2

@Majdi No tak, ale czy oni mają aż tak ogromny potencjał? Nie sądzę. Mi to z tych młodych napastników Barcy najbardziej się podoba Nuhu Fofana.

0

Wszyscy tylko nie obiecująca, młoda 9...

2

70mln to grubo za dużo.

1

@Szpenio Tylko, że Cancelo to nominalnie prawy obrońca, ma prawą nogę i to jego pozycja. Totki za porro chcą 60mln, Dumfries tylko za 25mln, ale uważam, że nie zagwarantuje nam nic, jest koło 30 i jest bardzo czesto kontuzjowany. Lepiej postawić na transfer Cucurelli, który wraz z Balde zabezpieczyli by lewą obrone, na prawej natomiast Cancelo wraz z Erckiem. Pamiętajmy, że w klubie nadal jest Fort, który zaliczył porządny sezon w Elche.

0

A co z Cardoso Varelą?

1

@FanVictoraIbarbo Nie zapominajmy o Forcie, który miał całkiem niezły sezon w Elche.

1

@redman83 Dokładnie, dlatego przy Odejściu Kounde, to Cucurella powinien zostać sprowadzony, i boki obrony mamy wtedy pięknie obsadzone na lata.

0

Real jak nic go wezmie.

1

Gwarancja wszytskiego, najlepsza 9 świata ale 80mln za 33latka? Za dużo.

1

Dobra, my bierymy spokojnego chłopaka, który idealnie wpasuje się w system Flicka za 120mln, wy bierzcie za 150mln chorego psychicznie Osimhena.

0

Projekt Ferebacze może być bardzo mocny, chcą Lewego a jeszcze w obiegu jest Salah.

0

@BORO_12 Dla mnie, Eric i Cancelo prawa strona obrony, Cucu i Balde lewa, jeszcze zostawić Forta w razie W.

0

@Macior79 Z tego co wiem to chcą Czucumeniego i Kounde, dwóch koleżków, jeszcze tam jest świetny kumpel Julesa Mbuemo. To tam sie dopiero rewia mody będzie dziać.

0

@mkl87 Gość jest strasznie rozkojarzony, nie ma takiego swojego "kumpla" w drużynie i widac tego efekty, zmiana otoczenia zrobi dobrze nam idzie jemu.

0

@Szpenio Za drogi, lepiej postawić na prawej obronie na Cancelo i Erica a ewentualnie na rozwój Forta i Esparta.

1

Idealny deal, sprzedać Kounde za około 70mln, kupić Cucu za 40mln +dodatki/zmienne. Wtedy Cancelo grałby z Ericiem na prawej obronie, Cucurella z Balde na lewej. Dodatkowo z kadrze zostawić Forta, który zagra i na lewej i na prawej obronie w razie potrzeby.

0

Biali chcą Dumfriesa albo Porro na prawą obrone kupić.

3

120 to jest jak dla mnie już takie Maxiumum, może niech dadzą coś typu 100mln + z 5 młodziaków z La Masii, takich ze średniej półki z potencjałem, jakoś tą cene trzeba zbić.

0

@RumbleDelivery Oczywiście, że zarobimy, gość też ma ładną pensyjke.
@Gall

0

Ciekawe czy Busi przyszedlby w roli takiego asystenta Flicka do nas jak Thiago Alcantara. Sergio by mogl wiele pomóc młodym. Tak na marginesie to Thiago jest blisko dołączenia do Liverpoolu właśnie w roli asystenta Andoniego Iraoli xd. Niezły sprzedawczyk, zawsze od nas ucieka.

0

@szonik94 Ja to obstawiam, że Kolumbia będzie czarnym koniem mistrzostw świata, coś czuję, że podziałają.

