1

Ewidentnie Barca chce kogoś kto zagra na środku obrony jak i na lewej obronie. Z tąd informacje o Gavrdiolu, Kiwiorze, Natanie, Hincapie ale moja propozycja to Hato, gośc do wyjecia z Chelsea, młody i bardzo solidny, już za czasów gry w Ajaxie strasznie mi imponował bo w wieku 17lat był ich kapitanem.

5

Balde, najlepszy kumpel Yamalka, który ma tu "życie jak w Madrycie" he he. Dobry kontrakt i do nie dawna ogromne zaufanie trenera z tąd napewno na razie nie odejdzie. Flick by musiał przekazać mu w prost, że na niego nie liczy. Co do Balde to chłopak ma potencjał i to coś ale przez brak konkurencji i rozwoju się rozleniwił, trzeba pracy i coś z niego jeszcze będzie, nadal jest młody nie ma na co sprzedawac.

3

@szela1899 Wątpię, że robiłby jakieś kwasy, to jest grzeczny chłopaczyna. Jakby taki Osimhen był w sytuacji Alvareza, to by dopiero narobił problemów klubowi. Ale jednak wole pokornego chłopaka niż typowego Toksyka, który mógłby zniszczyć kadre.

2

Ta saga jest tak męcząca, gorsza od tej z zeszłego roku z wiadomo z kim. Już nie moge patrzeć na to.

8

Na sprzedaż, nie ma co go trzymać, będzie tylko gorszy jak Lenglent i Umtiti.

2

@Zoker No dobra, ale taki Camavinga nadal jest wart 50mln, aż o 20 mniej od Gaviego a zaliczył tragiczny sezon, nie dostając powołania na mistrzostwa. Cena Fermina 100mln, Cena Bellinghama 130ml. Ale największy żart, to wycena De Jonga 35mln i wycena Brahima 35mln, to już jest ogromna kontrowersja.

0

@Huck Otóż to, pełna racja.

1

@marcin62 Tylko, że Gavi naprawde zaliczył fajne spotkania, dostał powołanie na mistrzostwa. Bernal po powrocie z kontuzji odrazu dostał +15mln. A Gavi chociaż symbolicznie powinien mieć te 40mln wyceny. Przecież to jest po prostu żart, że jakiś Tiago Pitrach z realu jest wart 20, a Gavi tak mało. Jeżeli chodzi o De Jonga to jest podstawowy gracz mistrza Hiszpanii, nie ma nawet 30lat a piłkarze na jego pozycji co są po 30 mają większe wartości. Po za tym Holender w tym sezonie nie był zły.
@BulaKG
@Zoker
@Bogan
@Huck

0

@dzefrej234 Dumfries to akurat super transfer, ale Olise? Gość jest taki, że jak posiedzi tam z pół roku tu mu łeb przeżre i będzie taki sam jak Dyktator, Bellingham i ich brazylijska ofiara losu.

1

Oni sobie z tymi wartościami na transfermarkcie zrobili chyba żarty. Gaviego cena nic się nie zwiększyła, Cena Raphy spadła do 70mln, ale najśmieszniejsza jest cena De jonga, bo tylko 35mln, jakim cudem?

20

Olise ma 24lata a nie 27 ;)

7

Jeżeli budżet nie pozwoli nam na sprowadzenia Gavrdiola, to bym wziął tego gościa, jest strasznie solidny i dość inteligentny, wysoki, silny i szybki.

5

@Eto'o9 R10 Jeszcze Guiu jakoś tam się zapowiadał, ale jest turbo głupi i nie wyszło.

8

Akurat jak dla mnie Gistau jest lepszy od Hamzy. Ale nie wiem czemu w kontekście młodych 9 Barcelony nikt nie mówi o Nuhu Fofana, jak dla mnie jest najbardziej obiecującym środkowym napastnikiem La Masii.

0

Umówmy się, jeżeli serio chcemy Cucu i Bernardo, to ich po prostu będziemy mieli, Atletico to mały klub z pieniędzmi, który nie jest w stanie stanąć nam na drodze.

1

@Luciano99 Jak nic pójdą po Joao Nevesa, ale złożenie oferty to jedno, a namówienie młodego gracza, który wygrał dwa razy pod rząd LM i jeszcze w szatni ma trzech innych portugalskich, świetnych kolegów to nie lada wyzwanie. Inną opcją może być Doue, która jest już bardziej Realistyczna bo Psg chce Yana Diomande.

0

@dasouzar11 Raczej nie bo Papa Perez powiedział, że nikt z Premier leuage.

0

Real chce wydać 150mln na jakąś gwiazdę nie z Premier leauge, nie Olise, nie Kane. Na 90% ktoś z Psg. Ale sam szczerze obstawiam, że chodź to dziwne to te zakały będą probowały wyrwać nam Juliana Alvareza.

0

Ej a Bernal, Gonzalo Garcia, Sergio Gomez i reszta tych młodych to zostają z kadrą i będą trenować przez całe mistrzostwa czy po tych towarzyskich wracają i zostają odsunięci od treningów z kadrą?

22

Michel chce Ter Stegena w Ajaxie, ludzie módlcie się, żeby poszedł tam, puśćmy go za darmo. Byle żeby odszedl definitywnie.

0

Biermy tego Cancelo, bo Inter po odejściu Dumfriesa już na niego ręce zaciera. Jak dla mnie to on powinien zostać wykupiony jeszcze przed transferem Gordona.

0

I to wszystko po to żeby zająć trzecie miejsce w tabeli.

3

Też bym go wolał, ale dobra, trudno, żadna strata.

18

Dawać mi tu Lucho, najlepszego trenera świata, niesamowitego człowieka, który kocha ten klub. Flick obstawiam, że po 2028r odejdzie a wtedy Luis Enrique będzie już spełniony w Psg. Na Fabregasa jeszcze przyjdzie czas. Ale też go widze w przyszłości u nas.

3

Co wisnia robi w Widzewie to ja nie mam pojecia, jestem pewien, że luźno byłby starterem w jakimś Freiburgu czy innej Möchten Gladbach.

14

Uwielbiam gościa, jest wojownikiem i Cule z krwi i kości, gdyby to przesądzało o umiejętnościach to napewno by został, niestety nie przesądza a chłopak nie dojeżdża i pewnego poziomu nie przeskoczy, a szkoda bo zapowiadał się świetnie. Szczerze zostawiłbym go przez moją ogromną sympatię do Casado, ale rozum podpowiada, że jezeli chcemy coś wiecej wygrać to trzeba go sprzedać za 25/30mln i podpisac Bernardo.

0

Nic nie rozwiał, takie słowa nic nie znaczą tak naprawde, Dembele też dużo mówił o zostaniu a wiadomo jak to się skończyło. Mam szczerą nadzieje, że pomimo mojej sympatii do niego, Francuz odejdzie i pozwoli zarobić nam ładną kwote.

0

Oby do Fenerbache, Szymański mu powie co i jak a szykuje się tam kawał projektu, Lewy, Kante, Enderson i mają chrapkę na Salaha. Aż się czasem może obejrzy meczyk.

2

Większy Czubek i Hipokryta od Pereza nie istnie....

0

Gvardiol i nasz Martin są w tym samym wieku, nigdy bym nie powiedział, myślałem szczerze, że Maldini to ma z 21lat a ten już 24.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?