0

Nadal nie działa? u mnie ok

7

Moja wersja kalendarza na marzec. :)

16:9 (1920x1080)
http://i.imgur.com/CE7UAdM.jpg

16:10 (1680x1050)
http://i.imgur.com/NEKiGqX.jpg

4:3 (1440x900)
http://i.imgur.com/en9KmUm.jpg


Pewnie znajdą się lepsze, ale może komuś się spodoba. Mam nadzieje, że nie zrobiłem błędu.

0

A faul na Munirze? Tego nie pamiętasz..

0

Wyxzuwam kolejne drukowanie. Ale w meczu z Atletico też był żenujący i wygraliśmy, trzeba skupić się na meczu.

0

Pique nie pieprzy się w tańcu. Tu już nie chodzi o sam Real, tylko o poziom sędziowania, pewnie w lidze japońskiej jest wyższy.

0

Kolego jest jeszcze Messi.

0

W uwzięciu się na Neymara coś. W meczu z Atletico wielokrotnie powinna być karta a często jest tak, że jest ewidentny faul a gwizdek milczy.

1

Ogląda ktoś Palencie w akcji? Mógłby Enrique dać mu szansę.

0

Ogląda ktoś Oscary?

0

Ciekawe jak będzie wyglądać sędziowanie w Derbach..

4

Kluczowym momentem będś dla nich mecze pod rząd z Atletico i Barca.

0

Wiadomo, ale nie liczę na to!

2

Ale ja jestem głupi, że nie obstawiłem.. Wszystkie 8 trafionych
http://i.imgur.com/XUdgUrJ.png

0

Szkoda, że w najbliższych trzech kolejkach Real nie straci pkt (Las Palmas, Eibar, Betis) Ale najważniejsze aby nie straci pkt.

0

No trudno też mnie to wku*rwiło, no ale cóż dobrze, że wykorzystaliśmy prezent Realu, trzeba wygrać z Realem i liczyć na remis białych np. z Celtą lub Atletico.

Mógłby być cudowny weekend ale jest bardzo dobru. W tabeli sytuacja jest dobra.

0

Na początku nasza pomoc wyglądała blado, ale znacznie lepiej niż ostatnio, oby w następnym meczu grali w takim składzie. Na boisku dzisiaj najlepsi byli - Umtiti, Mathieu, Pique, Messi oraz ter Stegen.

0

Umtiti ależ to zrobił. Kocham ten chłopaka! Nasza przyszłość.

0

Nie wiem jakim cudem Materace graja w 11..

0

Nic nie doliczył?

0

No Messi zakiś to!

0

Myślałem, że pomoc będzie wyglądać lepiej..

2

Enrique do mnie dzwonił z poradą jak ma wyglądać pomoc, widać, że się mnie posłuchał. ;D

0

Mam nadzieje, że będą w czwórce na koniec, chociażby kosztem City.

0

Już jest skład?

0

Tylko weź pod uwagę, że futbol w Anglii trochę się różni. Wolałbym kogoś z ligi hiszpańskiej, no ale nie ma kogo. Można by zaryzykować i kupić Walkera.

1

Jak według Was powinien wygląda środek pola? Ja bym widział: Iniesta-Busquets-Rafinha.

2

Mi trochę szkoda Nietoperzy, mam nadzieje, że jednak Valencia się odbuduje, raczej spaść nie spadną. Oby w nowym sezonie byli w top 6.

1

Ale w meczu z Realem w obronie zagrał świetnie, niestety jest strasznie nierówny, oby tylko go nie kupili..

0

Ja w sumie już jestem z góry przygotowany na słabe sędziowanie. Poziom sędziowania strasznie spadł. Np. za czasów gry Ronaldinho nie pamiętam żeby odwalano taki kabaret sędziowania.

0

Wenger? Już to widzę. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?