Trzeba przyzna że Real grając słabo potrafi strzelić bramkę. W sumie to nie liczyłem na Napoli. Trudno si e mówi, tylko trochę wkurza, że Real może obronić LM. Pewnie w losowaniu unikną lepszych rywali.
Każdy ma prawo mieć nadzieje,! Ja zawsze będe mieć nadzieje, do póki piłka w grze, zawsze jest szansa, a mając geniusza futbolu w składzie Barca może dokonać wszystkiego. Jeśli pokonaliśmy Real i City 4-0, to czemu mam nie pokonać PSG takim rezultatem, choć wtedy graliśmy po prostu lepiej.
Tylko Barcelona aby pozwoliła sobie na takie umowy, pokazała to wielokrotnie zdobywając trofea. PSG dostało pieniądze o tak. Bez obrazy Barcelonę nie można porównywać z PSG, to nie ma sensu.
Obecnie wiele Paryżanom brakuje, poza tym tak pięknej historii nie da się kupić. Sam przyznaj, że Barcelona to obecnie jedna z najlepszych marek, a twój klub jeszcze przez wiele lat będzie na to pracować.
W wczorajszym meczu wreszcie zobaczyłem Rakitica w najlepsze wersji! Oby do końca sezonu tak się prezentował. Busquets pokazał to samo. Powoli nasza pomoc odżywa.
Ależ to był mecz, chyba jeden z lepszych pojedynków w historii Ligi Mistrzów. Ogólnie cała edycja była znakomita. Pamięta jak Morientes, którego bardzo lubiłem pogrążył Real w barwach AS Monaco eliminując ich w ćwierć finale. Byłem zawiedziony porażką AS Monaco z FC Porto.
przy okazji - AS Monavo - Real Madryt.
Właśnie dzięki tej edycii pozyskaliśmy Deco i Giuly. ;)
Wielka szkoda Łukasza. Nie ucieka z Walii! Zasługuje na lepszy klub. Na euro pokazał klasę. Nie dziwie się, że traci tyle bramek jak przed sobą ma tak fatalną linie obrony. Widziałbym go w lidze niemieckiej.
leż,on jest żałosny, wie, że kamera go nagrywa s odwala taki kabaret, facet się ośmiesza. Jak można stawiać Messiego obok Ronaldo, Leo nigdy by tak prostacko się nie zachował..
Chyba oglądaliśmy inny mecz, niby kiedy był dymany? To raczej Las Palmas był dymany, bramka ze spalonego i śmieszny. Całe szczęście, że przynajmniej sędzia odgwizdał karniaka dla Las Palmas. Tym razem wreszcie sędzia wszystkiego nie spieprzył.
0
Bayern spokojnie by sobie poradził.
1
Żeby tak Bayern trafił na Real. Wtedy miałbym chęć jeszcze oglądać LM. Z miłą chęcią zobaczyłbym jak polak eliminuję Real.
0
Co czuje, że Real może obronić. W sumie jeśli Barca jutro odpadnie mam wyjebane na te rozgrywki. Jedynie kciuki za Lewego będę trzymać.
1
Trzeba przyzna że Real grając słabo potrafi strzelić bramkę. W sumie to nie liczyłem na Napoli. Trudno si e mówi, tylko trochę wkurza, że Real może obronić LM. Pewnie w losowaniu unikną lepszych rywali.
1
Ależ Napoli to spartaczyło.
0
Kto by się ośmielił wypowiedzieć te obrzydliwe słowa? :D
0
Każdy ma prawo mieć nadzieje,! Ja zawsze będe mieć nadzieje, do póki piłka w grze, zawsze jest szansa, a mając geniusza futbolu w składzie Barca może dokonać wszystkiego. Jeśli pokonaliśmy Real i City 4-0, to czemu mam nie pokonać PSG takim rezultatem, choć wtedy graliśmy po prostu lepiej.
0
Szejkowie m.in. zepsuli rynek transferowy! Nie trawie w futbolu szejków i chinoli.
1
"Manchester by the Sea" przepiękny!
3
Tylko Barcelona aby pozwoliła sobie na takie umowy, pokazała to wielokrotnie zdobywając trofea. PSG dostało pieniądze o tak. Bez obrazy Barcelonę nie można porównywać z PSG, to nie ma sensu.
Obecnie wiele Paryżanom brakuje, poza tym tak pięknej historii nie da się kupić. Sam przyznaj, że Barcelona to obecnie jedna z najlepszych marek, a twój klub jeszcze przez wiele lat będzie na to pracować.
9
W wczorajszym meczu wreszcie zobaczyłem Rakitica w najlepsze wersji! Oby do końca sezonu tak się prezentował. Busquets pokazał to samo. Powoli nasza pomoc odżywa.
1
Ależ to był mecz, chyba jeden z lepszych pojedynków w historii Ligi Mistrzów. Ogólnie cała edycja była znakomita. Pamięta jak Morientes, którego bardzo lubiłem pogrążył Real w barwach AS Monaco eliminując ich w ćwierć finale. Byłem zawiedziony porażką AS Monaco z FC Porto.
przy okazji - AS Monavo - Real Madryt.
Właśnie dzięki tej edycii pozyskaliśmy Deco i Giuly. ;)
7
Rakitic i Busquets przebudzenie mocy!
0
Widać, że z Barcy zeszła ogromna presja.
Świetny mecz Neymara!
0
Tak jest nasze Orzełki ze złotem! Są wielcy!
3
Masakrujemy rywali! Orzełki będą złote!
0
To było pewne, że wygrają, zwłaszcza bez Ronaldo. Najważniejsze aby Barca dziś dopisała trzy oczka.
0
W meczu z Celtą musimy wyjść najsilniejszym składem!
0
Przecież nie jest idiotą i nie powie, że w trakcie sezonu o swojej przyszłości. Niestety obawiam się, że Barco woli Valverde.
0
Wielka szkoda Łukasza. Nie ucieka z Walii! Zasługuje na lepszy klub. Na euro pokazał klasę. Nie dziwie się, że traci tyle bramek jak przed sobą ma tak fatalną linie obrony. Widziałbym go w lidze niemieckiej.
0
W ataku możemy strzelić te 4, niestety w obronie wygląda niewesoło.
0
Jeśli chcecie to zapraszam do polubienia mojego fanpage bloga filmowego. ;)
https://www.facebook.com/Spojrzenie-Filmowe-490603217716337/?fref=ts
0
Pique to było pewne. Hamburger dla Suareza. :D
0
Tylko nie Valverde. Przecież jego obecna ekipa niczym się nie wyróżnia a mają skład na przynajmniej top 5. Mam nadzieje, że jednak wezmą Sampaoliego.
1
Tak chciałem. Mimo wszystko dwójeczka najlepsza!
0
Do karnego Realu nie jestem pewny, ale spalony był. Na pewno w żadnej sytuaci nie podarował nic kontrowersyjnego.
0
Tak jasne. Jakoś Guardioli i Enrique nie wybrał..
0
Dzięki, już poprawione
3
leż,on jest żałosny, wie, że kamera go nagrywa s odwala taki kabaret, facet się ośmiesza. Jak można stawiać Messiego obok Ronaldo, Leo nigdy by tak prostacko się nie zachował..
1
Chyba oglądaliśmy inny mecz, niby kiedy był dymany? To raczej Las Palmas był dymany, bramka ze spalonego i śmieszny. Całe szczęście, że przynajmniej sędzia odgwizdał karniaka dla Las Palmas. Tym razem wreszcie sędzia wszystkiego nie spieprzył.