0

Według mnie to powinien iść gdzieś do Portugalii podobnie jak Nico Gonzalez.

2

Vozinha jest fanem barcelony, bierzemy go na trzeciego bramkarza? W sumie to czemu nie?

1

@Messibestplayerintheworld Dokładnie, chociaż boje się, że tutaj się nie odnajdzie, rzadko kiedy Włoch bądź Anglik odnajdują się w Hiszpanii, czas pokaże, zawsze można go będzie sprzedać po sezonie nawet za podobną kwote, za jaką go kupiliśmy.

1

Kurna marzy mi się ten Barcola tutaj, szkoda, że kupiliśmy Gordona, ale nie ma co narzekać, może wypali.

6

@KrwawiaceoczyVEB Bo w Betisie są dobre chłopaki, da się z nimi dogadać i można powiedzieć, że jest to jeden z naszych "zaprzyjaźnionych" klubów z La ligi. Chcą naszych młodziaków i ich ogrywają, biorą od nas odżutków a dodatkowo nie raz sprawili kłopot białym i zabrali im punkty.

2

@AlphaNumeric No Flick już swojego Kimmicha miał to nie dawał mu minut i teraz chłopaczyna niestety odchodzi.

4

Coś niesamowitego.

3

Barcola to tak świetny gracz.. musi latem zmienić klub bo się marnuje w tym Psg, gra świetnie, liczby ma świetne, czego chcieć więcej?

0

Wchodzi mój wymarzony piłkarz do Barcelony.

2

Uwielbiam Barcole, topka, śledze go jeszcze od gry w Lyonie, kwestia czasu a zmieni klub i zagra gdzieś, gdzie będzie grał w wyjściowym składzie.

10

Tak! Lepiej grać czterema gwiazdeczkami niż wystawić Cherkiego i zdominować środek pola! Brawo Deschamps.

0

@Lisek Tak ale dopiero za rok, w tym roku 100mln to minimum.

1

Byłem wielkim fanem dealu Kounde odchodzi Cucu kudłaty przychodzi, ale cóż, nie wiem co zrobimy, wiem, że powinniśmy pozbyć się Kounde jak najszybciej puki jest sporo wart.

1

Senegal ich puknie.

0

Vozinha jest fanem barcelony, bierzemy go na trzeciego bramkarza? W sumie to czemu nie?

2

Coś czuje, że nie wyjdą z grupy.

0

Fajnie, niech przychodzi, ciekawy grajek.

0

@DonPancio Rashford obniżłby swoją pensje aż o 60%, żeby tu zostać, także nie gadajmy o pieniądzach w jego sprawie, bo jest wart tych pieniędzy.

0

Nie wezmą go, chyba, że odejdzie Huijsen, Asencio bądź Militao, a na to się nie zapowiada.

1

Mathis Jangéal, brać bo odchodzi z Psg za darmo, a strzela jak porąbany, dobry francuski talent, pomocnik ofensywny, który zagra na 9, dotychczas grał w Psg u19 ale miał nawet debiut w pierwszej drużynie paryżan.

1

@DonPancio Statystyki miał świetne, natomiast grał po prostu słabo, ale zasłużył na to, żeby tu zostać.

1

Dogadać się z Marcusem niech ich tam nagaduje, pod koniec okienka zmiękną i zgodzą się za kolejne wypożyczenie, może tym razem z przymusem wykupu przy odpowiednich warunkach. Ja bym z chęcią zostawił Rashy'ego na dłużej.

0

Jego transfer tam nie ma wogóle sensu jak dla mnie. Z resztą the sun to sie nadaje.

0

@krefi10 Otóż nie, w Fifie faktycznie jest ustawiony na pozycji Śpo za napastnikiem w składach, ale nie, jest on napastnikiem, który potrafi grać na pozycji pomocnika ofensywnego.

