1

Byłem strasznie za Osimhenem i również byłem strasznym "hejterem" Alvareza, po czasie zrozumiałem, że Julian to będzie idealny dodatek do naszej ofensywnej układanki. Yamal wraz z Raphą nie grają aż tak chętnie na napastnika i głównie wolą sami wykańczać akcje. Alavarez to nie maszyna do strzelania goli, Alvarez to maszyna do pressingu i do rozgrywania i przyda nam się bardzo. Te liczby Osimhena są tragiczne jak na ligę turecką, gość jest strasznie konfliktowy i uważam po czasie, że by mogl strasznie zniszczyć naszą kadre. Ogólnie Anthony Gordon, nasz nowy culer wcale nie jest święty i może nie jest konfliktowy, ale strasznie zadziorny na boisku i po prostu tak jak np Cucurella denerwujący. Ale to dobrze, chłopaki mogliby na boisku wnerwiać rywali, przez co żółte kartki dla przeciwnej drużyny leciały by bardzo często.

4

Gość idealnie skrojony pod nas, potrafiący grać na środku obrony jak i na lewej obronie.

0

@piJohn Tak ale wykup Cancelo to tylko i wyłącznie formalność, nie wierze w to, że po takim sezonie by nie został na stałe.

0

Jakbyś został, to może byśmy tą ligę mistrzów wygrali...

7

Guler to jest po prostu żart i to taki nie śmieszny.

9

Na 200% pójdzie do United i wtedy może zgodzą sie zeby wypożyczyć nam jeszcze raz Rashforda.

17

W druzynie Luisa Enrique najważniejszy jest Pressing a później Rotacja, my również powinniśmy budować tak zespół. Pedri potrzebuje rotacji a Bernardo Idealnie wpisze się jako zastępca Hiszpana. Flick nie czekaj, bo zaraz nam go ktoś podbierze, jak możemy to podpisujmy.

1

@Zbyszard Wcale nie powiedzialbym, że Bernardo to ofensywny pomocnik. U Pepa najczęściej w ostatnim czasie występował na 8, pozycji Pedriego, gdzie grał na bardzo wysokim poziomie, patrząc na wiek i na to, że występował w Premier Leauge. Ba, Silva potrafi również dobrze spisywać się na 6. Potencjalny transfer portugalczyka wiele jakosci i spokoju wniósł by do Kadry, ponieważ potrafi zagrac dobrze na każdej pozycji w środku pola. @Eto'o9 R10 Jak chodzi o Bernardo na prawym skrzydle, to uważam, że już nie wystarczy i nie dojedzie. Jego motoryka strasznie się pogorszyła. Jeżeli Yamal doznałby kontuzji(uznajmy, że Roony odejdzie) to zostalibysmy bez zmiennima dla Lamina, dlatego jestem za tym, żeby Rashy został, bo jestem również zdania, że na prawym skrzydle najlepiej się spisuje i to mogłaby być jego nominalna pozycja.

0

@Eto'o9 R10 Fermin jest strasznie nie regularny, natomiast Olmo ma tak, że on będzie tragiczny przez miesiąc np a jak wejdzie w formę to przez kolejne 3/4 miesiace on będzie dawał radę grać na najwyższym poziomie. Tak jak napisałeś Olmo zjada taktycznie Fermina i taka jest prawda, zawodnicy się bardzo od siebie różnią i obaj powinni zostać w Barcelonie, rotując się nawzajem.

11

@RC28 Raphinhe na ławke? Ty jestes wogóle świadomy tego co piszesz?

0

Monaco nam nie da dużo pieniedzy za niego, a fajnie byłoby wyjąć z 30mln minimum.

0

@bodzio10 Możliwe, a co się dzieje?

1

To co w końcu z Christensenem, bo coraz bliżej do końca kontraktu a tu cisza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

wypożyczenie i może przychodzić. Lepszy od Vlahovicia. Nawet Araujo wstawił na relacje zdjecie z nim w windzie. Urugwajscy kumple w Barcelonie!

5

@piJohn czemu niezły fiołek? Całkiem logicznie, ponieważ Cancelo to nominalnie prawy obrońca i to on przy odejściu Kounde pełnił by rolę prawego obrońcy wraz z Garcią. Na prawej obronie mamy tak naprawde dodatkowo jeszcze Forta, Esparta i od biedy Araujo. Na lewej natomiast Balde i Cancelo, gdzie Portugalczyk to prawy obrońca.

0

@tbas Między innymi kibice Arsenalu, wyzywają środkowego obronce Arsenalu Gabriela Maghalaesa, który zmarnował ostatniego karnego w finale.

0

Wszyscy wyzywają i hejtują Gabriela po wczorajszym meczu ponieważ zmarnował rzut karny, może zechce do nas przyjść? Najlepszy obronca świata w tym momencie.

0

Jeżeli faktycznie udałoby się sprzedac Kounde za około 70mln, kupić Cucu za 40, to ide w to w ciemno. Jules nie wróci już do starej formy, zapamiętajcie moje słowa. Po przyjściu Cucurelli to klubu mielibyśmy boki świetnie zabezpieczone
Lo:Cucurella, Balde (w ramach potrzeby Cancelo, Martin, Fort)
Po:Cancelo,Eric, Fort(w ramach potrzeby Araujo, Espart).
Jeżeli mówimy już o obronie to kupić Gvardiola i tam też świetnie obsadzone pozycja:
Lśo:Gvardiol(Martin,)
Pśo:Cubarsi(Araujo, Christensen)
Noi oczywiście Eric, który będzie od wszystkiego w sferach defensywnych.

0

Dzięki za info Tomek!

0

Może jestem miękki ale mi to tak szkoda tego Rashforda, że aż bym go wykupił żeby tylko był. Chłop bez problemowy, zawsze uśmiechnięty, dający liczby, nie narzekający na minuty. Po prostu jeśli możemy to go wykupmy.

2

Ciekawe kogo sprowadzimy na środek obrony. Kogoś musimy, liczę bardzo na Gvardiola.

0

@aiven Dokładnie, dużo asyst i bramek, słaby jak Balde w obronie, z tą ofensywą potrzebujemy kogoś, kto będzie świetnie bronił, czyli Cucurella.

2

Niby Balde, Cancelo, ewentualnie Martin, ale tak naprawde wcale nie jesteśmy na lewej obronie dobrze zabezpieczeni, dlateho sprzedać Kounde, podpisać na stałe Cancelo i kupić Cucurelle.

1

@addept szczerze to wątpie, że Atletico puści do nas tego Alvareza, saga strasznie przypomina mi tą za czasów Williamsa. Lepiej skupić się na Elim Juniorze Kroupim, gość ma wszystko by stać się gwiazdą. Dużo tańszy od Alvareza a myśle, że ma ogromny potencjał, przypomina mi troche Suareza.

5

Ja bym go próbował wykupić, a już napewno powinni podjąć próbę jeszcze jednego wypożyczenia, może United się cudem skusi.

0

@Luciano99 Guirassy się totalnie nie nada, Thuram to dziewiątka jak dla mnie gorsza od Ferrana. Marmosuh to taka tańsza wersja Alvareza, postawiłbym w sumie na niego.

0

@Johnnie_Walker Rashford to gość, który gwarantuje świetne liczby. Może obskoczyć każdą pozycje w napadzie, jest w stanie obniżyć swoją pensje nawet aż a 50%. Gracz bez problemowy, nie narzekający na minuty. Uwielbiam tego chłopa i bardzo chciałbym aby został.

0

Numer to będzie raczej 12.

1

@Filipem Powiedział fakty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?