Gwizdy na bramkarza od własnych kibiców kompletnie przesadzone, praktycznie wszystkie bramki przez słabą obronę i magię Barcy. Trochę mi chłopaka szkoda.
Jeśli tylko pomyśle o zakończeniu kariery Iniesty płakać mi się chcę, już brak Puyola i Xaviego to już wielki smutek. Cóż nic w życiu nie trwa wiecznie.
Kurcze najbardziej obawiam się meczu z Espanyolem, wiadomo jaki ohydny futbol pokażą na boisku papugi.. Ale i tak teraz trzeba skupić się tylko i wyłącznie na Gijon.
Waśnie pisałem z kibicem Realu, trochę mnie to śmieszy, że nie potrafią docenić tak wielu sukcesów Barcelona przestrzeni ostatnich lat. Na dodatek uważa, że nie wygranie tytułu mistrza Hiszpanii w ostatnich trzech latach to nie jest mega porażką.
Widać nie pogodzili się nadal z bladością w stosunku do Barcy.
Oby Deportivo pokonali wtedy szanse na mistrza wzrosną. Najbardziej martwi mnie mecz z Espanyolem. Granda, Betis i Sporting raczej s ą najłatwiejszym przeciwnikiem, choć nie ma co sie oszukiwać każdy z nich będzie chcieć zrobić Barcelonie krzywdę.
Myślicie, że jest na szansa na potknięcie się ekip z Madrytu?
Jeśli ktoś nie ma wiary niech za przeproszeniem się odpieprzy od Barcelony. Ja będę wierzy do ostatniej chwili. Kocham ten klub i zawsze tak będzie nawet bez pucharów.
Nie chodzi mi p opoziom sukcesu, ale dla kibica Barca ważniejsze są sukesy Barcelony, niektórzy kibice bardziej martwią się wygraną Realu choć na sukces ma 50% szans.
Niech sobie Real awansuje, a jeśli Atletico znajdziecie się w finale pokaże białym jak się gra. Dawałbym szansę City gdyby pierwszy mecz był w Madrycie a tak jest raczej pewny awans Realu.
Proponuje kompletnie już olać temat Realu. Ważniejsze jest zdobycie Barcy dubletu czy wygrana Realu LM?
Jedyną szansą aby Real nie zagrał w finale. Szczerze mnie już LM średnio obchodzi nawet jeśli Real wygra. Teraz jestem skupiony oby Barca miała dubletu. Chyba zobaczę tylko finał.
Oby teraz Real trafił na Bayern lub Atletico i pierwszy mecz u siebie, wtedy byśmy zobaczyli jaki Real jest mocny.
Trochę mnie wkurza ta podnieta Realem, i tak jeszcze może się okazać na koniec sezonu że Barca będzie mieć dwa trofea a Real kompletne zero. Może nie jest to obiektywne, ale moim zdaniem Real ma małą szanse na wygranie LM jeśli umnikną Atletico szansę będą większe.
0
Oby taki skład wyszedł od pierwszej minuty! Liczę na to, że w drugiej połowie pojawią się Rafinha oraz Roberto.
0
Wątpię aby Neymar chciał odejść a Barca go oddać, poza tym pewnie kolejna plotka.
2
Prawdziwy kibic na zawszę będzie darzyć Guardiole wielkim szacunkiem. Jest człowiekiem który zapisał Barcelonę złotymi literami w historii.
0
Jeśli kt uważa LM jest ważniejsza od ligi i na odwrót jest trochę śmieszny. Dla mnie każde trofeum jest tak samo istotne.
Niby dlaczego np. LM jest ważniejsza?
4
Gwizdy na bramkarza od własnych kibiców kompletnie przesadzone, praktycznie wszystkie bramki przez słabą obronę i magię Barcy. Trochę mi chłopaka szkoda.
0
Jeśli tylko pomyśle o zakończeniu kariery Iniesty płakać mi się chcę, już brak Puyola i Xaviego to już wielki smutek. Cóż nic w życiu nie trwa wiecznie.
1
Myślę dokładnie na boisku byłaby siekanka i na to się zapowiada..
1
Kurcze najbardziej obawiam się meczu z Espanyolem, wiadomo jaki ohydny futbol pokażą na boisku papugi.. Ale i tak teraz trzeba skupić się tylko i wyłącznie na Gijon.
A Wy którego meczu najbardziej się obawiacie?
0
Mam pytanko
Kupowaliście może jakieś koszulki z ciekawymi nadrukami Barcy?
