KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam dość tego trenera.
Żałosny typ
2
I Malcom trybuny do końca sezonu a kłoda Suarez dalej gra
1
I tak zaraz zejdzie
0
Wszystko wchodzi naszą prawą stroną a I tak pierwszy zejdzie Malcom
0
Hahahhahahahhaa
1
Z Messim gramy o wiele gorzej jak Malcom ma pokazać się z dobrej strony jak nikt mu nie podaje
0
Przecież po stronie Roberto jest autostrada czy on tego nie widzi?
26
Nie przesadzaj !
6
Wynik nie odzwierciedla tego co się dzialo w tym spotkaniu xD
10
Oprócz Dembele wszystko się zgadza
7
Dembele masakra jak dla mnie on poprostu nie nadaje sie do gry w tak wielkim klubie. Sprzedałbym go żeby wgl coś odzyskac
1
Po co on zmienia Arthura który jest w gazie a zostawia zajechanego beznadziejnego Rakitica
0
Poślizgnął się?
6
Mamy o wiele lepszych zawodników w szkółce to że Valverde nie ma jaj to już inna sprawa
0
Właśnie kłóce się z gosciem który mówi ze szkólka Realu jest lepsza od La Masii
41
Świetnie zagrał Arthur dla mnie na spokojnie może grać w 1 składzie
1
Na ile wypada Bale?
0
Wie ktoś na ile wypada Bale?
12
Jezu ten mecz dla mnie jest za mocny
0
Suarez ????
Był jednym z najlepszych na boisku
0
Macie swojego Rakiticia.
Pique nadaje się do Secunda division. Dembele jeździec bez głowy Alba słabo
Dzisiaj podobał mi się : Messi , Suarez , Busqutes , Coutinho , Vidal , Semedo I lenglet
0
Therry Henry !!!
0
Boże oni się bawią hahaha.
Więcej kłod Pique I Vermalena.
Po co dac szanse Mirandzie gorzej by nie zagral
0
Roberto objeżdzany jak co mecz.
Ale co tam pierwszy skład!
0
Weźcie tego kurw. Kretyna Pique gra tylko za nazwisko kłoda
0
Ahahhahhahahaha Pique
0
Vermalen na frytki poszedł
2
Busquets masakra...
0
Głową lepiej gra Umtiti przy tym jest silniejszy I jak dla mnie lepiej wyprowadza piłkę za to Varane jest szybszy
1
Dzięki za odpowiedz