3

Jestem w 200% pewien, że Alvarez nie przyjdzie, strasznie to ucichło a Atletico powtarzało z 5 razy, że go nie puszczą. Griezzman odszedł, Lookman gra na lewym skrzydle a Sorloth jest o krok od Juventusu. Przy odejściu dodatkowo Alvareza to ono by musieli zakontraktować conajmniej trzech napastników co z dzisiejszym rynkiem na tej pozycji jest wręcz nie wykonalne, dlatego uważam, że nie ma szans już na przyjście Alvareza a umówmy się, Julian ma dalej kontrakt a Atletico ma pieniądze i nie musi go sprzedawać do największych rywali w lidze. Dlatego właśnie skupiłbym sie na kimś innym, tylko na kim? Joao Pedro nie do wyjęcia, Kane za drogi jak na swój wiek, Marmoush zbyt cienki i city go zweryfikowało Dlatego postawiłbym na Eli Junior Kroupi z Bournemouth, chłopak strzelił w debiutanckim sezonie 13bramek mając 19lat także liczby spoko, dobrze pressuje, dobrze rozgrywa jest strasznie zwinny i ma 179cm wzrostu także typ zawodnika jakiego szukamy. Kosztowałby bardzo dużo bo w okolicach 80-90mln, ale cóż, coś za coś. Na środek obrony z tego co widzę to jedyną najlepszą opcją jest Castello Lukeba. Obie opcje nie są jakieś świetne, ale co zrobić? Obaj kosztowaliby około 140mln ale dodatkowo liczyłbym na transfer Grimaldo albo Rashforda, którego mimo wszystko bym zostawił.

3

@dudek89 Jestem w 200% pewien, że Alvarez nie przyjdzie, strasznie to ucichło a Atletico powtarzało z 5 razy, że go nie puszczą. Griezzman odszedł, Lookman gra na lewym skrzydle a Sorloth jest o krok od Juventusu. Przy odejściu dodatkowo Alvareza to ono by musieli zakontraktować conajmniej trzech napastników co z dzisiejszym rynkiem na tej pozycji jest wręcz nie wykonalne, dlatego uważam, że nie ma szans już na przyjście Alvareza a umówmy się, Julian ma dalej kontrakt a Atletico ma pieniądze i nie musi go sprzedawać do największych rywali w lidze. Dlatego właśnie skupiłbym sie na kimś innym, tylko na kim? Joao Pedro nie do wyjęcia, Kane za drogi jak na swój wiek, Marmoush zbyt cienki i city go zweryfikowało Dlatego postawiłbym na Eli Junior Kroupi z Bournemouth, chłopak strzelił w debiutanckim sezonie 13bramek mając 19lat także liczby spoko, dobrze pressuje, dobrze rozgrywa jest strasznie zwinny i ma 179cm wzrostu także typ zawodnika jakiego szukamy. Kosztowałby bardzo dużo bo w okolicach 80-90mln, ale cóż, coś za coś. Na środek obrony z tego co widzę to jedyną najlepszą opcją jest Castello Lukeba.

4

Chyba obecnie najlepszymi opcjami do nas będą dwaj Francuzi: Castello Lukeba i Eli Junior Kroupi. Okno się nawet nie zaczęło a opcji już nie ma. Jeżeli chcemy solidnego środkowego obrońce za przyzwoitą cene to Lukeba jest jedną z najlepszych opcji. Jak wiem chcemy napastnika bardziej typu "fałszywa 9" bardziej typu gościa, który będzie rozgrywał i pressował. Joao Pedro nie do wyciągnięcia, Alvarez od nich nie odejdzie bo nie będą mieli żadnego środkowego napastnika ponieważ Sorloth i Griezzman odchodzą, Kane stary, zbyt drogi więc jako ta czwarta opcja Kroupi jest najbardziej sensowny. Francuz delikatnie przypomina mi Suareza, jest młodziutki i ma dobre liczby w Bournemouth. Opcje typu Plan D ale w tym momencie jak dla mnie najlepsze. (W takim wypadku liczę dodatkowo na Grimaldo bądź Rashforda)


Ponawiam, żeby wiecej osob zobaczyło i ewentualnie się wypowiedziało na ten temat.

0

@Hindus Tylko czy Kroupi będzie chciał po tak świetnym sezonie być rezerwowym? Być może, ale trzeba być dobrej myśli, jeżeli złożymy szybko ofertę i zaskoczymy i wszystko odbędzie się po cichu, to możliwe, że damy radę.

0

@PatrykBarca Jak na debiutancki sezon w Premier leauge, mając 19lat? Świetne. Spójrz na liczby Alvareza, które dopiero są tragiczne.

0

@Derpowsky od początku obstawiałem Egipt. Belgia zawodzi od lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?