1
1991..............
0
Waśnie pisałem z kibicem Realu, trochę mnie to śmieszy, że nie potrafią docenić tak wielu sukcesów Barcelona przestrzeni ostatnich lat. Na dodatek uważa, że nie wygranie tytułu mistrza Hiszpanii w ostatnich trzech latach to nie jest mega porażką.
Widać nie pogodzili się nadal z bladością w stosunku do Barcy.
0
Oby Deportivo pokonali wtedy szanse na mistrza wzrosną. Najbardziej martwi mnie mecz z Espanyolem. Granda, Betis i Sporting raczej s ą najłatwiejszym przeciwnikiem, choć nie ma co sie oszukiwać każdy z nich będzie chcieć zrobić Barcelonie krzywdę.
Myślicie, że jest na szansa na potknięcie się ekip z Madrytu?
1
Jeśli ktoś nie ma wiary niech za przeproszeniem się odpieprzy od Barcelony. Ja będę wierzy do ostatniej chwili. Kocham ten klub i zawsze tak będzie nawet bez pucharów.
0
Piękne chwilę! Barca na zawsze w moim sercu.
0
No ja nie potrzebnie wchodziłem. Normalnie nie wierze w to co się dzieje. Mimo wszystko bądźmy z nimi do końca!
1
Po prostu człowiek jest skołowany i serce boli. Nie wiem ak ja wytrzymam do końca sezonu.
Co do meczu moim zdaniem dziś było lepiej ale co z tego.. Neymar powinien zasiąść na ławce.
0
Fajnie że jest Roberto!
0
Jeśli nie daj Boże przegrają ten mecz, jedynie mocny alkohol
mnie uratuję.
Co do spotkania to najważniejsze aby zaczęli szybciej stwarzać akcje, grać na większym tęmpie i oczywiście atak musi się obudzić!
2
Szkoda, że w obecnych czasach kredki nie są zbyt często używane. :D
0
Toż żeś mnie pocieszył. Oby jak najszybciej minął ten finał..
2
Jak myślicie jeśli Real strzeli w Anglii gola to będzie pozamiatane? Nie oglądam meczów City więc się nie orientuje jak wygląda obrona Manchesteru?
0
Spokojnie w finale przepieprzą! ;)
0
Modlić się nie wiem po co, porażka białych w finale będzie wyborna. Boże ale macie kompleks Realu.
0
Nie chodzi mi p opoziom sukcesu, ale dla kibica Barca ważniejsze są sukesy Barcelony, niektórzy kibice bardziej martwią się wygraną Realu choć na sukces ma 50% szans.
0
Dokładnie pewniejszy jest awans do półfinału niż wygrana finale. Poza tym jeśli Real wyra będę mieć to głęboka w czterech literach.
Bądźmy teraz myślami z Barcą!
0
Niech sobie Real awansuje, a jeśli Atletico znajdziecie się w finale pokaże białym jak się gra. Dawałbym szansę City gdyby pierwszy mecz był w Madrycie a tak jest raczej pewny awans Realu.
Proponuje kompletnie już olać temat Realu. Ważniejsze jest zdobycie Barcy dubletu czy wygrana Realu LM?
0
Jedyną szansą aby Real nie zagrał w finale. Szczerze mnie już LM średnio obchodzi nawet jeśli Real wygra. Teraz jestem skupiony oby Barca miała dubletu. Chyba zobaczę tylko finał.
1
Znając życie będzie City i pierwszy mecz na wyjeździe.
2
Oby teraz Real trafił na Bayern lub Atletico i pierwszy mecz u siebie, wtedy byśmy zobaczyli jaki Real jest mocny.
Trochę mnie wkurza ta podnieta Realem, i tak jeszcze może się okazać na koniec sezonu że Barca będzie mieć dwa trofea a Real kompletne zero. Może nie jest to obiektywne, ale moim zdaniem Real ma małą szanse na wygranie LM jeśli umnikną Atletico szansę będą większe.
3
Ta porażka strasznie boli, serce wręcz m krwawi. Niestety trzeba patrzeć w przyszłość pozytywnie i mieć nadzieje na dublet.
Nie wiem jak Wy ale ja zawsze będę nosić Barcelonę w sercu, może nie zabrzmi to mądrze ale dla mnie i tak Barca jest ważniejsza niż wszystkie trofea.
czy wygrywasz, czy nie, zawsze ja Kocham Cie. W moim sercu Barca!! I na dobre i na złe!
Visca el Barça!!