Kapitan9
Dołączył/a: lipiec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derpowsky od początku obstawiałem Egipt. Belgia zawodzi od lat.
4
Chyba obecnie najlepszymi opcjami do nas będą dwaj Francuzi: Castello Lukeba i Eli Junior Kroupi. Okno się nawet nie zaczęło a opcji już nie ma. Jeżeli chcemy solidnego środkowego obrońce za przyzwoitą cene to Lukeba jest jedną z najlepszych opcji. Jak wiem chcemy napastnika bardziej typu "fałszywa 9" bardziej typu gościa, który będzie rozgrywał i pressował. Joao Pedro nie do wyciągnięcia, Alvarez od nich nie odejdzie bo nie będą mieli żadnego środkowego napastnika ponieważ Sorloth i Griezzman odchodzą, Kane stary, zbyt drogi więc jako ta czwarta opcja Kroupi jest najbardziej sensowny. Francuz delikatnie przypomina mi Suareza, jest młodziutki i ma dobre liczby w Bournemouth. Opcje typu Plan D ale w tym momencie jak dla mnie najlepsze. (W takim wypadku liczę dodatkowo na Grimaldo bądź Rashforda)
0
Jak Olmito by wszedł to by dużo dał, tymbardziej, że on w repce zawsze dobrze grał.
2
Nie mam pojęcia co wogóle na boisku robi Rodri, już Casado byłby kurna lepszy.
0
Powinien wejść ten Munoz.
1
@Marcelinho132 Nowe, nie znałem. Łysy od lat tak robi, mnie to dziwi, że Le Normand nie pojechał na mistrzostwa. Bo to przecież jeden z ulubieńców de la fuente.
1
@Bykunn Ja to stawiłem na 5:1...
0
Gracz na Deportivo Alaves czy na getafe, nigdy więcej nie powinien zagrać w kluczowym momencie ligi mistrzów.
0
@Bartas1998 Nie wiem, być może Huijsena.
3
@Dracco Zrobi kilka kiksów to Łysy może to zauważy, chore mając dwóch najlepszych bramkarzy świata stawiać na gościa, który nie jest nawet w top 3 najlepszych bramkarzy la ligi.
3
Gavi on the wing.
1
120mln na lewych obrońców w dwa lata tylko po to żeby zatrzymać Yamala \(^o^)/
0
Podobno temat Joao Pedro wraca.
4
Noi dobrze, powinniśmy go podpisać i sprzedać conajmniej za 25mln, albo wypożyczyć. Ma chłopak ogromny potencjał.
0
Ciekawe czy Deco po cichu z kimś rozmawia i jest już coś zaawansowanego. Mniejsi i mało wiarygodni dziennikarze piszą, że rozmawiamy z obozem Castello Lukeby z Lipska, w sumie spoko 24lata, lewa noga, 184cm, dość szybki, ale napewno też drogi.
1
@norbi77 Przyszedł on do Romy w styczniu, strzelił 14bramek, zanotował dwie asysty w 18 meczach grając na 9 w typie Demebele w Psg.
1
Wiem, że to praktycznie niemożliwe, ale jakby jakimś cudem podkraść prześcieradłom Endricka, toż to byłby strzał w 10, tylko jak to zrobic.
0
Jeżeli oglądacie mecz Holandii to szczególe zwracajcie uwage na Malena, to podobny profil napastnika jakiego szukamy, a w tym sezonie serie a wyglądał niebotycznie dobrze.
1
I co Jebas nie widzi ile oni transferów robią?
0
@Hugo76 Wraca drugi tydzien z meczu legend! Uwaga!! Jest optymizm, wróci za trzy dni!
0
@szonik94 już się perełka wyłoniła, Bouaddi z Lille i Maroka, co gość pokazał to niesamowite. Ale kolejny pomocnik nam nie potrzebny, chyba, że De Jong odejdzie.
0
I Teraz przejdź tą obrone samym Yamalem, ahh ten Mou zbroi się zbroi.
0
Może jakiś Gavi albo Rapha go w klasyku za te kudły wytaśta, fajnie w sumie bedzie.
0
Ciekawe czy te spelle kupią kogoś za 150mln jeszcze.
1
Drugi wielce kochający klub jak Silva, czekam tylko na to aż te zarazy wezmą se Rashforda. A tak miało być pięknie już miał przychodzic Silva, Cucu, Alvarez, Gvardiol i znając zycie żaden z nich nie przyjdzie. Gvardiol jest o kroczek od przedłużenia umowy do 2031r a Alvarez jest nie do wyciągnięcia. Jak zostaniemy tylko z Gordonem to to będzie tragedia.
0
Podbierzmy im Endricka Pls.
0
Ha tfu na tego kudłatego.
0
@ACRAB95 To było Ironiczne jak coś..
4
Ale De Jong świetnie mówi po Angielsku, może tak transfer do Angli? :D
0
Ten Bouaddi w meczu z Brazylią to wyglądał tak cudownie na boisku.. Jakby De Jong odszedł i ten chłopak tutaj przyszedł, marzenie. Idealnie by grał w duecie z Pedrim, potrafi świetnie grać w obronie, dobra technika, opanowanie niesamowite a mówimy o chłopaku, który ma 18/19lat.