Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LM10GOAT Raczej prawie oddał strzał.
0
K.... Jaka wrzutka...
5
Nie wiem jakim cudem ale liczy się że jest.
0
Ale my jesteśmy spanikowani w obronie....
5
Żółta jak nic. Znaki.
0
Popatrzymy chwilę czy ten Kimmich się w ogóle opłaca.
1
@tomek8756 Powiedziałbym ale mam tylko pół baku paliwa.
1
@Deviler Kara śmierci musi wrócić... Teraz taki uj będzie siedział 25 lat albo dożywocie za nie swoje. Ba nawet jak tam zabije 20 ludzi to nic mu nie mogą zrobić.
0
@mekston
Wspaniały moment.
1
@budel17 Jeszcze by stracił z 5 i to byłby dopiero wstyd. To już lepiej niech padnie na boisku i będzie nowy męczennik obok Viniego.
0
@szkutnik91 Raz na rok to i garbaty się wyprostuje.
2
@arasz1819 Raczej mu powiedział " chłopie Ty się zastanów bo z jedną można żyć ale bez to się nie da".
2
@blakkudium Mogliśmy go dać na plakat promujący.
0
@jeyx77x Tak czy tak płakałem haha ale z innych powodów. Trzeci raz w historii mojego oglądania piłki.
0
@vangoor Komitet ds. walki sam ze sobą.
2
@Albatros Djoković też dostał i powiedział wypierdalać. Ale dlatego mówię że Marciniak nie ma kręgosłupa.
1
@adambądkowski93 Chłop o kręgosłupie moralnym a la makaron. Najpierw się płaszczy i przeprasza a teraz wielki kozak bo już po wszystkim. Djoković to to nie jest.
0
@Hadim Wiadomo że tragedia i z tym nie będziemy dyskutować.
Ale jak lekarze odmawiali leczenia bo ktoś się nie chciał zaszczepić nie wiadomo czym. Albo wcześniej z powodu pandemii to przyklaskiwali a zmarło z tych powodów dużo więcej ludzi. To tak jakby strażak odmówił przyjazdu bo się pali.
0
@MESSIah16
Woe to you, oh earth and sea
For the Devil sends the beast with wrath
Because he knows the time is short
Let him who hath understanding reckon the number of the beast
For it is a human number
Its number is six hundred and sixty-six.
I left alone, my mind was blank
I needed time to think
To get the memories from my mind
What did I see? Can I believe?
That what I saw that night was real and not just fantasy?
Wiadoma sprawa.
0
@Deviler Bardziej mnie zastanawia czy to będzie kolejna fifa ale z inną nazwą. Bo jak nie przedłużyli licencji na fife to gadali że fifa ich ogranicza a teraz pokażą na co ich stać. No ciekawe jakoś w to nie wierzę.
2
@matirix20 Dembele wieczna kontuzja bardzo dobrze odwzorowana gra. I te morale tragiczne haha...
0
@Artysta9 Też mi się wydaje że on jej tam do niczego nie zmuszał. Ale świat stoi na głowie i to on ma udowodnić że jest niewinny a nie tak jak być powinno że mu mają udowodnić winę.
0
@KrwawiaceoczyVEB Nie ważne jak kopiesz ważne kogo haha.
0
@mvnBasten Z tego co mówi to zeznawał 2 razy. A to co piszą dziennikarze to no cóż nie wierzył bym we wszystko. Na pewno dziwne jest to co mówiła ta dziewczyna. Bała się ale i tak za bim poszła i wychodzi na to że nie zmuszana bo on tylko na nią machnął ręką. Podobno nawet nie wiedziała kto to jest ( tak twierdziła w jakimś programie).
2
@Conradxc Nic mu nie zrobią wielkiego bo przecież go za to nie zamkną. A z drugiej strony grzywny też mu nie walną dużej (o ile w ogóle dostanie). Więc znając życie będzie dym chwilę i się rozejdzie po kościach.
@Stagiryta Już po samym sposobie mówienia "widać" że to jakiś przygłup film trwa nie całe 2 minuty a k... chyba z 40 razy jak nie więcej. Żałuję moich 2 minut życia....
2
@Munio Czego on może żałować? Jedynie kasy od Araba ale podejrzewam że też nie bardzo. Spełniony człowiek który robi co chce i każdy może go pocałować w d... Wiadomo że może i mógł poczekać na Barcelonę ale szczerze to jak widzę co się tu dzieje z tymi limitami to mu się nie dziwię.
Przynajmniej nie opowiadał farmazonów że on siedzie widzi w top ligach na koniec kariery jak Klips.
0
@SenseiFCB Na YouTube jest/ był kanał "ZŁO - Zbrodnia łowca ofiara" albo jakoś tak. Trwa to czesto ponad 40 minut i babka fajnie opowiadała ale dawno nie słuchałem i nie wiem czy jeszcze jest. Było też "Kryminatorium" z tego co pamiętam ale nie wiem na 100%.
11
@HighestInTheRoom Oni naprawdę myślą że ustawą da się zlikwidować biedę hahahaha. Proponuję od razu płaca minimalna milion złotych. Ale się będzie wtedy fajnie żyło.
Przypominam że nasi rodzice / dziadkowie też zarabiali miliony dlaczego my nie możemy?
0
@molibden Ten sam Trump mówił że jeśli płacisz % jaki był zawarty w umowie o NATO (bodajże 2% PKB) to NATO będzie cię bronić (Polska jako jedna z niewielu członków sojuszu się wywiązuje). Więc jak bierzemy dosłownie wszystko co kto mówi to nie mamy się czego bać.
Z tego co wiem Ukraina w NATO nie jest. I nie dziwią mnie takie głosy z Ameryki bo z ich perspektywy ta wojna jest taka sama jak w Syrii czy innym egzotycznym kraju gdzieś za oceanem.
Inna sprawa że czy Trump Obama czy inny Bush nie wydaje mi się żeby opieranie się na sile i gwarancjach silniejszych było mądre o czym już przekonaliśmy się nie raz w naszej historii.
1
Marc wart mniej niż był i już wiadomo że nie ma co tego brać na serio.