KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Liczyłem, ze ten półfinał będzie fajny i zacięty a jest takie gowno ze to hit
0
@Herato dziwie się, ze żadna większa drużyna eklapy go nie wzięła
1
@barcelonaLM ja dałem Badose 1.80 i kreczyk klasycznie
0
Tak mnie to wkurw… w tym tenisie. Jak masz fajny kursik na kuponie i elegancko wchodzi gładko wygrywa to oczywiście krecz musi wywalić jak masz pewny typ ale jak jakiś mecz ci przepierdziela kupon to zawsze do końca
0
3 asy djoko poproszę
0
@mekston Toc Musset może pyknac zvereva
2
@MesQueUnClub96 muset faworytem był mocnym tu akurat nic dziwnego bo jest w kapitalnej formie
1
@MesQueUnClub96 miałem jego seta XD nic mi nie mów
0
Ten darvich to jest ten pompowany talent co na imprezach w rep Niemiec młodzieżowych tak czarował?
3
Chamic się zamiast dać strzelić czy pograć młodym.
Tak, to Robert Lewandowski
3
Od lewandowskiego to dużo fajniej te dzieciaki grają
0
Złoty piłkarz to tylko leży i ręce rozkłada
0
Cirkawe czy Selekcjoner Hiszpanii będzie zmieniał Yamala lub Williamsa koło 70 min czy jednak finał to finał i zostaną do końca. Dziś uwierzyłem trochę w Yamala, ze trzaśnie bramkę do wygrania 1000 zł, dalej wierze w nasza perełkę
0
@Encore ta tyle, ze ranking to nie wszystko. Halys leszczem nie jest bo przeciwników mocnych odstawił z turnieju. Kaczka Eubanks nawet ten Zhukayev solidnie wyglądał
1
@fart wrócić do rzutu moneta i Polska po 90 min pokonuje Portugalię i melduje się w polfinale euro
0
@Sysia11 przecież vivian może zagrac na środku a na prawej Nacho
0
Sport wrzucił zdjęcie jak Leo Messi trzyma 4 miesięcznego Yamala na rękach i robi z nim sesje. Namaścił nam następcę
2
Za Carvajala Nacho, w środku Vivian i Laporte za pedriego olmo i na atak joselu
0
@barcelonaLM chyba ze grimaldo albo cucu na prawej
0
Sędzia starał się jak mógł niestety po bandyckich wejściach teraz dostał kartkę za faul taktyczny XD
3
Kroos to taki burak, totalnie śmieszy mnie stawianie go obok Modrica Xaviego Busquetsa czy Iniesty
0
Boże co ja właśnie obejrzałem XD. Dobrze, ze nie oglądam babskiego tenisa, ta fernandez to taka idiotka ze szok
1
Niesamowite co postawienie kuponu robi z zawodnikami. Żeby na trawie przez 3 sety 3 asy zrobić to XDD
0
@Sysia11 jest servobtem a przez 2 sety 3 asy wykręcił. Ot przyczyna tego, ze dostaje w papę
2
Jak hurkacz przez 2 sety prawie robi 3 asy to z czym do ludzi. Chyba oczywistym jest, ze jak nie będzie walił asa za asem to nic na wimbledonie nie osiągnie
0
I niestety Czechy przekręcone przez sedziego
0
@MesQueUnClub96 a masz racje bilans wiec nie maja już szans
0
@MesQueUnClub96 nie No jeszcze z 2 grup chyba drużyny z trzeciego miejsca moga nie mieć 3 pkt
0
I Chorwacja na 90% poza turniejem
0
@Sulimo Węgry gorsze xddd?