Dla mnie w obecnej LM najlepiej wygląda Bayern, na pewno mają pewniejszą obronę, bramkarza, no i oczywiście Lewandowski zjada napastników Realu. Na pewno piłkarzom z Madrytu nie można odmówić zaangażowania, ale mnie ich gra nie powala. Atletico czy Juve może ich spokojnie wyeliminować.
W tym roku jedynie z Napoli zagrali bardzo dobrze. Na wczorajszy mecz bawet nie ma bo patrzeć, wiadomo Espanyol wypiął dupę.
Przecież widać, że Espanyol olał mecz. Poczekajmy jak im przyjdzie mecz z solidnym przeciwnikiem, Sevilla to pokazała. Na pewno obecnie Real gra lepiej od nas.
0
Jak Buffon był młody na pewno miał gorsze momenty. Niemiec uratował nam wczoraj dupę, choć nie powiem poprłnił straszny kiks.
0
Wątpie żeby był na takim poziomie kiedyś, ale ma potemcjał na wspaniałego pomocnika.
0
Jak był formie to świetnie sobie radził, niesety został zajechany.
0
Żeby nie było gość mnie irytuje.. Oby z Atletico ława!
1
Rafinha też dobre zawody.
1
Ależ pomoc mamy żenującą pomoc, od diamentu do drewna. Marzy mi się, żeby wrócił Thiago, ale wątpie żeby chciał.
0
Uff kurwa ale fart..
1
Komentatorzy już trochę za dużo śmieją z Gomesa.
0
Nie chcę zabraniać. Tylko przed meczem trzeba znać umiar. Nie stwierczam że się upili i tak słabo zagrali.
0
Urodziny Neymara były tuż przed meczem z PSG?
Mi się, wydaję, że Enrique daję za dużą swobodę piłkarzom.
0
Mi cały czasvto w głowie, pewnie będzie do meczu rewanżowego, albo i dłużej. Ale dzięki takim raną moje serce bije dla tego klubu mocniej.
0
Ten pogrom mimo wszystko dobrze nam zrobił.
0
Dla mnie w obecnej LM najlepiej wygląda Bayern, na pewno mają pewniejszą obronę, bramkarza, no i oczywiście Lewandowski zjada napastników Realu. Na pewno piłkarzom z Madrytu nie można odmówić zaangażowania, ale mnie ich gra nie powala. Atletico czy Juve może ich spokojnie wyeliminować.
W tym roku jedynie z Napoli zagrali bardzo dobrze. Na wczorajszy mecz bawet nie ma bo patrzeć, wiadomo Espanyol wypiął dupę.
0
Dla mnie ten serial jest kiepski, zawiodłem się.
Co do Toma , to jest dobrym aktorem, ale można znaleźć znacznye lepszych, wątpię by osiągnął poziom genialnych aktorów.
0
Wie co najlepsze! Genialny aktor, jeden z najlepszych europejskich.
0
Z nudów nasza mnie ochota oglądać ŚWK, który odcinek jest waszym ulubionym?
0
Wiadomo, ale piosenka Szpaka była świetna.
2
Słaba ta piosenka, wątpie żeby była wysoko..
0
Oby tak było... :)
1
Drze się jak krowa, Szpak pokazał jej jak wygląda artyzm śpiewania.
0
Ależ mi go brak, nie tylko na boisku. Życzę mu żeby doszedł jak nakdalej.
Najlepszy prawy prawy obrońca w historii Barcy!
5
Wielka szkoda, że Nenad Bjelica nie trenował Lecha od początku sezonu, choć i tak spokojnie mogą powalczyć o chociażby wicemistrza.
0
Alkohol + rock! Lub nowy film mistrza Scorsese.
0
Znacznie bardziej wolę Suareza niż Ibre z Suarezem na skrzydle. Luis tylko by się męczył.
0
Oficjalnie już Real mecz z Celtą zostanie rozegrany przed ostatnią kolejką?
1
Przecież widać, że Espanyol olał mecz. Poczekajmy jak im przyjdzie mecz z solidnym przeciwnikiem, Sevilla to pokazała. Na pewno obecnie Real gra lepiej od nas.
1
Nie powiedziałbym, Real nie zachwyca, zobaczymy jak zagrają z Villarreal. Jeśli Real nie wygra któregoś z zaległych spotkań nic nie będzie wiadome.
0
W żadnym stopniu nie liczyłem na stratę pkt z Espanyolem, na chwilkę spojrzałem na mecz i widać, Espanyol ma w dupie ten mecz.
2
Ja mam w niego umiarkowaną wiarę, chłopakowi należy się szansa w nowym sezonie.
1
Oczywiście nie zapomne