0

@ACRAB95 To było Ironiczne jak coś..

4

Ale De Jong świetnie mówi po Angielsku, może tak transfer do Angli? :D

0

Ten Bouaddi w meczu z Brazylią to wyglądał tak cudownie na boisku.. Jakby De Jong odszedł i ten chłopak tutaj przyszedł, marzenie. Idealnie by grał w duecie z Pedrim, potrafi świetnie grać w obronie, dobra technika, opanowanie niesamowite a mówimy o chłopaku, który ma 18/19lat.

0

Co z tym Christensenem w końcu? Przedłuża czy nie? Wiem, że był blisko przedłużenia umowy o dwa lata ale żadnej oficjalki (chyba) nie było.

24

Ferran musi zostać priorytetowo. Wiem, że ma tutaj dużo hejterów, ale dla mnie to bardzo wartościowy piłkarz, który układa również drużyne i jest jednym z najbardziej lubianych w szatni. Może jako wyjściowa 9 to za dużo dla niego ale jako Joker, wchodzący na podmęczonych rywali może nam dużo dać i nie jeden mecz wygrać.

7

@waletpl Lewy jest profesjonalistą i nigdy publiczne nie mówił, że chce grać u białych.

0

Może i głupio gadam, ale Endrick powinien grać w Barcelonie. Idealnie by sie do nas wpisał w tym momencie. Mogliśmy iść All in po niego a Tygryska zostawić w spokoju. Chociaż z drugiej strony to Roque wcale nie powinien odchodzic definitywnie do Palmeiras, teraz strzela tam hurtowo a to my zostaliśmy bez napastnika.

0

O proszę, Chadi Riad!

2

Fati jest w Brazylii i wstawił tik toka jak tańczy z Joao Pedro xD.

0

Chicago Fire podobno chce Alabe i Goretzke, to Lewciu będzie miał ekipe z Bayernu!

2

Na papierze fajnie kurna wygląda.

0

@19Riki20 ArsenkveFcb na yt, młody chłopak transmituje i komentuje mecze barcy b na swoim kanale, bynajmniej robił to od października do stycznia bo wtedy właśnie głównie oglądałem te mecze. Polecam.

0

@malypuzon Bramkarze są juz sprawdzeni na treningach, Eden Aller i oczywiście Kochen notorycznie wymieniają się w roli trzeciego bramkarza pierwszej drużyny i trenują z pierwszą drużyna.

2

Cieszą mnie te nazwiska ale zabrałbym jeszcze Farinasa i Nomoko. Ten drugi czyli Nomoko osobiście robi na mnie największe wrażenie, doznał Acl ale przed kontują był świetny ogladalem jego mecze i jak dla mnie on i Xavi Espart byli najlepsi na boisku. Chłopaczek przypomina Dembele ale tego z Psg, świetnie pressuje, jest hiszpanem o malijskich korzeniach.

0

Nie jestem za tym, żeby go sprowadzać, to kolejny nastolatek, który nie ma cech przywódczych. Potrzebujemy gościa który poukłada całą defensywe i pomoże Cubarsiemu, tak jak to robił Inigo. (Tak dalej nie pogodziłem się z odejściem Baska)

3

Nasza nowa dziewiątka!

3

Nie podpisaliśmy Bernardo to dawać tutaj Rashy'ego, zasłużył a napewno się przyda.

0

@Bombelek951 Tylko, że to Vlaho jest wiecznie kontuzjowany. Zaliczył przeogromny zjazd a Juventus chciał się go od dawna pozbyć, praktycznie w każdym okienku był łączony z odejściem i nie ma co się dziwić. Z tym Nunezem to nie przesadzajmy. Jest lepszy od Serba, jest szybszy i doświadczony w najlepszej lidze świata, to, że ma problemy z celnoscią to jest tak naprawde nic. Chłop ma końskie zdrowie, może do nas przyjsc na wypożyczenie z Al Hilal albo także za darmo. Przypominam, że ci "memowi" piłkarze z Premier leauge w słabszej lidze świetnie się odnajdują, przykładowo Antony. Jeżeli chodzi o Espiego to jest płacenie za ogromny potencjał. Levante chce za niego 25mln a są to grosze tak naprawde, nie strzelił dużo ale potencjał ma ogromny i chociaż to nie typ napastnika jaki chcemy, to serio bym chłopaczyne rozważył.
@juro14

2

@Bombelek951 Za darmo? Gość w utrzymaniu będzie droższy od Alvareza. Wszystko tylko nie ten placek. Zgadzam się, mógłby fajnie strzelać bramki po dostaniu piłki od Yamala i Raphy, ale nasi skrzydłowi wolą strzelać sami niż podawać do środka, z tąd Lewandowski dostawał tak mało piłek i strzelił tak nie wiele bramek. Flick chce priorytetowo Alvareza, który nie jest klasyczną 9, tylko gościem, który świetnie pressuje i rozgrywa i to mu powinniśmy dostarczyć. Obecnie na rynku z tych sensowniejszych opcji o takiej charakterystyce jest tylko Alvarez, Joao Pedro i ewentualnie Kane. Jeżeli chcecie już klasyczną 9 to lepiej patrzec na Nuneza albo Carlosa Espiego z Levante.
@juro14
@Natalia12345

0

Pamiętam jeszcze jak w debiucie Gündo zagrał w meczu przedsezonowym, zagrał świetnie i strzelił bramke, jakby został to pod Flickiem by to chodzilo jak w zegarku.

0

Ewidentnie wyszło mu to na plus, ale odszedł mydląc nam oczy. Nie szanuje go za to.

1

@Sebaldek Jakby nie patrzec Nunez ma wszystko co potrzeba. Potrenowałby ino celność i skuteczność i Flick moglby zrobic z niego ciekawego gracza.

0

@blakkudium A to nawet nie wiedziałem, nie śledze aż tak, ale co się dziwić, pieniądze to oni napewno mają.

0

@Carlosss Dokładnie, a jeżeli mamy kase to iść All in po Gvardiola.

1

@Kapitan9 Może się po niego Betis zgłosi bo oni ostatnio lubią egzotycznych
@Frimpong @blakkudium @mekston @Barcaa12

4

Ale ten Quinones ma staty w Arabii, 33 bramki, 4 asysty w 31 meczach ligowych, wiadomo to tylko Arabia ale liczby ma niebotycznie dobre.

0

Tu chcą Bernardo, tu Alavareza, tu Rashforda może se Cancelo jeszcze weźmiecie? Zainteresujmy się Vlahoviciem dla beki, zobaczymy co zrobią.

3

Podobno taki fan Barcelony, podobo Felixa się pytał jak się żyje w Barcelonie. Jak on bardzo za młodu kochał ten klub. A teraz wybierze ten śmieszny Real? Albo on jest głupi albo faktycznie daliśmy mu strasznie małe pieniądze, chociaż Rashford swoją pensje obniżłby aż o 60%. Także wolałbym Anglika.

0

Fajnie jak przyjdzie, w porządku jak nie przyjdzie. Nie będe płakał.

0

@Eto'o9 R10 No ale jakby nie patrzeć to świetny deal dla wszystkich, może po za Anką bo tam tak dobrze nie tańcują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?