Teraz jak patrzę na tego newsa zrobiło mi się smutno. Trzeba podziękować Enrique za tyle spaniałych radosnych chwil, które nam dał. Zawsze będzie mieć u mnie szacunek.
Mam nadzieje, że zatrudnimy fachowca pokroju Sampaoliego! Uzue według mnie, to średni pomysł.
No to panie i panowie zaczynamy nowy rozdział z naszą ukochaną Barceloną. Visca el Barca!
Wreszcie chłopaki zapieprzają, aż miło na to patrzeć, wreszcie też widać pressing. Świetnie na boisku wygląda Mascherano! Podanie do Messiego przepięknie. Wydaje mi się, że Rakitic ostatnio wygląda lepiej.
2
Z tym pośmiewiskiem niech nie przesadzają, Real przynajmniej walczył do końca. Pośmiewiskiem był wyczyn Barcy z PSG. Wszystkie gazety są siebie warte.
2
Ależ zeszli na bagienny poziom..
1
Oby tak było! Vamos Barca!
34
Dzięki za wiele niezapomnianych przepięknych chwil!
https://pbs.twimg.com/media/C53n5qRWQAQPsFl.jpg:large
0
Jakie konta na twitterze polecacie? Nie muszą być tylko związane z futbolem i Barcą.
11
Enrique olał Real ciepłym moczem a oni i tak go kochają, dowiedzieli się, że odchodzi i w prezencie dali lidera.. :D
0
Chyba jednak nie. :)
1
Ależ ma banana na twarzy :D
0
A tak się bałem że Bale wraca. Jednak Gareth piątęczka!
0
Pewnie Real teraz dostanie mocnego kopani wygrają.. Las Palmas do boju!
1
Nawet nie wiedziałem, że z niego taki samuraj, jednak fryzura nie jest przypadkowa.
1
Teraz jak patrzę na tego newsa zrobiło mi się smutno. Trzeba podziękować Enrique za tyle spaniałych radosnych chwil, które nam dał. Zawsze będzie mieć u mnie szacunek.
Mam nadzieje, że zatrudnimy fachowca pokroju Sampaoliego! Uzue według mnie, to średni pomysł.
No to panie i panowie zaczynamy nowy rozdział z naszą ukochaną Barceloną. Visca el Barca!
1
No chyba, że tak. Czyli prędzej da buziaka Krystynie?
0
Mógłby tak Jese dać plaskacza Realowi.
2
Bez wątpienia chłopak potrzebuję czasu, na pewno ma duży potencjał, co pokazywał w Villarreal. Nam nadzieje że nie sprzedamy go. Ja w niego wierze.
0
Czyżby Benzema zagubił taśmy na Łysego?
0
Ustawienie z trzema obrońcami jest niezłe, na pewno z Pique lepiej by wyglądało.
3
Wreszcie chłopaki zapieprzają, aż miło na to patrzeć, wreszcie też widać pressing. Świetnie na boisku wygląda Mascherano! Podanie do Messiego przepięknie. Wydaje mi się, że Rakitic ostatnio wygląda lepiej.
0
Pięknie założona siateczka sędziemu.
0
Marzeniem jest ten zawodnik. Sprzedać Gomesa, Rakitica i dołożyć z 40.
0
Też mnie to martwi, ale wierze w niego!
0
Właśnie dobrze jest pokazane, Alba wiele wniesie z przodu a za sobą będzie mieć tarcze w postaci Umtitiego i Busquetsa.
0
Bardzo podoba mi się, że Enrique stawia na formacje 3-4-3, dobrze, że próbuje coś robić i wprowadza coś innego! Vamos Barca!
0
Ciężko znaleźć..
No masz racje błąd.
1
Przepiękny utwór! Szkoda, że tak wspaniałych muzyków, jak Jacek Kaczmarski już nie ma..
0
Ależ to były czasy! Chciałbym zobaczyć Ville np. jako zmniennika Suareza.
0
W pomocy Rafinha i Suarez! Tylko nie Gomes. Poza tym mogli by zagrać, 3-4-3.
0
Ok, dziki za pomoc. ;)
19
Sorry, że wrzucam jeszcze raz
Kalendarz (Marzec)
16:9 (1920x1080)
http://ifotos.pl/z/awqwswa
4:3 (1680x1050)
http://ifotos.pl/z/awqwqra
16:10 (1440x900)
http://ifotos.pl/z/awqwsea
Działa?
0
Gdzie ty zawsze uploadujesz?