KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W Juve Pogba nie miał startu do Rakitica???
Proszę cie
Zobacz w jakim klubie gra Rakitic I kolo siebie jakich ma zawodników a jakich Pogba.
To że Rakieta gra u nas nie znaczy że nie można obiektywnie powiedzieć że ktoś z poza klubu jest od niego lepszy
0
Sokot skąd wiesz z tego co wiem Pogba nigdy u nas nie grał
0
Nie rozumiem hejtu na Pogbe gość ma 25 lat jest Mistrzem świata I we Francji był jednym z kluczowych piłkarzy.To że u Murarza mu nie idze to nie jego wina tylko jego chorej taktyki.
Rakitic ma 31 lat jest blizej końca niz początku kariery lepszy już nie będzie
4
Oby udało się kupić Pogbę Dać Rafinhie a w ostateczności Rakitica.
A co do Marlona 12 mln????
Przecież on jest wart o wiele więcej
2
Na fb jest podobno że Barcelona zaoferowała 50 mln Mina + Gomes za Pogbe XD
0
Widzialem już to.
Właśnie w zagranicznych mediach są rozne informacje. Bądź co bądź wszystko rozstrzygnie się w ciągu 3 najbliższych dni
0
Jak patrzę na zagraniczne artykuły to piszą że Barcelona doszła do porozumienia w sprawie indywidualnego kontraktu I czeka na odpowiedz Manu w tej sprawie
3
Gosc napisal to wnie liczbie mnogiej.
Pogbe sam bym chciał ale ten transfer jest nierealny
0
O jakich transferach?
1
Gdybyśmy kupili Pogbe Coutinho by poszedl na skrzydlo a Pogba na Srodek pomocy wtedy Barcelona bylaby najmocniejsza
Coutinho/Dembele Suarez. Messi/Malcom
Pogba Rakitic|Vidal|Arthur
Busquets
Alba Umtiti Pique Semedo
Ter Stegen
0
Sprzedac Gomesa,Rafinha,Denisa,Alene jeszcze niech się ogrwa w Barcelonie B I na mniej znaczące mecze gra w pierwszej drużynie Roberto na PO niech walczy o miejsce w składzie z Nelsonem.
Ja bym zastanowił się czy nie spróbować wymiany Rakitic,Rafinha-Pogba
0
Jak zwykle problemy techniczne
2
Jak dla mnie nawet Rakiete oddac bo młodszy już nie bedzie a I tak myślę jest gorszy Od Pogby
2
Marzę o Pogbie u nas ale wątpie że Manu go puści
0
Chociaż bardzo bym chciał Pogbe w Barcelonie tak nie wierzę że przejdzie. Do końca okienka w Anglii zostały 3 dni, Manu raczej nie wypuści swojej gwiazdy nie mając zastepstwa.
Chyba że wymiana Pogba-Rakitic I doplata 20 mln
0
To nie wolałbyś żeby Pogba do Juve przeszedl
0
Masz absolutnie rację
0
A tak btw jesteś kibicem Barcelony czy Juve?
0
Ja tez bardzo często oglądam Manchester United I Pogba to jeden z najlepszych pomocników świata a ma dopiero 25 lat.
A co do komplikacji jak mam inaczej pokazać jego grę tym znawcom którzy nazywają go drewnem a ma drybling lepszy od takich pomocników jak Modric, De Bruyne czy Eriksen
1
Dla mnie pod względem siły I techniki to najlepszy pomocnik na świecie
0
Dla wszystkich co mowią że Pogba to drewno bez dryblingu
2
Drewno?????
Polecam zobaczyć w porównaniu do innych pomocników jest jednym z najlepszych
3
Też go bardzo lubię ale myślę że byłaby to dobra wymiana Rakitic po trzydziestce forma będzie tylmo gorsza z kazdym sezonem a Pogba mlody ograny na najwyzszych szczeblach rozgrywkowych
0
Juve chce wymiany Pogba-Pjanic
Gdyby przyszedl do nas Pogba Coutinho poszedlby na skrzydlo I wtedy wdg mnie bylby to najmocniejszy
mozliwy sklad
1
Tyle że Juve mocno o niego zabiega chcą wymiany Pjanic-Pogba
1
Tylko że Rakitic Busquets Vidal mają powyzej 30 lat a o Pogbe mocno zabiega Juve
Rakieta Vidal I Busi zagraja jeszcze moze 2-3 sezony
A ktoś taki jak Pogba piłkarz młody ale za to z samej czołówki by się przydał I za 2-3 lata
Pomoc Arthur Pogba Puig
33
Jakby ten transfer doszedł do skutku byłbym bardzo szczęśliwy. To zawodnik młody a przy tym bardzo doświadczony I ograny na najwyższych szczeblach
rozgrywkowych. Jest bardzo niedoceniany z powodu taktyki Mourinho która opiera się tylko I wyłącznie na obronie, ponadto widać że bardzo podziwia Barcelone I w wywiadach nie raz podkreślał że Messi jest najlepszy w historii I gra u jego boku byłaby jego marzeniem. Jest wysoki,potrafi utrzymac się przy piłcę a przy tym dobry technicznie.
Sprzedać Gomesa,Denisa,Sampera ewentualnie Rakitica bo ma już swoje lata chociaż bardzo go lubię I cenię.
W pomocy byliby wtedy:
Pogba
Rakitic
Busquets
Arthur
Vidal
Mielibyśmy chyba nawet mocniejszą pomoc od Realu Madryt
0
Też mi się wydaję.
Oby udało się go sprowadzić
0
MD I As może to nie są jakies najbardziej wiarygodne źródła ale jakieś są
0
Zobaczymy ja osobiście bardzo bym go chciał u nas