Świetny pomysł. Masip pograłby sobie w pucharze, Bravo natomiast poczułby smak Ligi Mistrzów, a Ter Stegen mógłby więcej pograć, dzięki temu nabrałby doświadzczenia na czym Barca tylko skorzysta.
Szkoda mi trochę Nietoperzy, zawsze miałem sentyment i szacunek do tego klubu. Nie wyobrażam sobie ligi bez nic. Zatrudnienie Nevilla to nieporozumienie. Oby trenerem Valencii został Pellegrini
0
Powinien dostać, to kluczowy zawodnik Barcelony. Obecnie najlepszy DP na Świecie. Mam nadzieje, że zakończy karierę w barwach Barcy.
2
Wiadomo, że jest potrzeby młody pomocnik, ale nie musi być to Pogba
0
Też bym tego chciał, ale niestety Veratti chcę został a poza tym PSG za cholerę nie sprzeda Włocha.
2
Chciałbym kiedyś zobaczyć Dybale w Barcelonie, teraz nie ma sensu go kupować, musiałby siedzieć na ławce on potrzebuje teraz dużo gry.
Oby nie doszło do transferu Pogby i Marquinhosa, lepiej poszukać kogoś w lidze hiszpańskiej.
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Realu, mam nadzieje, że Bilbao postawi trudne warunki i powalczą o wygraną.
Oby Valencia dziś pokonała Espanoyl. Neville to totalne nieporozumienie, powinien wylecieć po kompromitacji z Barceloną.
0
Ale dowaliłeś..
0
Też mnie korci postawić..
0
Co w tym śmiesznego? Wystarczy podać przykład Fabregasa. Śmiejesz się tylko dlatego, że to Real?
Trochę dziecinne..
0
Oby te słowa Guardioli były prawdą, w końcu Pep ma Barce w sercu, to jakby jego rodzina.
1
Świetny pomysł. Masip pograłby sobie w pucharze, Bravo natomiast poczułby smak Ligi Mistrzów, a Ter Stegen mógłby więcej pograć, dzięki temu nabrałby doświadzczenia na czym Barca tylko skorzysta.
0
W sumie nie dziwię się, chłopak ma ambicje i chcę grać. Ja i tak wolę żeby grał Bravo kosztem Niemca.
0
Na pewno się dogadają. Wątpię żeby Neymar chciał opuścić Barcelonę, u boku ma tak wspaniałych partnerów na boisku jak Messi i Suarez.
W tym klubie może osiągnąć wszystko, w sumie już to zrobił tylko brakuje złotej piłki ale na to ma jeszcze bardzo dużo czasu..
0
Śmieszne to jest;. Perez powinie się leczyć
0
Wiadomo, że Yaya to świetny zawodnik, szkoda aby miał siedzieć na ławce, a Busquets jest nie do ruszenia!
1
Piękne! Strasznie mi go brakuje. Już nigdy w składzie Barcy nie będzie takiego obrońcy..
0
I jeszcze /Milan.
4
Rozsypał się, ale Suarez więcej daje niż Kameruńczyk.
0
Szkoda mi trochę Nietoperzy, zawsze miałem sentyment i szacunek do tego klubu. Nie wyobrażam sobie ligi bez nic. Zatrudnienie Nevilla to nieporozumienie. Oby trenerem Valencii został Pellegrini
0
Zdecydowanie najlepszych atak w historii futbolu!
6
Busi gra jak profesor. Jeden z najważniejszych ogniw Barcelony. Dobrze, że Yaya został sprzedany..
Wielka w tym zasługa Guardioli! Taki piłkarz jak Busquets to istny skarb.
4
Jeden z najlepszych napastników Barcy! Więcej daję niż kiedyś Eto'o czy Villa.
6
Vidal pokazał, że powinien grać w tych trudniejszych meczach kosztem Alvesa. Aleix jest pewniejszy w obronie, daję więcej spokoju.
Jest bardzo zadowolony z tego transferu, jakie to szczęście, że nie został kupiony np. Danilo
1
Ależ miodna akcja., palce lizać!
3
Po prostu kpina. Pique za slowa na 4 mecze..
0
Piękne! Oby takie stroje zagościł w szatni Barcelony.
0
Raczej to jest niemożliwe. Wątpie żeby Enrique chciał takiego transferu.
2
Raczej nie. Każda obecna angielska drużyna nie dorasta Barcelonie.
0
Właśnie niech będą pewni, że jest i będzie mistrzostwo!
0
No widzisz ma więcej niż jeden. :D
0
Piękne chwile! Magic! Jak oglądam wyczyny Ronaldinho nadal mam dreszcze.
1
Śmieszne są te gazetki.