2

W Juve Pogba nie miał startu do Rakitica???
Proszę cie
Zobacz w jakim klubie gra Rakitic I kolo siebie jakich ma zawodników a jakich Pogba.
To że Rakieta gra u nas nie znaczy że nie można obiektywnie powiedzieć że ktoś z poza klubu jest od niego lepszy

0

Sokot skąd wiesz z tego co wiem Pogba nigdy u nas nie grał

0

Nie rozumiem hejtu na Pogbe gość ma 25 lat jest Mistrzem świata I we Francji był jednym z kluczowych piłkarzy.To że u Murarza mu nie idze to nie jego wina tylko jego chorej taktyki.
Rakitic ma 31 lat jest blizej końca niz początku kariery lepszy już nie będzie

4

Oby udało się kupić Pogbę Dać Rafinhie a w ostateczności Rakitica.
A co do Marlona 12 mln????
Przecież on jest wart o wiele więcej

2

Na fb jest podobno że Barcelona zaoferowała 50 mln Mina + Gomes za Pogbe XD

0

Widzialem już to.
Właśnie w zagranicznych mediach są rozne informacje. Bądź co bądź wszystko rozstrzygnie się w ciągu 3 najbliższych dni

0

Jak patrzę na zagraniczne artykuły to piszą że Barcelona doszła do porozumienia w sprawie indywidualnego kontraktu I czeka na odpowiedz Manu w tej sprawie

3

Gosc napisal to wnie liczbie mnogiej.
Pogbe sam bym chciał ale ten transfer jest nierealny

0

O jakich transferach?

1

Gdybyśmy kupili Pogbe Coutinho by poszedl na skrzydlo a Pogba na Srodek pomocy wtedy Barcelona bylaby najmocniejsza











Coutinho/Dembele Suarez. Messi/Malcom







Pogba Rakitic|Vidal|Arthur



Busquets



Alba Umtiti Pique Semedo



Ter Stegen

0

Sprzedac Gomesa,Rafinha,Denisa,Alene jeszcze niech się ogrwa w Barcelonie B I na mniej znaczące mecze gra w pierwszej drużynie Roberto na PO niech walczy o miejsce w składzie z Nelsonem.
Ja bym zastanowił się czy nie spróbować wymiany Rakitic,Rafinha-Pogba

0

Jak zwykle problemy techniczne

2

Jak dla mnie nawet Rakiete oddac bo młodszy już nie bedzie a I tak myślę jest gorszy Od Pogby

2

Marzę o Pogbie u nas ale wątpie że Manu go puści

0

Chociaż bardzo bym chciał Pogbe w Barcelonie tak nie wierzę że przejdzie. Do końca okienka w Anglii zostały 3 dni, Manu raczej nie wypuści swojej gwiazdy nie mając zastepstwa.
Chyba że wymiana Pogba-Rakitic I doplata 20 mln

0

To nie wolałbyś żeby Pogba do Juve przeszedl

0

Masz absolutnie rację

0

A tak btw jesteś kibicem Barcelony czy Juve?

0

Ja tez bardzo często oglądam Manchester United I Pogba to jeden z najlepszych pomocników świata a ma dopiero 25 lat.
A co do komplikacji jak mam inaczej pokazać jego grę tym znawcom którzy nazywają go drewnem a ma drybling lepszy od takich pomocników jak Modric, De Bruyne czy Eriksen

1

Dla mnie pod względem siły I techniki to najlepszy pomocnik na świecie

0

Dla wszystkich co mowią że Pogba to drewno bez dryblingu

2

Drewno?????
Polecam zobaczyć w porównaniu do innych pomocników jest jednym z najlepszych

3

Też go bardzo lubię ale myślę że byłaby to dobra wymiana Rakitic po trzydziestce forma będzie tylmo gorsza z kazdym sezonem a Pogba mlody ograny na najwyzszych szczeblach rozgrywkowych

0

Juve chce wymiany Pogba-Pjanic
Gdyby przyszedl do nas Pogba Coutinho poszedlby na skrzydlo I wtedy wdg mnie bylby to najmocniejszy
mozliwy sklad

1

Tyle że Juve mocno o niego zabiega chcą wymiany Pjanic-Pogba

1

Tylko że Rakitic Busquets Vidal mają powyzej 30 lat a o Pogbe mocno zabiega Juve
Rakieta Vidal I Busi zagraja jeszcze moze 2-3 sezony
A ktoś taki jak Pogba piłkarz młody ale za to z samej czołówki by się przydał I za 2-3 lata
Pomoc Arthur Pogba Puig

33

Jakby ten transfer doszedł do skutku byłbym bardzo szczęśliwy. To zawodnik młody a przy tym bardzo doświadczony I ograny na najwyższych szczeblach

rozgrywkowych. Jest bardzo niedoceniany z powodu taktyki Mourinho która opiera się tylko I wyłącznie na obronie, ponadto widać że bardzo podziwia Barcelone I w wywiadach nie raz podkreślał że Messi jest najlepszy w historii I gra u jego boku byłaby jego marzeniem. Jest wysoki,potrafi utrzymac się przy piłcę a przy tym dobry technicznie.
Sprzedać Gomesa,Denisa,Sampera ewentualnie Rakitica bo ma już swoje lata chociaż bardzo go lubię I cenię.
W pomocy byliby wtedy:
Pogba
Rakitic
Busquets
Arthur
Vidal
Mielibyśmy chyba nawet mocniejszą pomoc od Realu Madryt

0

Też mi się wydaję.
Oby udało się go sprowadzić

0

MD I As może to nie są jakies najbardziej wiarygodne źródła ale jakieś są

0

Zobaczymy ja osobiście bardzo bym go chciał u nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?