0

Oby taki skład wyszedł od pierwszej minuty! Liczę na to, że w drugiej połowie pojawią się Rafinha oraz Roberto.

0

Wątpię aby Neymar chciał odejść a Barca go oddać, poza tym pewnie kolejna plotka.

2

Prawdziwy kibic na zawszę będzie darzyć Guardiole wielkim szacunkiem. Jest człowiekiem który zapisał Barcelonę złotymi literami w historii.

0

Jeśli kt uważa LM jest ważniejsza od ligi i na odwrót jest trochę śmieszny. Dla mnie każde trofeum jest tak samo istotne.

Niby dlaczego np. LM jest ważniejsza?

4

Gwizdy na bramkarza od własnych kibiców kompletnie przesadzone, praktycznie wszystkie bramki przez słabą obronę i magię Barcy. Trochę mi chłopaka szkoda.

0

Jeśli tylko pomyśle o zakończeniu kariery Iniesty płakać mi się chcę, już brak Puyola i Xaviego to już wielki smutek. Cóż nic w życiu nie trwa wiecznie.

1

Myślę dokładnie na boisku byłaby siekanka i na to się zapowiada..

1

Kurcze najbardziej obawiam się meczu z Espanyolem, wiadomo jaki ohydny futbol pokażą na boisku papugi.. Ale i tak teraz trzeba skupić się tylko i wyłącznie na Gijon.

A Wy którego meczu najbardziej się obawiacie?

0

Mam pytanko

Kupowaliście może jakieś koszulki z ciekawymi nadrukami Barcy?

1

1991..............

0

Waśnie pisałem z kibicem Realu, trochę mnie to śmieszy, że nie potrafią docenić tak wielu sukcesów Barcelona przestrzeni ostatnich lat. Na dodatek uważa, że nie wygranie tytułu mistrza Hiszpanii w ostatnich trzech latach to nie jest mega porażką.

Widać nie pogodzili się nadal z bladością w stosunku do Barcy.

0

Oby Deportivo pokonali wtedy szanse na mistrza wzrosną. Najbardziej martwi mnie mecz z Espanyolem. Granda, Betis i Sporting raczej s ą najłatwiejszym przeciwnikiem, choć nie ma co sie oszukiwać każdy z nich będzie chcieć zrobić Barcelonie krzywdę.

Myślicie, że jest na szansa na potknięcie się ekip z Madrytu?

1

Jeśli ktoś nie ma wiary niech za przeproszeniem się odpieprzy od Barcelony. Ja będę wierzy do ostatniej chwili. Kocham ten klub i zawsze tak będzie nawet bez pucharów.

0

Piękne chwilę! Barca na zawsze w moim sercu.

0

No ja nie potrzebnie wchodziłem. Normalnie nie wierze w to co się dzieje. Mimo wszystko bądźmy z nimi do końca!

1

Po prostu człowiek jest skołowany i serce boli. Nie wiem ak ja wytrzymam do końca sezonu.

Co do meczu moim zdaniem dziś było lepiej ale co z tego.. Neymar powinien zasiąść na ławce.

0

Fajnie że jest Roberto!

0

Jeśli nie daj Boże przegrają ten mecz, jedynie mocny alkohol
mnie uratuję.

Co do spotkania to najważniejsze aby zaczęli szybciej stwarzać akcje, grać na większym tęmpie i oczywiście atak musi się obudzić!

2

Szkoda, że w obecnych czasach kredki nie są zbyt często używane. :D

0

Toż żeś mnie pocieszył. Oby jak najszybciej minął ten finał..

2

Jak myślicie jeśli Real strzeli w Anglii gola to będzie pozamiatane? Nie oglądam meczów City więc się nie orientuje jak wygląda obrona Manchesteru?

0

Spokojnie w finale przepieprzą! ;)

0

Modlić się nie wiem po co, porażka białych w finale będzie wyborna. Boże ale macie kompleks Realu.

0

Nie chodzi mi p opoziom sukcesu, ale dla kibica Barca ważniejsze są sukesy Barcelony, niektórzy kibice bardziej martwią się wygraną Realu choć na sukces ma 50% szans.

0

Dokładnie pewniejszy jest awans do półfinału niż wygrana finale. Poza tym jeśli Real wyra będę mieć to głęboka w czterech literach.

Bądźmy teraz myślami z Barcą!

0

Niech sobie Real awansuje, a jeśli Atletico znajdziecie się w finale pokaże białym jak się gra. Dawałbym szansę City gdyby pierwszy mecz był w Madrycie a tak jest raczej pewny awans Realu.

Proponuje kompletnie już olać temat Realu. Ważniejsze jest zdobycie Barcy dubletu czy wygrana Realu LM?

0

Jedyną szansą aby Real nie zagrał w finale. Szczerze mnie już LM średnio obchodzi nawet jeśli Real wygra. Teraz jestem skupiony oby Barca miała dubletu. Chyba zobaczę tylko finał.

1

Znając życie będzie City i pierwszy mecz na wyjeździe.

2

Oby teraz Real trafił na Bayern lub Atletico i pierwszy mecz u siebie, wtedy byśmy zobaczyli jaki Real jest mocny.

Trochę mnie wkurza ta podnieta Realem, i tak jeszcze może się okazać na koniec sezonu że Barca będzie mieć dwa trofea a Real kompletne zero. Może nie jest to obiektywne, ale moim zdaniem Real ma małą szanse na wygranie LM jeśli umnikną Atletico szansę będą większe.

3

Ta porażka strasznie boli, serce wręcz m krwawi. Niestety trzeba patrzeć w przyszłość pozytywnie i mieć nadzieje na dublet.

Nie wiem jak Wy ale ja zawsze będę nosić Barcelonę w sercu, może nie zabrzmi to mądrze ale dla mnie i tak Barca jest ważniejsza niż wszystkie trofea.

czy wygrywasz, czy nie, zawsze ja Kocham Cie. W moim sercu Barca!! I na dobre i na złe!

Visca el Barça!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?