0

Idealny zawodnik na ławkę. Oby się udało!

0

Gdzie można zobaczyć te wszystkie filmiki z periscope Pique?

0

Trudno się mówi, jeśli nie chcę do Barcy. Nic na siłę. Jeśli w ogólne to nie jet plotką.

0

Szkoda, wolałbym aby Barca pokonała Atletico z najlepszym skałdem.

0

Rekord Juventusu jest mocno zagrożony.

0

Też tak myślę, mam nadzieje, że Barca pokaże gdzie jest miejsce Realu!

0

Mam nadzieje, że dostanie szansę zagrać w tych meczach jak najwięcej minut.

0

Chorwacka rakieta odpala mecz.

0

Tak myślałem. ;)

0

Długo sobie poczeka aby został pierwszym bramkarzem. Trzeba przyznać Niemcy obecnie ma wysyp świetnych bramkarzy, Marc nie będzie mieć łatwo.

0

Niestety jeśli Atletico szybko strzeli gola nie będzie to ładny mecz jaki rewanż.. Szkoda, że nie trafiliśmy na z Bayern.

3

Niech kibice Realu się cieszą z łatwego dwumeczu i tak w półfinale czeka ciężko rywal, a jeśli Real będzie non stop grać z słabszymi może mnie złe skutki. Wolę żeby Barca wygrała w takim stylu jak rok temu eliminując najlepszych.

Szkoda, że akurat Atletico a nie Bayern i pierwszy mecz u siebie, zapowiada się ciężka walka o półfinał, ale chłopaki dadzą radę.

0

Dzięki za pomoc.

0

Gdzie mogę zobaczyć skrót wczorajszego meczu? ;)

0

Też nie czuję mocy Bayernu.

3

Pięknie wyglądają okładki z El Pistolero!

Nie wierze jak Juve dało sobie wyrwać awans. Szkoda, że prawidłowa bramka nie został uznana, właśnie w takich momentach powtórki są niezbędne, dobrze, że Infantino co z tym zadziałał.

0

Kapitalnie przyłożył się do strzału. Suarez urodził się aby strzelać bramki w barwach Blaugrany.

0

Liczę, że Barca trafi na Bayern!

0

Jedna z najlepszych jego asyst przy odpalonej petardzie Suareza. Mógłby zostać jeszcze. ;)

0

cJeśli Bayern odpadnie, Mandžukić poczuje niezłą satysface a Vidal wręcz przeciwnie.

0

Ależ brameczka!!!

0

Najważniejsze aby szybko strzelić gola i obyć się bez urazów.

0

Mam nadzieje, że tego lata odejdzie. Alba potrzebuje solidnego konkurenta i zmiennika, choć priorytetem jest środkowy obrońca.

0

Liczę, że Atletico trafi na Real.

0

Może macie jakieś ciekawe typy na dziś?

0

Wolałbym aby kupili ogranego w lidze Laporte, ale jak zakontraktują Brazylijczyka również będę zadowolony.

Ostatnio za bardzo nie widziałem Marquinhos jak gra. Może ktoś widział go czsęsto w akcji?

0

Świetnie powiedziane.

3

Po prostu Mathieu jest lepszy. Gdyby tak nie było Lucho by stawiał na Marca.

0

Jeśli Enrique ne stawia na niego to musi być jakiś powód. Lepiej żeby odszedł najlepiej do Sevilli.

7

Cieszę się, że wreszcie będzie grać regularnie. Według mnie jest lepszy od Munira czy Sandro. Niestety Barca to trochę nie ten poziom, lepiej żeby rozwijał się gdzie indzie z większą ilością gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?