Niech kibice Realu się cieszą z łatwego dwumeczu i tak w półfinale czeka ciężko rywal, a jeśli Real będzie non stop grać z słabszymi może mnie złe skutki. Wolę żeby Barca wygrała w takim stylu jak rok temu eliminując najlepszych.
Szkoda, że akurat Atletico a nie Bayern i pierwszy mecz u siebie, zapowiada się ciężka walka o półfinał, ale chłopaki dadzą radę.
Nie wierze jak Juve dało sobie wyrwać awans. Szkoda, że prawidłowa bramka nie został uznana, właśnie w takich momentach powtórki są niezbędne, dobrze, że Infantino co z tym zadziałał.
Cieszę się, że wreszcie będzie grać regularnie. Według mnie jest lepszy od Munira czy Sandro. Niestety Barca to trochę nie ten poziom, lepiej żeby rozwijał się gdzie indzie z większą ilością gry.
0
Idealny zawodnik na ławkę. Oby się udało!
0
Gdzie można zobaczyć te wszystkie filmiki z periscope Pique?
0
Trudno się mówi, jeśli nie chcę do Barcy. Nic na siłę. Jeśli w ogólne to nie jet plotką.
0
Szkoda, wolałbym aby Barca pokonała Atletico z najlepszym skałdem.
0
Rekord Juventusu jest mocno zagrożony.
0
Też tak myślę, mam nadzieje, że Barca pokaże gdzie jest miejsce Realu!
0
Mam nadzieje, że dostanie szansę zagrać w tych meczach jak najwięcej minut.
0
Chorwacka rakieta odpala mecz.
0
Tak myślałem. ;)
0
Długo sobie poczeka aby został pierwszym bramkarzem. Trzeba przyznać Niemcy obecnie ma wysyp świetnych bramkarzy, Marc nie będzie mieć łatwo.
0
Niestety jeśli Atletico szybko strzeli gola nie będzie to ładny mecz jaki rewanż.. Szkoda, że nie trafiliśmy na z Bayern.
3
Niech kibice Realu się cieszą z łatwego dwumeczu i tak w półfinale czeka ciężko rywal, a jeśli Real będzie non stop grać z słabszymi może mnie złe skutki. Wolę żeby Barca wygrała w takim stylu jak rok temu eliminując najlepszych.
Szkoda, że akurat Atletico a nie Bayern i pierwszy mecz u siebie, zapowiada się ciężka walka o półfinał, ale chłopaki dadzą radę.
0
Dzięki za pomoc.
0
Gdzie mogę zobaczyć skrót wczorajszego meczu? ;)
0
Też nie czuję mocy Bayernu.
3
Pięknie wyglądają okładki z El Pistolero!
Nie wierze jak Juve dało sobie wyrwać awans. Szkoda, że prawidłowa bramka nie został uznana, właśnie w takich momentach powtórki są niezbędne, dobrze, że Infantino co z tym zadziałał.
0
Kapitalnie przyłożył się do strzału. Suarez urodził się aby strzelać bramki w barwach Blaugrany.
0
Liczę, że Barca trafi na Bayern!
0
Jedna z najlepszych jego asyst przy odpalonej petardzie Suareza. Mógłby zostać jeszcze. ;)
0
cJeśli Bayern odpadnie, Mandžukić poczuje niezłą satysface a Vidal wręcz przeciwnie.
0
Ależ brameczka!!!
0
Najważniejsze aby szybko strzelić gola i obyć się bez urazów.
0
Mam nadzieje, że tego lata odejdzie. Alba potrzebuje solidnego konkurenta i zmiennika, choć priorytetem jest środkowy obrońca.
0
Liczę, że Atletico trafi na Real.
0
Może macie jakieś ciekawe typy na dziś?
0
Wolałbym aby kupili ogranego w lidze Laporte, ale jak zakontraktują Brazylijczyka również będę zadowolony.
Ostatnio za bardzo nie widziałem Marquinhos jak gra. Może ktoś widział go czsęsto w akcji?
0
Świetnie powiedziane.
3
Po prostu Mathieu jest lepszy. Gdyby tak nie było Lucho by stawiał na Marca.
0
Jeśli Enrique ne stawia na niego to musi być jakiś powód. Lepiej żeby odszedł najlepiej do Sevilli.
7
Cieszę się, że wreszcie będzie grać regularnie. Według mnie jest lepszy od Munira czy Sandro. Niestety Barca to trochę nie ten poziom, lepiej żeby rozwijał się gdzie indzie z większą ilością gry.