2

O widzę, że Real na luzie. Znów grali w 12?

1

Hiszpańskie rozgrywki to taki najtańszy burdel gdzie Barcelona często musi przychodzić i nie dyma a jest dymana. :D Kontrowersja w meczu Barcy to już normalność.

1

@ProMILs I nic z tym nie można robić. Po tym dość szybkim golu moglibyśmy dostać kopa i zakończyć mecz wynikiem 4-2/3 i to juź nie byłaby kompromitacja. Jak tutaj mieć chęci do śledzenia tych coraz bardziej śmiesznych rozgrywek, które kiedyś były przyjemnością i normalnością.

0

@Derean To jest kur** skandal! Tylko co z tego jak znów zamiotą to pod dywan. Brak udostępnienia już śmierdzi i jest prawie jak przyznanie się do kombinacji, bo niby dlaczego nie udostępniać tych rozmów? Niech ktoś mi pokaże taki sam cyrk na niekorzyść innego klubu. Niech się nażrą tym pucharem . Coraz bardziej mnie nachodzi żeby kompletnie mieć wywalone na hiszpańskie rozgrywki, praktycznie co drugim mecz są kontrowersje.

1

@Katalonik97 "Gdyby nie Garcia to blamaż" śmieszny argument. Nasz problem to poziom naszych obrońców. Z Garcia i Cubarsim, który jeszcze mus się wiele nauczyć ciężko walczyć na najwyższym poziomie. Wczoraj te straty bramek przy wysokiej obronie można było uniknąć lepszym kryciem i ustawieniem. Nasza słaba obrona nie wynika tylko z wysokiego ustawienia, sam Hansi o tym mówi, a on zna się od nas lepiej.

Teraz każda wysoka porażka będzie zwalana na wysoką obroną, a to nie jest jedyny i jakiś najważniejszy punkt tak słabej tej formacji. Wczoraj nawet bez wysokiej obrony dostalibyśmy w trąbę. Na przyszłym sezon musi przyjść klasowy obrońca.

1

@Laminedependencia Wiadomom fajnie by mieć puchar i według mnie znaczenie zawsze ma, ale jeśli nie będzie. to trudno, Bardziej mnie wkurza, ,że po takim łomocie. Walczymy o ligę i kończyny wraz z superpuchar, przynajmniej sezon na plus.

1

Wiadomo tak nie można grać i należy się krytyka, ale z taką kadrą nie będziemy mieć takich samych sezonów jak rok temu. Wylatuje nam dwóch najlepszych piłkarzy i jesteśmy prawie w dupie. W' ataku Lewy prawie na emeryturze, do tego Torres, który nie posiada poziomu na taki klubu jak Barca. Środek obrony - Garcia i Cubarsi to poziom jakiejś Celty i walka w LE (Cubarsi mimo wszystko. niech gra, ale jako 3 obrońca i niech się uczy bo nadal może być kapitalnym obrońcą.) Z takimi obrońcami nie da się myśleć o porfinach czy finałach w LM. Taki Arsenal, City czy inne PSG gdyby mieli słabszych obrońców to w zimowym okienku kupują sobie kogoś za gruby hajs, a my praktycznie musi zostać tym samym.

Kadra przez najbliższe lata musi być coraz lepsza, bez tego nie ma sensu myśleć o walce z tymi najlepszymj, gdzie co roku nam odjeżdżają. Nie wiem za co i jak, ale, jeśli za rok nie przyjdzie klasowy obrońca u napastnik to nadal będzie szycie, a nie normalność.

Ludzie za bardzo zachłysnęli się poprzednim sezonem i genialnym i
wyczynem Hansiego, a teraz ślepo oczekują tylko wielkich rzeczy. My nadal jesteśmy w trochę lepszej sytuacji, ale nadal słabej i może się podnieśliśmy ale nie za wysoko, my jesz 1,5 marzyliśmy o samej przynajmniej walce w lidze oraz skończeniem z byciem pachołkiem w LM i to się udało, ale jeśli nie będziemy za każdym krokiem zwiększać jakości to każdy sezon nie będzie kolorowy.

Oczywiście to nie jest tłumaczenie tej porażki.

1

@Lewy952468xx Skąd tam pewność do Enrique? W Barcelonie miał wybitny MSN, w PSG ma lepszą kadrę i szmal. PSG takiego Flick mogłoby być tak samo dobre jak i nie lepsze. Nid zdziwiłbym jakby z taką sytuacją klubu Enriwue kompletnie poległ.

Już się zaczyna jak w poprzednim sezonie zrobił genialny wynik toi jest cacy, pierwszych gorszych sezon gdzie nadal spokojnie może zdobyć mistrza i w głowie już wizja nowego trenera, kolejne zmiany. tak nie da się budować na przyszłość.

0

@ViscaelBarca2007 Juź bez oprzesady. Araujo może dać więcęj niż Martin czy Cubarsi. Nie ma różnicy, który zagra.

0

Legia to w ogóle była kiedyś w 1 lidze?

1

@Ptasior Też pomyślałem o nurkowaniu. :D Gdyby było to nurkowanie, to i Kylian by pojechał. :D Ogólnie ładnie odpalił ten komentator (nie wie kto to był) na otwarciu. ;)

3

Ale, że Portugalia nie wzięła Ronaldo na Igrzyska to dajcie spokój. :D

3

@Arden Myślałem, że będzie znacznie gorzej, ale i tak mnie nie przekonuje. Pewnie gdyby rządził Kaczor to byłoby 3x gorzej. Może się mylę i nie wiem jak inni to odbierają, ale dla mnie w jego wystąpieniach biję od niego popisówką i sztucznością (tak wiem Rafał byłby w tym lepszy). Dobrze, że jeszcze tylko 3 lata.

