KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak wiem ale chciałbym się Zapytać się kogos za ile można najtaniej kupić bilet na mecz Barcelony
0
Mam pytanie
Ile kosztują bliety tak mniej więcej na El Clasico najlepiej Na Camp Nou?
0
Jest gruby !!!!!
0
Pique to kloc xD
De Ligt plz
1
Arthur oby dzisiaj w pierwszym.
Chciałbym również wreszcie zobaczyć Malcoma
1
Ja to samo też nie otrzymałem
1
Jak? Gdzie? Kiedy?
0
Mamy jeszcze szanse na 1 miejsce czy nie?
0
Co za kretyni 3 na bloku I nie mogą go zblokować.
A on bawi się jak z dziećmi po 160 cm wzrostu
27
Cieszy kolejna bramka Dembele
1
Catalanian09 co tam pisałeś o Ter Stegenie?
3
Ile jeszcze fauli potrzebuje Illaramendi żeby opuscic boisko?
2
Ten sędzia to kretyn
1
I ktoś jeszcze powie że za dużo pomocników ?
Nasza pomoc jest zalosna
0
Napewno obrona będzie Ter Stegen-Semedo-Pique-Lenglet-Alba ponieważ żaden z tych piłkarzy nie gra w reprezentacji. Pomoc myślę że będzie Rafinha niestety Busquets I Rakitic. Atak powinien być Dembele-Suarez-Messi
0
Takich piłkarzy trzeba brać wprost mówi że jego marzeniem jest grać w Barcelonie a nie ściągać Pogbe chwile pogra jak Neymar a potem odejdzie dla kasy
0
A to mi się coś pomyliło na stronie pokazywało że nie ma go wgl w kadrze
0
Nie grał niestety
0
Nie wpuszcza Dembele :(
0
Nie było karnego
0
Serio Klich?????
0
Grają bardzo fajnie jedyne co mnie denerwuje to ten sędzia
0
Żartujesz , prawda?
0
Leganes jest słabsze od Husescy fakt nie opinia.
Jakoś o Realu piszą wielki Benzema wielki Bale wielki Real
29
Aż dziwnę ,że tak mądrze mówi
0
Dla mnie Pique gra tylko za nazwisko chciałbym żeby w następnym sezonie kupili De Ligta za niego
3
Ale to formalność po co po każdym meczu pisać o Leo że jest najlepszy?
2
Bardzo dobry dzisiaj Dembele,Coutinho,Rakitic,Alba,
Dobry Busquets,Suarez
Najgorszy Pique I Roberto
Bardzo fajnie się dzisiaj na to patrzyło.
Szkoda że Suarez nie wykorzysał wrzutki Vidala.
1
Jezu czemu nie Malcom
25
Co ty gadasz ? Idiota czy idiota?