4

Ten Gvardiol to idealny dla nas jest. Lewa noga, świetnie rozgrywa, kontrakt do 2028r, odejście Guardioli, może grać na lewej obronie, dosyć szybki, inteligentny i jeszczs dość młody bo tylko 24lata, ja to myślałem, że on z 27lat ma. Może z 70mln i dałoby wyjąć. Sęk w tym, że to chyba rekord transferowy jak na środek obrony i city niedawno za niego dało aż 90mln. Ale co jak co nie ma to jak mieć chorwata z składzie, uwielbiam ten kraj i ich temperament, zawsze waleczni i nie odpuszczający, troche jak Baskowie.

1

@mekston On taki narwany troche imprezowy, swoje zarabia od najmłodszych lat, wcale bym się nie zdziwił jakby mu się znudziło i zakończył by kariere np w wieku 30/33lat
@FcPortoFan1999
@Verore

0

@Ignareks Here we go pójdzie jak Casado odejdzie pewnie.

3

@blakkudium I to jak dla mnie powinna być ostateczna oferta. Jeżeli Atletico odrzuci to już niech sam Alvarez kombinuje jak od nich odejsc, może niech wyda oficjalny statment jak Felix w 2022.

2

@blakkudium Gavi 9, co to za wymysły.

0

@kaamil1910 A ja nie, co z tego, że ma liczby, jak jest po prostu rozleniwioną gwiazdeczką. I wiadomo, że są co do niego ogromne kontrowersje.

0

@FiscaelBarca Dobra ale ja to widze inaczej i postaram się pokazac tobie swoją wizję. Kounde to Francuz, straszny zjazd formy, ale nawet nie chodzi o to, biega o to, że gość jest strasznie rozkojarzony, wydaje się być smutny, nieszczęśliwy i wiecznie zamyślony, zaraz będą jego 27 urodziny, to idealny moment żeby za niego coś zarobić, Francuscy obrońcy w Barcelonie od jakiegoś czasu mają tutaj pecha i sprawiają problemy, ostatnimi takimi przypadkami byli Lenglent i Umtiti. Balde jest tragiczny i jezeli chodziłoby o samą formę to ja nie wiem czy on grałby np w takim getafe, ale sęk w tym, że jest młody i dalej może sie rozwijać, u Kounde ostatni sezon to był maximum umiejętności i jeżeli taki Liverpool chce dać za niego 70mln, to z pocałowaniem ręki trzeba go puścić. Po za tym przy odejściu Balde dalej mielibyśmy kłopoty kadrowe, przy odejściu Kounde bardzo łatwo też załatać dziure na prawej obronie dlatego, że mamy tam Cancelo,Erica, Forta, Esparta i w razie potrzeby Araujo, na lewej obronie natomiast osamotniony Balde + Cancelo, który nominalnie jest prawym obroncą i to jego pozycja. Kounde tak jak wspominałem może odejsc za 70mln i wtedy moglby przyjść Cucurella, za którego Chelsea woła 40mln + bonusy. Można zrobić fajny deal i mieć swietnie obsadzone boki obrony i od naprawde długich lat tak dobrze nie mieliśmy tych boków dobrze obsadzinych.
Lo: Cucu, Balde (w razie potrzeby Fort, Cancelo)
Po: Cancelo, Eric, Fort, Espart (w razie potrzeby Araujo).
@Gibbon_FCB
@vangoor

0

Teraz na poważnie, wierzycie, że przy potencjalnych odejsciach
Fatiego
Kounde
MATS'a
Peñy
Lewego
Roonego
Casado
Będziemy w stanie podpisać
Gordona
Alvareza
Silve
Gvardiola
Cucurelle
Cancelo
I potencjalnie Rashforda?
Myśle, że to i tak za dużo jak na jedno okienko i wszyscy ci gracze kosztowali by bardzo duzo, ale ja jednak z tyłu głowy myśle, że te nazwiska faktycznie mogą tutaj przybyć.

0

Ajjjj Pubillek, mogłeś przyjść do nas, w sumie to jesteś całkiem niezły, byłem zwolennikiem twojego transferu do nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?