0

Powinien dostać, to kluczowy zawodnik Barcelony. Obecnie najlepszy DP na Świecie. Mam nadzieje, że zakończy karierę w barwach Barcy.

2

Wiadomo, że jest potrzeby młody pomocnik, ale nie musi być to Pogba

0

Też bym tego chciał, ale niestety Veratti chcę został a poza tym PSG za cholerę nie sprzeda Włocha.

2

Chciałbym kiedyś zobaczyć Dybale w Barcelonie, teraz nie ma sensu go kupować, musiałby siedzieć na ławce on potrzebuje teraz dużo gry.

Oby nie doszło do transferu Pogby i Marquinhosa, lepiej poszukać kogoś w lidze hiszpańskiej.

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Realu, mam nadzieje, że Bilbao postawi trudne warunki i powalczą o wygraną.

Oby Valencia dziś pokonała Espanoyl. Neville to totalne nieporozumienie, powinien wylecieć po kompromitacji z Barceloną.

0

Ale dowaliłeś..

0

Też mnie korci postawić..

0

Co w tym śmiesznego? Wystarczy podać przykład Fabregasa. Śmiejesz się tylko dlatego, że to Real?

Trochę dziecinne..

0

Oby te słowa Guardioli były prawdą, w końcu Pep ma Barce w sercu, to jakby jego rodzina.

1

Świetny pomysł. Masip pograłby sobie w pucharze, Bravo natomiast poczułby smak Ligi Mistrzów, a Ter Stegen mógłby więcej pograć, dzięki temu nabrałby doświadzczenia na czym Barca tylko skorzysta.

0

W sumie nie dziwię się, chłopak ma ambicje i chcę grać. Ja i tak wolę żeby grał Bravo kosztem Niemca.

0

Na pewno się dogadają. Wątpię żeby Neymar chciał opuścić Barcelonę, u boku ma tak wspaniałych partnerów na boisku jak Messi i Suarez.

W tym klubie może osiągnąć wszystko, w sumie już to zrobił tylko brakuje złotej piłki ale na to ma jeszcze bardzo dużo czasu..

0

Śmieszne to jest;. Perez powinie się leczyć

0

Wiadomo, że Yaya to świetny zawodnik, szkoda aby miał siedzieć na ławce, a Busquets jest nie do ruszenia!

1

Piękne! Strasznie mi go brakuje. Już nigdy w składzie Barcy nie będzie takiego obrońcy..

0

I jeszcze /Milan.

4

Rozsypał się, ale Suarez więcej daje niż Kameruńczyk.

0

Szkoda mi trochę Nietoperzy, zawsze miałem sentyment i szacunek do tego klubu. Nie wyobrażam sobie ligi bez nic. Zatrudnienie Nevilla to nieporozumienie. Oby trenerem Valencii został Pellegrini

0

Zdecydowanie najlepszych atak w historii futbolu!

6

Busi gra jak profesor. Jeden z najważniejszych ogniw Barcelony. Dobrze, że Yaya został sprzedany..

Wielka w tym zasługa Guardioli! Taki piłkarz jak Busquets to istny skarb.

4

Jeden z najlepszych napastników Barcy! Więcej daję niż kiedyś Eto'o czy Villa.

6

Vidal pokazał, że powinien grać w tych trudniejszych meczach kosztem Alvesa. Aleix jest pewniejszy w obronie, daję więcej spokoju.

Jest bardzo zadowolony z tego transferu, jakie to szczęście, że nie został kupiony np. Danilo

1

Ależ miodna akcja., palce lizać!

3

Po prostu kpina. Pique za slowa na 4 mecze..

0

Piękne! Oby takie stroje zagościł w szatni Barcelony.

0

Raczej to jest niemożliwe. Wątpie żeby Enrique chciał takiego transferu.

2

Raczej nie. Każda obecna angielska drużyna nie dorasta Barcelonie.

0

Właśnie niech będą pewni, że jest i będzie mistrzostwo!

0

No widzisz ma więcej niż jeden. :D

0

Piękne chwile! Magic! Jak oglądam wyczyny Ronaldinho nadal mam dreszcze.

1

Śmieszne są te gazetki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?