwarte do 22:00
0
Dzięki poszukam napewno
0
Może lekko przesadziłem. Ale boje się że nie znajde żadnej knajpy. A nie wiem gdzie szukać
0
Zna ktoś jakąś karczme lub knajpe w Bukowinie Tatrzańskiej gdzie można obejrzeć jutro El Clasico?
Sory że tak spamuje ale bardzo mi zależy żeby obejrzeć ten mecz