0

No tak wiem ale chciałbym się Zapytać się kogos za ile można najtaniej kupić bilet na mecz Barcelony

0

Mam pytanie
Ile kosztują bliety tak mniej więcej na El Clasico najlepiej Na Camp Nou?

0

Jest gruby !!!!!

0

Pique to kloc xD
De Ligt plz

1

Arthur oby dzisiaj w pierwszym.
Chciałbym również wreszcie zobaczyć Malcoma

1

Ja to samo też nie otrzymałem

1

Jak? Gdzie? Kiedy?

0

Mamy jeszcze szanse na 1 miejsce czy nie?

0

Co za kretyni 3 na bloku I nie mogą go zblokować.
A on bawi się jak z dziećmi po 160 cm wzrostu

27

Cieszy kolejna bramka Dembele

1

Catalanian09 co tam pisałeś o Ter Stegenie?

3

Ile jeszcze fauli potrzebuje Illaramendi żeby opuscic boisko?

2

Ten sędzia to kretyn

1

I ktoś jeszcze powie że za dużo pomocników ?
Nasza pomoc jest zalosna

0

Napewno obrona będzie Ter Stegen-Semedo-Pique-Lenglet-Alba ponieważ żaden z tych piłkarzy nie gra w reprezentacji. Pomoc myślę że będzie Rafinha niestety Busquets I Rakitic. Atak powinien być Dembele-Suarez-Messi

0

Takich piłkarzy trzeba brać wprost mówi że jego marzeniem jest grać w Barcelonie a nie ściągać Pogbe chwile pogra jak Neymar a potem odejdzie dla kasy

0

A to mi się coś pomyliło na stronie pokazywało że nie ma go wgl w kadrze

0

Nie grał niestety

0

Nie wpuszcza Dembele :(

0

Nie było karnego

0

Serio Klich?????

0

Grają bardzo fajnie jedyne co mnie denerwuje to ten sędzia

0

Żartujesz , prawda?

0

Leganes jest słabsze od Husescy fakt nie opinia.
Jakoś o Realu piszą wielki Benzema wielki Bale wielki Real

29

Aż dziwnę ,że tak mądrze mówi

0

Dla mnie Pique gra tylko za nazwisko chciałbym żeby w następnym sezonie kupili De Ligta za niego

3

Ale to formalność po co po każdym meczu pisać o Leo że jest najlepszy?

2

Bardzo dobry dzisiaj Dembele,Coutinho,Rakitic,Alba,
Dobry Busquets,Suarez
Najgorszy Pique I Roberto
Bardzo fajnie się dzisiaj na to patrzyło.
Szkoda że Suarez nie wykorzysał wrzutki Vidala.

1

Jezu czemu nie Malcom

25

Co ty gadasz ? Idiota czy idiota?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?