Ogólnie taki ktoś nie powinien być prezydentem, niestety wygrał tylko dla tego, że był dla wielu mniejszym złem. Nie mówię, że chciałbym Rafała, ale ta pewność, że byłby tak gorszy od Karola nie jest taka oczywista. Sorry, że trochę zmieniłem temat. : )

1

@Luciano99 Bardziej chodzi mi o to, że nawet na taki transfer nie możemy sobie pozwolić. Kiedy to byśmy celowali w napastnika za 80m a nie 35, jakiś np. Alvarez.

4

Ech, że nawet nie możemy sobie pozwolić na taką promocje Lookmana, 35 mln to łatwa kradzież. Pomyśleć, że kiedyś kupilibyśmy sobie takich trzech Lookmanów. Wiadomo to nie tylko przez Tabasa, ale mógłby wreszcie Łysy spierd***!

0

@Marcelinho99 "Przyjdzie ważny mecz i znowu będzie". PSG i co dalej? Inter tam cała obrona dała ciała, można zwalać na Martina czy Cubarsiego tak jak na Araujo, z resztą cały zespół dał ciała, bo nie potrafił zagrać inteligentniej i dłużej przetrzymać piłki w ostatnich minutach. Chelsea to nie był żaden ważny mecz bardziej prestiżowy,. Dajesz taką narracje jak większa część LR jakby zawsze każdy ważny mecz zawalał, a to nie jest prawda.

Poza tym niby czemu ślepa wiara? Ty już wiesz, że już nigdy nie odpali i wróci do najlepszej formy. A to nie jest jakieś nierealne, nie w takim wieku wielu piłkarzy miało swoje najlepsze sezony i byli kozakami gdzie przez dwa lata kopali się po czole. Nie ma znaczeni z kim grał (mimo wszystko był to bardzo ważny mecz), taki mecz może mu dać dużego kopa, wyglądał bardzo pewnie i imponował fizycznie. Oczywiście nie mówię, że zagrał świetny mecz, ale był ważną postacią tego awansu co dobrze na niego wpłynie.

4

Mega szkoda Rayo, bo chłopy oddali serce i płuca, a na koniec gdy słaniali się po nogsch dostali białą szmatą po mordzie w postaci doliczenia 9 min, tutaj spokojnie mógł dać 3 czy 4. Nam max daliby 3-5.

Pieprzyć ich, kompletnie ich się nie boję, robimy swoje i tyle, Wiadomo rzucają nam kłody pod nogi a Realowi je usuwają, ale jeśli nie wygramy tej śmiesznej ligi to przez siebie, bo zwyczajnie gramy 2x a nawet 3x lepiej. Z tym sędziowaniem w tej szmacianej białej lidze nic nie zrobimy, ale jeśli wygramy ligę to przynajmniej będzie lepiej smakować tak jaj to było w minionym sezonie i nie tylko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

de Jong masterclass!

1

Fajnie ta sodówka uderzyła do głowy. Szybko Yamalek uciszył wiele ust na LR

0

@Czyhrynski Dla tego jest najlepsza!

0

To będzie losowanie czy zagramy z PSG/Monaco lub Newcastle/Karabach?

0

Sporting misiaczki moje! Do tego Mourinho wywala Biały syf z pięknej 8. Szybko Arbeloa zalicza dwie kompromitacje.

0


I co z tego i tak czeka nas blamaż w kolejnych w kolejnym etaipie.

2

Piękna reakcja drużyny! Jedziemy z nimi!

0

45 min gry, a 80% komentarzy już wszystko skreśliła, ogólnie tragiczni i do niczego się nie nadają. Spokojnie w drugiej połowie możemy zagrać 3x lepiej, akutay gdy przegrywamy i nie idzie Flick świetnie reaguje. Wygrywamy to 3-1. Vamos!

0

@Roobo Aha, czyli Flick ogólnie trener bez pomysłu jedzie na Yamalu. Jak tsm widzę pomysł, niestety nasi piłkarze grajś mega niedokładnie.

0

@kuz Już zakładanie blamażu. Tak wygramy z jakimś City 2-1 a potem zniszczą nas 6-2. Wiadomo w obronie jest często cyrk ale niestety w obronie to nie mamy zawodników na poziomie LM. Martin nigdy nie będzie na tym poziomie, Cubarsiego nie ms co jeszcze skrę,ślać, bo może się jeszcze mocno rozwinąć.

0

@Starrk Kompletnie brak wiary w swój klub, aha. Też w tej sprawie jestem pesymistą, s to nie znaczy, że wiaryn kompletnie 0. Po co mają dla takich kibiców się starać? Wymagają wygrywania a i tak ich już skreślili. No ale to tylko moje zdanie. Flick widząc jak gramy w obronie ma powiedzieć, że i tak nie wygramy? To po co wymagać wygranych jak i tak nie wygramy.

0

Wiadomo wygrana LM to coś mega ciężkiego. Ale jeśli uważacie, że jesteśmy bez żadnych szans i z frajerami w obronie to po cholerę oglądacie Barcę w LM i wymagacie dziś wygranej, która da ósemkę?

Nie rozumiem sensu oglądania jak na starcie i tak się skreśla. Dla takich kibiców mają wygrać jak w nich kompletnie nie wierzą. Przypuśćmy dojdziemy do np. półfinału i wtedy już będzie wiara. :D Śmieszne,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?