Jestem jak najbardziej za, idealny zmiennik dla naszej trójki w ataku. Z jednej strony trochę szkoda aby siedział na ławce tak świetny zawodnik. Mimo wszystko pasowałby w Barcelonie.
Oby osiągnęli porozumie jak najszybciej. Busquets to kluczowy element w układanc Enrique, nie widzę zawodnika na świecie, który mógłby zastąpić Sergio.
Czas w Barcelonie Adriano powinien się zakończyć po zakończeniu obecnego sezonu. Wiek daje o sobie znać, sam by na tym skorzystał, raczej znalazłby się kluby, które zagwarantują więcej minut gry.
Barca musi wreszcie kupić porządnego lewego obrońce, niestety Alba ostatnio przeplata słabe mecze, widać spadek formy.
Jordi potrzebuje lepszego konkurenta na swojej pozycji, widziałbym w tej roli José Gayà.
Mam nadzieje, że niebawem będzie oficjalna wiadomość, już ten szum wokół Neymara jest męczący, choć pewnie przedłużenie kontraktu nie utnie plotek transferowych.
Świetny mecz Javiera. Zapamiętam jego dwa wspaniałe zagrania - wyczyszczenie Chamberlaina i przebicie wślizgiem piłki przy akcji Arsenalu co zaowocowało kontrą i bramką Messiego.
Jeden z moich ulubionych graczy. Mam nadzieje, że jeszcze trochę pogra w Barcelonie.
Śmieszny jest, to nie chodzi o całuski tylko o świetne relacje, które są potrzebne aby dobrze rozumieć się na boisku. Lepiej żeby się nie odzywał bo się ośmiesza.
0
Już zawsze będzie mi brakować naszego Generała. Istna legenda!
0
Szkoda chłopaka aby marnował czas na ławce.
0
Jeśli tak będzie, bardzo mnie to ucieszy. :)
1
Oby tak PSG trafiło na Real.
2
Liczę na trójkę Messiego, choć najważniejsze są trzy oczka.
0
Diego Godin jest świetny.
0
Jak tu Alvesa nie lubić. Zamknął usta cholernym rasistą!
0
Najważniejsze aby wróił bez urazu, teraz gdy nadchodzi końcówka sezonu będzie potrzebna jego obecność i pracowitość.
Całe szczęscie, że/Ivan zajął miejsce Fabregasa.
0
Jestem jak najbardziej za, idealny zmiennik dla naszej trójki w ataku. Z jednej strony trochę szkoda aby siedział na ławce tak świetny zawodnik. Mimo wszystko pasowałby w Barcelonie.
0
Może sobie pomarzyć. Neymar nie pójdzie do słabszego klubu.
0
Oby osiągnęli porozumie jak najszybciej. Busquets to kluczowy element w układanc Enrique, nie widzę zawodnika na świecie, który mógłby zastąpić Sergio.
0
Czas w Barcelonie Adriano powinien się zakończyć po zakończeniu obecnego sezonu. Wiek daje o sobie znać, sam by na tym skorzystał, raczej znalazłby się kluby, które zagwarantują więcej minut gry.
Barca musi wreszcie kupić porządnego lewego obrońce, niestety Alba ostatnio przeplata słabe mecze, widać spadek formy.
Jordi potrzebuje lepszego konkurenta na swojej pozycji, widziałbym w tej roli José Gayà.
0
Chłopak ma potencjał, ale niestety w rezerwach ciężko będzie się pokazać, najlepszą opcją będzie wypożyczenie
0
Wiedziałem, że nadejdzie czas świetnej formy Pique. Oby utrzymał form do końca sezonu!
7
Enrique mógł dać odpocząć Busiemu, Mascherano godnie go zastąpi.
2
Jeśli Aduriz utrzyma formę pewnie będzie miał szanse pojechać na Euro.
1
No bez przesady, jeśli .Di Caprio 8 to Al Pacino dwa razy tyle. W "Wilku" zagrał bardzo dborze ale Matthew McConaughey bardziej zasłużył.
0
Niech ktoś powie, że angielska liga angielska jest najlepsza..
Zwycięzca LE zagra w LM?
0
Stary a głupi.
0
Mam nadzieje, że niebawem będzie oficjalna wiadomość, już ten szum wokół Neymara jest męczący, choć pewnie przedłużenie kontraktu nie utnie plotek transferowych.
0
Każdy ma swoje.
0
Całe szczęście, że odzyskał swoją lepszą formę w najtrudniejszej i decydującej części sezonu. Jego gra nogami jest perfekcyjna.
7
Remis będzie najlepszym rezultatem, ale ja chcę wygranej Rojiblancos!
0
Ja nie chcę Pogby, niech sobie idzie do Realu.
0
Pytane do tych którzy oglądali Juventus - Bayern jak wypadli Lewandowski i Dybala?
0
Wreszcie udany mecz Alvesa, potrafi spiąć się na ważne mecze.
0
Świetny mecz Javiera. Zapamiętam jego dwa wspaniałe zagrania - wyczyszczenie Chamberlaina i przebicie wślizgiem piłki przy akcji Arsenalu co zaowocowało kontrą i bramką Messiego.
Jeden z moich ulubionych graczy. Mam nadzieje, że jeszcze trochę pogra w Barcelonie.
29
Bardzo lubię Cecha, widać, że jest spoko gościem. Miły widok jak gratulował Messiemu.
1
Grubasek zrehabilitował się w najlepszy sposób.
0
Śmieszny jest, to nie chodzi o całuski tylko o świetne relacje, które są potrzebne aby dobrze rozumieć się na boisku. Lepiej żeby się nie odzywał bo się ośmiesza.