0

@Popitek12 zapamiętaj jedną rzecz 9 rozlicza się z bramek. Napastnik musi umieć się znaleźć w odpowiednim miejscu i strzelić bramkę.

1

@partymaker Wątpię by to przeszło. Musialby PiS rządzić samodzielnie a na to się nie zanosi. Obecnie to Krzysztof Bosak ma najmniejszy negatywny odbiór plus jest dobrze przygotowany podczas dyskusji . Myślę że jeśli będą nowe wybory to bez obu konferencji nie ma szans by PiS był w rządzie. Z tego powodu uważam że Krzysztof Bosak dostanie tekę premiera bo jest dobrze odbierany. Czy będzie wtedy lepiej dla Polski czy nic się nie zmieni czas pokaże .

8

Kto wie może okaże się kotem i nie trzeba będzie kupować 9.

1

@tbas Pieniądze z KPO też miały pójść na rozwój.My taki bogaty kraj a część tej kasy pójdzie do Ukrainy . Polska będzie spłacać dług a Ukraina kasę dostanie. Ja nie ufam temu rządowi, tamtemu zresztą też kasa lubi znikać a zwykły szary obywatel dostanie po dupie.

1

@michal26 obejrzyj sobie ostatni wywiad u Rymanowskiego z generałem Gromadziński. O tej pożyczce jest od 51 minutu .Cały też polecam .

0

@poskus W klubach jest tak że dyrektor dostaje określony profil zawodnika . Potem przedstawia kandydatów trenerowi i zapadają decyzję. Nie wiem jak w Barcelonie to wygląda. W Sevilii dawniej tak było i klubach z ligi niemieckiej.

2

@Witektoziomal no wydał kupę siana i na którym miejscu są aktualnie? Można wydać niewiele ale zespół poukładać i zrobić dobre wyniki.

1

@Ramon_Villaverde Gra w Elche.

0

@kemyt1995 Czyli dwie 9 w lato ? Kogo proponujesz ?

0

@kakawek Jeszcze mógł zagrać Olmo na fałszywej 9 i jeszcze Rashford.

0

@MagdJanko No to czekamy co zrobi.Tylko musisz się dowiedzieć jakie lubi.

0

@Bobo25 Masz racje . Porównywanie Rudigera do małpy to dla niej policzek.

0

@JaroCoach Gdyby tam pomyśleli to ruszyli by po Bruno Fernandesa. Ostatnie podanie do napastnika by się znalazło. Jak dla mnie ten burdel w Madrycie może się nigdy nie skończyć.

1

@MagdJanko A Pepe pamiętasz?

1

@Pedri16Future Kolejna napaść USA na drugi kraj. Mają krew na rękach a to wszystko przez Izrael .

1

@Ojciec5tkidzieci Miałem zjeść jeszcze jakieś ciastko ale jak ją zobaczyłem to odłożyłem.

1

@blakkudium Teraz tylko czekać jak da jakiś klub za niego ponad 100 mln .

4

@kanver_ Alvarez i czołowy napastnik to do siebie nie pasuje . Przypominam Barcelona potrzebuje 9. Kibicuje żeby przedłużył umowę bo jeśli Barca go kupi to będzie to samo co z Francuzem.

0

@FCB24 jak oni mają dopiero 2 karti czyli tyle co Juventus.

1

@RobertNieLewandowski jego wybór . Kiedyś pracowałem z muzułmanami i jeden gościu to przestrzegał a drugi nie . Efekt był taki że gościu co się głodził wylądował w szpitalu już 2 dnia . W sumie to się nie dziwię praca fizyczna po 11 godzin a on nie jadł i nie pił przez ten czas.

6

Fani Yamala może nie będą zadowoleni ale trudno się mówi. Po pierwsze cieszę się że trafił się taki zawodnik ze rezerw. Tak ma jak na swój wiek niezwykle umiejętności. Niestety według mnie to młody swoim zachowaniem przypomina Neymara. Aferki , prowokowanie zawodników, każda piłka ma być do niego, niepotrzebne dryblingi. To trzymanie prawie do końca spotkania bo inaczej będzie niezadowolony . Nie chcę by poszedł drogę VJ czy żółwia.

0

Jest problem z ostatnim podaniem. Może Fermin albo Pedri wejdą w drugiej połowie.

0

@partymaker to masz misje

0

@Batigol22 Nie ma jeszcze wyrobionego nazwiska . To ile kto kosztuje zależy też od zainteresowania innych klubów oraz zdania samego zawodnika .

0

@Kapitan9 A Igor Thiago ? To też nie wydaje się droga opcja.

1

@Rastafarnianin Ja ich oglądałem ale po usprawiedliwianiu banderyzmu powiedziałem dość i nic tego nie zmieni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Niech bierze wszytko wolne , karne. Rafa czy Olmo to były lepsze opcje.

0

@kuz No skoro pamiętasz to wiesz że wszystko może się zdarzyć.

0

@kuz PSG pamiętasz ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?