KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde niesamowity jest ten Sebastian Haller
0
Jezu ludzie dalej nie rozumieją ,że oprócz dobrej gry ważne są też inne rzeczy. Błaszczykowski to legenda naszej reprezentacji były kapitan I nawet jak już może nie gra za dobrze to wiele daje naszej reprezentacji swoim doświadczeniem.
52
Koledzy zamiast go pocieszać to jeszcze go dobijają :(
1
Za Rakitica Busquets
0
Messi najmłodszy nie jest. W przyszłosci na prawej stronie grałby Dembele na lewej Jodon :)
0
Fajnie byłoby spróbować sciągnąć Jodona Sancho. Chłopak w tak młodym wieku ma takie liczby. Może udaloby się go za dobrą cenę wynegocjować + można by było w zamian dać Malcoma/Rafinhe
0
Czemu nie ma pokazanej tici taki za Valverde?
0
Bo tam będzie walka o Mistrzostwo do ostatniej kolejki?
3
Weźcie tego Coutinho jak on z 5 metrów nie potrafi bramki strzelić. Pokazał De Tomas jak się strzela.
19
Włoski dziennikarz Luigi Guelpa :
Wiem z pewnego źródła, że Guardiola jest po słowie z Juventusem i podpisze kontrakt na cztery lata. To jest ta sama osoba, która mówiła mi, że Ronaldo przejdzie do Juventusu. Byłoby to trzęsienie ziemi - powiedział cytowany przez "The Mirror".
0
1. Nie wiem o którą kadrę ci chodzi jeśli o dorosłą to może dlatego że aktualnie są zawodnicy lepsi od niego.
2. Jak unika gry kontaktowej ? Co ma się lecieć na każdego typa jak to robił chociażby Vidal w meczu z Realem? Każdy piłkarz ma swoje mocniejsze I gorsze strony. Czemu Riqui ma na siłę starać się grać kontaktowo?
3. Nie wiem obejrzałem sporo meczy Barcy B I jakoś nie zwrócilem na to uwagi. A no tak bo niczego takiego nie było
4. Bo linia pomocy składa się przeważnie z 3 zawodników I każdy ma inne zadania na boisku. Ale może jeszcze takiego wniosku nie wysunąłeś. Riqui to ofensywny pomocnik.
5. Ustawia się tak jak powinien się ustawiać zawodnik z jego zadaniami na boisku.
6. Bo jest ofensywnym piłkarzem? Czemu Messi ma mało odbiorów?
7. Tak samo głupie pytanie co wszystkie a odpowiedz ta sama co w 3
0
Tyle że Messi w jego wieku był podobny. Pozatym ja nie nazywałem cię dzieciakiem mimo że cię nie znam. Z drugiej strony nigdzie nie powiedziałem, że nie znasz się na piłce albo przynajmniej nie chciałem tego w ten sposób wyrazić. Wręcz odwrotnie uważam po twoich wypowiedziach, że piłka nożna to twoje największe zainteresowanie I wiesz o czym piszesz. Po prostu nie zgadzam się w jednym. Za Valverde gramy bardzo defensywnym srodkiem pola I może ludzie się do tego przezwyczaili. Uważam , że przy dzisiejszych umiejętnościach warunki fizyczne nie odgrywają znaczącej roli. Wystarczy spojrzeć chociażby na Arthura czy De Jonga są to filigramowi zawodnicy lecz swoim balansem ciała I bardzo inteligentną grą potrafią zrobić wiatrak z zawodników pokroju Casemiro/Vidal.
0
A Messi ma dobre warunki fizyczne?
Mówisz , że jeśli w Puiga wleciałby ktoś pokroju Casemiro to groziłoby to kalectwem. Puig ma swoje zalety I swoim balansem, dryblingiem mógłby zrobić z nim to co ostatnio Tadic.
