No trudno też mnie to wku*rwiło, no ale cóż dobrze, że wykorzystaliśmy prezent Realu, trzeba wygrać z Realem i liczyć na remis białych np. z Celtą lub Atletico.
Mógłby być cudowny weekend ale jest bardzo dobru. W tabeli sytuacja jest dobra.
Na początku nasza pomoc wyglądała blado, ale znacznie lepiej niż ostatnio, oby w następnym meczu grali w takim składzie. Na boisku dzisiaj najlepsi byli - Umtiti, Mathieu, Pique, Messi oraz ter Stegen.
Tylko weź pod uwagę, że futbol w Anglii trochę się różni. Wolałbym kogoś z ligi hiszpańskiej, no ale nie ma kogo. Można by zaryzykować i kupić Walkera.
Ja w sumie już jestem z góry przygotowany na słabe sędziowanie. Poziom sędziowania strasznie spadł. Np. za czasów gry Ronaldinho nie pamiętam żeby odwalano taki kabaret sędziowania.
0
Nadal nie działa? u mnie ok
7
Moja wersja kalendarza na marzec. :)
16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/CE7UAdM.jpg
16:10 (1680x1050)
http://i.imgur.com/NEKiGqX.jpg
4:3 (1440x900)
http://i.imgur.com/en9KmUm.jpg
Pewnie znajdą się lepsze, ale może komuś się spodoba. Mam nadzieje, że nie zrobiłem błędu.
0
A faul na Munirze? Tego nie pamiętasz..
0
Wyxzuwam kolejne drukowanie. Ale w meczu z Atletico też był żenujący i wygraliśmy, trzeba skupić się na meczu.
0
Pique nie pieprzy się w tańcu. Tu już nie chodzi o sam Real, tylko o poziom sędziowania, pewnie w lidze japońskiej jest wyższy.
0
Kolego jest jeszcze Messi.
0
W uwzięciu się na Neymara coś. W meczu z Atletico wielokrotnie powinna być karta a często jest tak, że jest ewidentny faul a gwizdek milczy.
1
Ogląda ktoś Palencie w akcji? Mógłby Enrique dać mu szansę.
0
Ogląda ktoś Oscary?
0
Ciekawe jak będzie wyglądać sędziowanie w Derbach..
4
Kluczowym momentem będś dla nich mecze pod rząd z Atletico i Barca.
0
Wiadomo, ale nie liczę na to!
2
Ale ja jestem głupi, że nie obstawiłem.. Wszystkie 8 trafionych
http://i.imgur.com/XUdgUrJ.png
0
Szkoda, że w najbliższych trzech kolejkach Real nie straci pkt (Las Palmas, Eibar, Betis) Ale najważniejsze aby nie straci pkt.
0
No trudno też mnie to wku*rwiło, no ale cóż dobrze, że wykorzystaliśmy prezent Realu, trzeba wygrać z Realem i liczyć na remis białych np. z Celtą lub Atletico.
Mógłby być cudowny weekend ale jest bardzo dobru. W tabeli sytuacja jest dobra.
0
Na początku nasza pomoc wyglądała blado, ale znacznie lepiej niż ostatnio, oby w następnym meczu grali w takim składzie. Na boisku dzisiaj najlepsi byli - Umtiti, Mathieu, Pique, Messi oraz ter Stegen.
0
Umtiti ależ to zrobił. Kocham ten chłopaka! Nasza przyszłość.
0
Nie wiem jakim cudem Materace graja w 11..
0
Nic nie doliczył?
0
No Messi zakiś to!
0
Myślałem, że pomoc będzie wyglądać lepiej..
2
Enrique do mnie dzwonił z poradą jak ma wyglądać pomoc, widać, że się mnie posłuchał. ;D
0
Mam nadzieje, że będą w czwórce na koniec, chociażby kosztem City.
0
Już jest skład?
0
Tylko weź pod uwagę, że futbol w Anglii trochę się różni. Wolałbym kogoś z ligi hiszpańskiej, no ale nie ma kogo. Można by zaryzykować i kupić Walkera.
1
Jak według Was powinien wygląda środek pola? Ja bym widział: Iniesta-Busquets-Rafinha.
2
Mi trochę szkoda Nietoperzy, mam nadzieje, że jednak Valencia się odbuduje, raczej spaść nie spadną. Oby w nowym sezonie byli w top 6.
1
Ale w meczu z Realem w obronie zagrał świetnie, niestety jest strasznie nierówny, oby tylko go nie kupili..
0
Ja w sumie już jestem z góry przygotowany na słabe sędziowanie. Poziom sędziowania strasznie spadł. Np. za czasów gry Ronaldinho nie pamiętam żeby odwalano taki kabaret sędziowania.
0
Wenger? Już to widzę. :D