0

Jak Buffon był młody na pewno miał gorsze momenty. Niemiec uratował nam wczoraj dupę, choć nie powiem poprłnił straszny kiks.

0

Wątpie żeby był na takim poziomie kiedyś, ale ma potemcjał na wspaniałego pomocnika.

0

Jak był formie to świetnie sobie radził, niesety został zajechany.

0

Żeby nie było gość mnie irytuje.. Oby z Atletico ława!

1

Rafinha też dobre zawody.

1

Ależ pomoc mamy żenującą pomoc, od diamentu do drewna. Marzy mi się, żeby wrócił Thiago, ale wątpie żeby chciał.

0

Uff kurwa ale fart..

1

Komentatorzy już trochę za dużo śmieją z Gomesa.

0

Nie chcę zabraniać. Tylko przed meczem trzeba znać umiar. Nie stwierczam że się upili i tak słabo zagrali.

0

Urodziny Neymara były tuż przed meczem z PSG?

Mi się, wydaję, że Enrique daję za dużą swobodę piłkarzom.

0

Mi cały czasvto w głowie, pewnie będzie do meczu rewanżowego, albo i dłużej. Ale dzięki takim raną moje serce bije dla tego klubu mocniej.

0

Ten pogrom mimo wszystko dobrze nam zrobił.

0

Dla mnie w obecnej LM najlepiej wygląda Bayern, na pewno mają pewniejszą obronę, bramkarza, no i oczywiście Lewandowski zjada napastników Realu. Na pewno piłkarzom z Madrytu nie można odmówić zaangażowania, ale mnie ich gra nie powala. Atletico czy Juve może ich spokojnie wyeliminować.

W tym roku jedynie z Napoli zagrali bardzo dobrze. Na wczorajszy mecz bawet nie ma bo patrzeć, wiadomo Espanyol wypiął dupę.

0

Dla mnie ten serial jest kiepski, zawiodłem się.

Co do Toma , to jest dobrym aktorem, ale można znaleźć znacznye lepszych, wątpię by osiągnął poziom genialnych aktorów.

0

Wie co najlepsze! Genialny aktor, jeden z najlepszych europejskich.

0

Z nudów nasza mnie ochota oglądać ŚWK, który odcinek jest waszym ulubionym?

0

Wiadomo, ale piosenka Szpaka była świetna.

2

Słaba ta piosenka, wątpie żeby była wysoko..

0

Oby tak było... :)

1

Drze się jak krowa, Szpak pokazał jej jak wygląda artyzm śpiewania.

0

Ależ mi go brak, nie tylko na boisku. Życzę mu żeby doszedł jak nakdalej.

Najlepszy prawy prawy obrońca w historii Barcy!

5

Wielka szkoda, że Nenad Bjelica nie trenował Lecha od początku sezonu, choć i tak spokojnie mogą powalczyć o chociażby wicemistrza.

0

Alkohol + rock! Lub nowy film mistrza Scorsese.

0

Znacznie bardziej wolę Suareza niż Ibre z Suarezem na skrzydle. Luis tylko by się męczył.

0

Oficjalnie już Real mecz z Celtą zostanie rozegrany przed ostatnią kolejką?

1

Przecież widać, że Espanyol olał mecz. Poczekajmy jak im przyjdzie mecz z solidnym przeciwnikiem, Sevilla to pokazała. Na pewno obecnie Real gra lepiej od nas.

1

Nie powiedziałbym, Real nie zachwyca, zobaczymy jak zagrają z Villarreal. Jeśli Real nie wygra któregoś z zaległych spotkań nic nie będzie wiadome.

0

W żadnym stopniu nie liczyłem na stratę pkt z Espanyolem, na chwilkę spojrzałem na mecz i widać, Espanyol ma w dupie ten mecz.

2

Ja mam w niego umiarkowaną wiarę, chłopakowi należy się szansa w nowym sezonie.

1

Oczywiście nie zapomne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?