0
A I jeszcze jedno nie wątpie, że jesteś dwa razy starszy/bardziej doswiadczony ode mnie , ponieważ cię nie znam I nie oceniam tak jak zrobiliście to wy. :)
0
Stwierdzenie, że gramy 17-18-19 latkami miało tylko podkreślić że wystawiamy zawodników bardzo młodych którzy dopiero zaczynają wchodzić w dorosły futbol. Oglądam mecze Barcy B bardzo często, jak tylko mam czas I Riqui w porównaniu z innymi naszymi "młodzikami" to conajmniej 2 razy większa jakość piłkarska. Uważam że nawet w tym sezonie gdyby dostawał szansę w lidze nie odstawałby poziomem od innych. Mam nadzieję że za 3/4 lata nasza pomoc będzie skladala się z Arthura-De Jonga I Riquiego
1
Właśnie zupelnie nie rozumiem kandydatury Maxi Gomeza. Wydaję mi się że to jeszcze większy kloc od Suareza. Idealny byłby Luka
5
Maxi Gomez więcej uczestniczy w grze niż Luka Jovic? Według mnie jest odwrotnie ale może ktoś kto częściej ogląda Celte się wypowie
0
Nie tylko ty ich nie rozumiesz :)
0
Po pierwsze mam 17 lat więc nie wiem na jakiej podstawie stwierdzasz , że jestem dzieciakiem ale mniejsza. Jak nie masz pojęcia o czym piszesz to nie pisz. Riqui jest najbardziej utalentowanym zawodnikiem Barcy B. Wczoraj na tle jednego z lepszych rywali w La Liga (przynajmniej według mnie) gdzie Girona grała w większości zawodnikami podstawowego składu był jednym z najlepszych jak nie najlepszym piłkarzem na boisku. Nawet sam Gatusso stwierdził po meczu z Milanem , że dawno tak młodego a zarazem ukształtowanego piłkarza dawno nie widział. Ale co ja tam wiem. Dalej kreuj się na wielkiego znawce piłki młodzieżowej Barcy.
Mówisz , że nie oglądasz regularnie Barcy B a wymądrzasz się nawet przy "specu" na naszej stronie odnośnie Barcy B.
0
Szkoda odpowiadać mu on nie rozumie , że w tej 3 LIDZE Barcelona gra zawodnikami po 17-18-19 lat a przeciwko sobie ma zawodników doswiadczonych w pelni uksztaltowanych. Pozatym nadal maja spore szanse na awans
5
Jezu gościu zastanów się co ty piszesz. Riqui robi furrorę I myślę że jest najbardziej utalentowanym młodym zawodnikiem nie tylko w Barcelonie ale I całej Hiszpanii. Pozatym kłócisz się z ViscaBarca123 który na piłce młodziezowej zna się doskonale a ty podajesz jakieś z dupy argumenty wzorując się na wczorajszym TOWARZYSKIM meczu gdzie I tak Puig był najlepszy na boisku.
3
Najlepszym rozwiązaniem byłoby kupienie De Ligta I wypożyczenie do Amsterdamu Todibo. Tam mógłby zająć miejsce Holendra .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Teraz jeszcze tylko Mbappe ucieka z Paryża Barca korzysta I go kupuję!
Nie no dobra za bardzo się rozmarzyłem bo 2 ostatnich dniach z liga mistrzow
0
Niż nasz Luis Suarez
1
Co ty gościu gadasz?
Ewidentny karny. Kimpembe broni linię strzału ręką.
0
Frenkie się nazywa
8
Jesteś naprawdę brzydki. Wyglądasz jak brzydki królik - krzyczał do Luisa Suareza młody piłkarz Realu Madryt.
- A tobie co jest, pchełko? Coś ci się nie podoba? - powiedział Sergio Reguilon chwilę później zwracając się do Lionela Messiego, który jest nazywany „Atomową Pchłą". Z ust piłkarza Realu nie miało to jednak pozytywnego wydźwięku.
0
Todibo jeszcze musi być
0
Ma ktoś jak Ter Stegen kopnął piłkę a Dembele się nie zorientował I biegl przed siebie?