0

Mam dość tego trenera.
Żałosny typ

2

I Malcom trybuny do końca sezonu a kłoda Suarez dalej gra

1

I tak zaraz zejdzie

0

Wszystko wchodzi naszą prawą stroną a I tak pierwszy zejdzie Malcom

0

Hahahhahahahhaa

1

Z Messim gramy o wiele gorzej jak Malcom ma pokazać się z dobrej strony jak nikt mu nie podaje

0

Przecież po stronie Roberto jest autostrada czy on tego nie widzi?

26

Nie przesadzaj !

6

Wynik nie odzwierciedla tego co się dzialo w tym spotkaniu xD

10

Oprócz Dembele wszystko się zgadza

7

Dembele masakra jak dla mnie on poprostu nie nadaje sie do gry w tak wielkim klubie. Sprzedałbym go żeby wgl coś odzyskac

1

Po co on zmienia Arthura który jest w gazie a zostawia zajechanego beznadziejnego Rakitica

0

Poślizgnął się?

6

Mamy o wiele lepszych zawodników w szkółce to że Valverde nie ma jaj to już inna sprawa

0

Właśnie kłóce się z gosciem który mówi ze szkólka Realu jest lepsza od La Masii

41

Świetnie zagrał Arthur dla mnie na spokojnie może grać w 1 składzie

1

Na ile wypada Bale?

0

Wie ktoś na ile wypada Bale?

12

Jezu ten mecz dla mnie jest za mocny

0

Suarez ????
Był jednym z najlepszych na boisku

0

Macie swojego Rakiticia.
Pique nadaje się do Secunda division. Dembele jeździec bez głowy Alba słabo
Dzisiaj podobał mi się : Messi , Suarez , Busqutes , Coutinho , Vidal , Semedo I lenglet

0

Therry Henry !!!

0

Boże oni się bawią hahaha.
Więcej kłod Pique I Vermalena.
Po co dac szanse Mirandzie gorzej by nie zagral

0

Roberto objeżdzany jak co mecz.
Ale co tam pierwszy skład!

0

Weźcie tego kurw. Kretyna Pique gra tylko za nazwisko kłoda

0

Ahahhahhahahaha Pique

0

Vermalen na frytki poszedł

2

Busquets masakra...

0

Głową lepiej gra Umtiti przy tym jest silniejszy I jak dla mnie lepiej wyprowadza piłkę za to Varane jest szybszy

1

Dzięki za odpowiedz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?