0

Bayern spokojnie by sobie poradził.

1

Żeby tak Bayern trafił na Real. Wtedy miałbym chęć jeszcze oglądać LM. Z miłą chęcią zobaczyłbym jak polak eliminuję Real.

0

Co czuje, że Real może obronić. W sumie jeśli Barca jutro odpadnie mam wyjebane na te rozgrywki. Jedynie kciuki za Lewego będę trzymać.

1

Trzeba przyzna że Real grając słabo potrafi strzelić bramkę. W sumie to nie liczyłem na Napoli. Trudno si e mówi, tylko trochę wkurza, że Real może obronić LM. Pewnie w losowaniu unikną lepszych rywali.

1

Ależ Napoli to spartaczyło.

0


Kto by się ośmielił wypowiedzieć te obrzydliwe słowa? :D

0

Każdy ma prawo mieć nadzieje,! Ja zawsze będe mieć nadzieje, do póki piłka w grze, zawsze jest szansa, a mając geniusza futbolu w składzie Barca może dokonać wszystkiego. Jeśli pokonaliśmy Real i City 4-0, to czemu mam nie pokonać PSG takim rezultatem, choć wtedy graliśmy po prostu lepiej.

0

Szejkowie m.in. zepsuli rynek transferowy! Nie trawie w futbolu szejków i chinoli.

1

"Manchester by the Sea" przepiękny!

3

Tylko Barcelona aby pozwoliła sobie na takie umowy, pokazała to wielokrotnie zdobywając trofea. PSG dostało pieniądze o tak. Bez obrazy Barcelonę nie można porównywać z PSG, to nie ma sensu.

Obecnie wiele Paryżanom brakuje, poza tym tak pięknej historii nie da się kupić. Sam przyznaj, że Barcelona to obecnie jedna z najlepszych marek, a twój klub jeszcze przez wiele lat będzie na to pracować.

9

W wczorajszym meczu wreszcie zobaczyłem Rakitica w najlepsze wersji! Oby do końca sezonu tak się prezentował. Busquets pokazał to samo. Powoli nasza pomoc odżywa.

1

Ależ to był mecz, chyba jeden z lepszych pojedynków w historii Ligi Mistrzów. Ogólnie cała edycja była znakomita. Pamięta jak Morientes, którego bardzo lubiłem pogrążył Real w barwach AS Monaco eliminując ich w ćwierć finale. Byłem zawiedziony porażką AS Monaco z FC Porto.

przy okazji - AS Monavo - Real Madryt.



Właśnie dzięki tej edycii pozyskaliśmy Deco i Giuly. ;)

7

Rakitic i Busquets przebudzenie mocy!

0

Widać, że z Barcy zeszła ogromna presja.

Świetny mecz Neymara!

0

Tak jest nasze Orzełki ze złotem! Są wielcy!

3

Masakrujemy rywali! Orzełki będą złote!

0

To było pewne, że wygrają, zwłaszcza bez Ronaldo. Najważniejsze aby Barca dziś dopisała trzy oczka.

0

W meczu z Celtą musimy wyjść najsilniejszym składem!

0

Przecież nie jest idiotą i nie powie, że w trakcie sezonu o swojej przyszłości. Niestety obawiam się, że Barco woli Valverde.

0

Wielka szkoda Łukasza. Nie ucieka z Walii! Zasługuje na lepszy klub. Na euro pokazał klasę. Nie dziwie się, że traci tyle bramek jak przed sobą ma tak fatalną linie obrony. Widziałbym go w lidze niemieckiej.

0

W ataku możemy strzelić te 4, niestety w obronie wygląda niewesoło.

0

Jeśli chcecie to zapraszam do polubienia mojego fanpage bloga filmowego. ;)

https://www.facebook.com/Spojrzenie-Filmowe-490603217716337/?fref=ts

0

Pique to było pewne. Hamburger dla Suareza. :D

0

Tylko nie Valverde. Przecież jego obecna ekipa niczym się nie wyróżnia a mają skład na przynajmniej top 5. Mam nadzieje, że jednak wezmą Sampaoliego.

1

Tak chciałem. Mimo wszystko dwójeczka najlepsza!

0

Do karnego Realu nie jestem pewny, ale spalony był. Na pewno w żadnej sytuaci nie podarował nic kontrowersyjnego.

0

Tak jasne. Jakoś Guardioli i Enrique nie wybrał..

0

Dzięki, już poprawione

3




leż,on jest żałosny, wie, że kamera go nagrywa s odwala taki kabaret, facet się ośmiesza. Jak można stawiać Messiego obok Ronaldo, Leo nigdy by tak prostacko się nie zachował..


1

Chyba oglądaliśmy inny mecz, niby kiedy był dymany? To raczej Las Palmas był dymany, bramka ze spalonego i śmieszny. Całe szczęście, że przynajmniej sędzia odgwizdał karniaka dla Las Palmas. Tym razem wreszcie sędzia wszystkiego nie spieprzył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?